Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.113
Reaction score
5.439
Локација
Beograd
Mi smo ovo toliko rutinski dobili da se sada dodatno nerviram zbog onih kikseva kad je Stanoje tek došao, jer da smo imali makar jedan manje, uveren sam da bismo imali sasvim realne šanse za titulu. Igramo zaista stabilno i odlično.

Natho + Asano :respect :respect :respect :respect :respect :respect :respect :respect :respect :respect

Deri slaninu, Stanoje!
Uprava ako ga ne ispoštuje sad na leto nakon ovog niza, ništa ne zaslužujemo.

Jedva čekam da ona govna izderemo u aprilu, po mogućstvu iz kornera.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
6.991
Reaction score
35.494
Krajnje je vreme došlo kada sam u svom životu prihvatio konačno crvenu boju, ali samo onu na zastavi Japana. :D

Gde bi nam kraj bio da imamo 3 Japanca u timu, bilo bi nas 20 na terenu. :D

Bravo momci, bravo svima, tako se bori za sveti dres.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Ovi audio-vizuelni zvukovi su najbolji potez marketinga kluba u poslednjih 5 godina. Bravo Partizan, bravo Stojke!!!
Asano :respect:respect:respect , kako ce gmazovi da ga uvale na leto za 3 milke, vec trljaju ruke.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.734
Локација
Beograd
Ovo nismo rutinski dobili. Rutinski se dobija tim iz donjeg doma. Ove smo samleli u svakom fudbalskom aspektu.

Koliko nisam mogao da verujem da moj Partizan prosipa bodove svako trece kolo a svako primi makar gol, sad gledam jednu taktičku dominaciju.

Bravo doktore Stanojeviću. Apsolutna podrška njemu i timu. Kad bih mogao i kad bi se pitao dao bi mu ugovor od 10 godina.

Idemo dalje momci!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Ja bih sve japance postavio u Partizanu, na čelu uprave, u organizaciji marketinga, u omladinskoj školi.

Svi da se ugledaju na Asana, taj momak samo ćuti i radi i isplaćuje mu se sav taj rad. Svi u sastavu FKP neka samo gledaju kako Asano trenira i živi i imaće karijeru.

Bravo!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.443
Асано бритка катана. Ако га продају рука им се осушила!

Свака част свим играчима и стручном штабу на челу са Станојевићем на овом тактичко-тркачком разбијању тралалатовићевих говеда

Толико смо их згазили да иако им је судија поклонио све што је могао то се није ни осетило на терену и ни промил није угрозило исход меча. Апсолутна контрола.

Стојковићу за оне одбране у финишу :respect
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Dobro ovo izgleda, svaka čast momcima... Meni se ovakav Partizan i dalje ne sviđa baš previše, iz sportskih i estetskih razloga, ali ko može da polemiše sa rezultatima. Puna podrška, još da odvalimo bandu, dalje šta bude. Ali onom malom đubretu sudiji, kako god se to govance zvalo mora neko u svlačionici da nalupa šamare inače mi nismo ni klub ni ljudi.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.113
Reaction score
5.439
Локација
Beograd
Da samo ponovim, jako sam sumnjao u Stanoja, i dalje mislim da je ovaj prethodni niz bio samo solidna stvar, ne spektakularna zbog niskog intenziteta i kvaliteta protivnika, bilo je puno grešaka na startu njegovog mandata.

ali klinci igraju, rehabilitovao je par momaka, dao određenim igračima prave pozicije, stabilni smo defanzivno i dobili smo sad najtežeg protivnika koji nas je 3x dobio i to rutinski.

Sve ovo ide bolje i bolje. nek se nastavi. nije teško pojesti govno ako za to ima razloga.

7.4. zaokružen
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Da je ostao Natho do kraja bio bi jos jedan minimum. A i Asano da je ostao, bio bi i jos jedan :)

Kako smo ih rutinski dobili. Sa pola gasa. Bez nerviranja gledam dok je Stanoje na klupi.

Parni valjak melje nema stajanja
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top