Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Drago mi je što vidim da sve više vas polako spušta gas kad je u pitanju Stanojević. Niti treba leteti u nebo niti ići u neku negativnu krajnost.

Bog nas je pogledao što je on došao. Naravno, biće i drugačijih ishoda na terenu, ali je evidentno kad dodje pravi lider na kormilo kod kog nema zajebancije na terenu.

Uzmite nakon odlaska Ćelavog i nadjite bilo kakvu seriju sličnu ovoj, a imali smo rasporede i daleko lakše. Partizan mora da vodi ovakav čovek sa vojničkom disciplinom. Bez neke nade u tango ove sezone, veliki pečat bi bilo mlaćenje kurvetine u rupi i u kupu. To bi bila priprema za sledeću godinu.

S druge strane, već vidim da će Asana zadržati biti naučna fantastika na leto.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Bravo Partizane, bravo !
Odgovorna,disciplinovana,tacna igra naseg kluba...
Poslednja linija dobro funkcionise..
Sveta danas perfektan...
Scekic,covek ne staje,sve krpi..
Jojic se polagano vraca u fudbalski zivot.
Natka cekas za onu minijaturu,majstor.
Asano,Japanac je to !
Markec se ozbiljno vraca u formu.

Voleo bih da znam dal se Stanoje prevario za Bajbeka,ili ce i narednu sezonu da veruje u njega?
Po meni legao bi nam Rikardo za spica,moze i Skuletic...
A voleo bih da proigra nekako ovaj teretni voz Bajbek....

Stanoje,samo nastavi !!!
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Kad se proslavila Partizanova 27. šampionska titula 2017. na ulicama Beograda, znalo se samo bolja vremena za Partizan slede.
/Zapaljeni autobus cigonjerima, njihova podla sabotaža;
Prikaze sa vesti, zamajavanje;
Seobe kvalitetnih fudbalera, naspram rivalskih degenerika, kompozicija sastava; |

3 godine istrpljene, šta žustro iskati :
Partizan redovan u Ligi Šampiona, sa trijumfalnim evro težnjama;
Broj utakmica, smor derbije, ime stadiona, časopise ili pol klubova, korigovati;
Da se ukinu masovno i jedinke, koji crno-bele najviše mrze i štete?!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Ne znam jesi li gledao uvod u utakmicu. Dijana je pitala Lalatovica nesto u smislu kako nema nijednu pobjedu protiv Stanoja na sta je on odgovorio da nema ni Stanoje protiv njega, pa zato. Kao pozdrav za naseg Lalata :D . Iako sam ja mislio da mozda Stanoje ima ali mu ovaj u ciganskom fazonu ne priznaje neku...
Izvini onda, nisam video to :ziveli
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Dobro je bilo, dobro
Ono sto mi se nije dopalo:
Miljkovic- previse lako ispada iz igre
Jojic- zasto ovako inteligentan igrac pravi tako glupe faulove u zoni odbrane. Koncentracija? Snaga? Panika? Mora Stanoje to da popravi!
Stojkovic- jako nesiguran na svakom jebenom centarsutu. To nije novost ali je juce bilo bas izrazeno
Sudija - smradina iz Sumadije - kako je utakmica odmicala sve vise je navlacio za slaninu
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Sjećam se da je Stojković poslije nekih utakmica govorio kako je najsrećniji što je dobro intervenisao pri centaršutevima, što poprilično govori o tome šta mu je slabija tačka. Nešto na šta bi svakako trebalo obratiti pažnju, imajući u vidu to da su ćortani opasni ove sezone iz prekida.

S druge strane, jako dobro prvo i đene-đene drugo poluvrijeme. Poslije drugog gola se baš vidjelo da smo sklonili nogu sa gasa. Možda je to pokušaj da se sačuva energija igrača za neku drugu utakmicu, ili su prosto oni imali veću želju nego mi. Zbog ponašanja, Lalatovića svaku treba tovariti kao magare, bez trunke pardona ili samilosti.
Drago mi je što je Stanoje dodatno utegao ekipu, povratnike pogotovo i što sve pršti od energije.
Volim da mislim da bi jednog dana mogli da gledamo Savu i Saleta zajedno na klupi. Ako bi se usaglasili, vjerujem da bi to bila poezija od fudbala.

