Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Bravo za pobedu, ima li snimak i u koliko sati nisam mogao da odgledam celu utakmicu?
Kako je igrao Suma?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Kao da su mu teške noge posle priprema i kao da mu smeta neravan teren...nikad nisam bežao od toga da je on igrač poteza, danas ih je napravio 2-3, pokušavajući uglavnom da nekome asistira, nije prošlo, proćiće neki drugi put...što veća utakmica i veći protivnik, veća šansa da mu ,,prođe,, potez,, - to je njegova sudbina, zapisana još davno, negde u Crnoj Africi, i koju mu je objavio neki tamošnji vrač...
A sudbina mora da se poštuje. I ispuni.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Погледајте прилог 11684

Ovom govnetu i bolesniku zabraniti prilaz stadionu kad prodje korona.

Slučajno na YT mi iskoči izvještaj sa utakmice ovog psihopate. Samo što nije direktno rekao kako smo ovo namjestili, a dole sve podrška njegovim teorijama ( očigledno su sve to njegovi nalozi ili nalozi ciganštura koji ga lože da je u pravu ).

Kakav jebeni psihopata!

Možeš se sagnuti Stanojeviću, licemjeru jedan!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Znači, namešteno sad kad je 0:6, a kad je letos bilo 5:0 - onda je sve bilo ok? Ja se baš uzdržavam da ne komentarišem ovog nesrećnika, samo zbog tragedije koju je doživeo, i sve nekako smatram da je to, ne dao bog nikome, nešto što čoveka promeni. Ali, on je naš'o pa zaš'o, što bi narod rekao. A to je direktna posledica toga što, verovatno, većina ljudi razmišlja ovako kao ja. Izgleda da je došlo vreme da i tome dođe kraj.

Što se utakmice tiče, nije Inđija neki parametar, kao što rekoh, i letos smo ih razmontirali. Ali fino je ovo bilo. Nisam gledala celu, tako da sam se nameračila sad da uživam u reprizi - Arena 2 od 22:45.

Samo gazi!
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
368
Reaction score
1.737
Локација
Novi Sad
Znači, namešteno sad kad je 0:6, a kad je letos bilo 5:0 - onda je sve bilo ok? Ja se baš uzdržavam da ne komentarišem ovog nesrećnika, samo zbog tragedije koju je doživeo, i sve nekako smatram da je to, ne dao bog nikome, nešto što čoveka promeni. Ali, on je naš'o pa zaš'o, što bi narod rekao. A to je direktna posledica toga što, verovatno, većina ljudi razmišlja ovako kao ja. Izgleda da je došlo vreme da i tome dođe kraj.

Što se utakmice tiče, nije Inđija neki parametar, kao što rekoh, i letos smo ih razmontirali. Ali fino je ovo bilo. Nisam gledala celu, tako da sam se nameračila sad da uživam u reprizi - Arena 2 od 22:45.

Samo gazi!
Tragedija na stranu, ali ko je on da nekog javno optuzuje da je rasista? Da je doveo Albance u mladje kategorije? Covek koji trazi svaku sitnicu kako bi omalovazio trenutan uspeh u nikad tezim trenucima za FK. Balega ljudska.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Победа у дербију и трофеј у купу су једини прави испити за овај тим бар кад је лига у питању. Увек је добро кад ређамо победе али ако те победе не буду крунисане у најбитнијим утакмицама онда све то избледи али после оваквог низа победа не може, а да се не нађе оптимизам.

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 
  • Like
Reactions: BaX

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ako pobedi ono govno, a posle i smradove, eto moje potpune podrške.

A treba da osvoji titulu da bi imao tvoju podrsku? A pritom pricas/pricate na sva zvona kako su cigani cijelo prvenstvo zatvorili. I kako onda? Nece imati podrsku od svih grobara?
A Savo jel imao tvoju podrsku? Jeste? Cime je to zaradio/zasluzio?

Ne moras da mi odgovaras nista. Ne zanima me, jer mi je muka od rasprava vise.

Stanoje da izgubi i od vose i u derbiju opet ce imati moju podrsku. Jer je trener za razliku od predhodnih pocetnika neznalica koji su prosli kroz nas klub.

Ps. Dobijamo crvena govna u utorak sada i one druge crvene za mjesec dana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top