Vidim da su gurbeti svjesni da dobro igramo, čak neki idu dotle da se pribojavaju da im je titula potencijalno ugrožena, što sasvim dovoljno govori o stepenu iluzije koji gaje po pitanju (ne)regularnosti takmičenja.
No dobro, na derbiju ih pritisnuti od samog početka i pripaziti na prekide, da nam se opet ne ponove glupe greške poput onog naivnog prekršaja saleta kapitena u blizini našeg gola iz kojeg su potom izjednačili, a titulu će ove godine svakako uzeti, sve i da se i ne pojave više ni na jednoj utakmici. Mi im se barem možemo posrati na nju i oteti im kup.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Jojic pokazuje znake zivota. Mislim da njega vrijedi cekati.
Markovic je bio ocajan isto. Istrpjeli smo ga, davali mu da igra.. I evo ga sada u usponu forme.
Isto tako mislim da ce biti sa Jojicem. Vrijedi ga cekati, isto bih mu kao Stanoje davao sansu da igra sto vise.

Medjutim Suma... Sta reci o tom covjeku? Jedva cekam ledja da mu vidim, jedva. Najveca stetocina koju smo ikada imali. Toliki transfer, tolika plata, toliko utakmica igrao (okruglo 100) i opet nista. Udje juce umjesto Natha i nista korisno nije uradio, samo sto nas je unazadio igrom u zadnjih 30 min.
Ako cete vi njega dizati u nebesa samo zato sto napravi jedan dobar potez u derbiju, i na svakoj stotoj utkamici onda ne znam sto da vam kazem.

Znamo li kada se vraca Zdjelar?
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Drago mi je što vidim da sve više vas polako spušta gas kad je u pitanju Stanojević. Niti treba leteti u nebo niti ići u neku negativnu krajnost.

Bog nas je pogledao što je on došao.

Zar ovo nije letenje u nebo? Nista zlonamerno, samo mi deluje kontradiktorno, ne treba poletati, a onda Bog nas pogledo sto je doso :D

Taj utisak sam i ja imao posle pobede protiv Vojvodine, atmosfera je otisla u jednu krajnost, sad smo full najjaci, gazimo sve, a nije bas tako.
Sto bi reko Djuka, samo iz mirnoce da idemo po protivnika, Soumah da obuce radno odelo i tako to :D
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
750
Reaction score
2.694
Локација
Banja Luka
Jojic pokazuje znake zivota. Mislim da njega vrijedi cekati.
Markovic je bio ocajan isto. Istrpjeli smo ga, davali mu da igra.. I evo ga sada u usponu forme.
Isto tako mislim da ce biti sa Jojicem. Vrijedi ga cekati, isto bih mu kao Stanoje davao sansu da igra sto vise.

Medjutim Suma... Sta reci o tom covjeku? Jedva cekam ledja da mu vidim, jedva. Najveca stetocina koju smo ikada imali. Toliki transfer, tolika plata, toliko utakmica igrao (okruglo 100) i opet nista. Udje juce umjesto Natha i nista korisno nije uradio, samo sto nas je unazadio igrom u zadnjih 30 min.
Uradio je vise nego Jojic za cijelu utakmicu,asistirao za čist gol.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Jojić kod prvog, Natho kod drugog, a možda je kolega mislio da je Suma imao neku dobru asistenciju za saigrača - koji ipak nije dao gol...tako da...

Nego...ako je tačno da je Suma odigrao stotu utakmicu za Partizan, imali smo primer koliko se to malo u medijima ispratilo...
Evo, recimo, svi smo unapred znali za Stanojevićevu ,,stotku,, ne i za Suminu...ali, opet kažem AKO je tačno to za Sumu...


Portal koji navodimo upoređuje ga sa Laminom Srbinom i Doktor Moom...

Prema njima, Sima Strahota Suma Sumarum je imao 24 gola i 20 asistencija, Srbin Ubica 151 nastup 75 golova, Doktor 132 utakmice, 30 golova...
Ako je ova statistika tačna, recimo, Sumi fali još 6 golova da dostigne Moa, ali za to bi imao još 32 utakmice, znači na svakoj petoj da da gol (što i nije tako teško), stigao bi Moa po tom ,,parametru,,...
Pričam o tome da statistika nešto može da pokaže, a nešto baš i ne...
Moreira je recimo bio kompletniji igrač od Sume, pravi motor, kičma i mozak tima, Suma to naravno nije...čovek nije takav tip igrača i to je to.
Ali ga ja naravno cenim zbog toga što ,,ima u nogama,, - pokazao on to ili ne u nekoj datoj prilici...

Sto puta sam ponovio, da igrače treba koristiti u onome u čemu su najbolji, dakle Sumu ,,hraniti,, loptama tu na nekih 30 metara od gola protivnika i reći mu, slobodan si, radi šta hoćeš...
I baš sam obratio pažnju koliko mu je malo lopti neko ,doneo, u taj prostor...nemam vremena da gledam snimak, ali čini mi se jedna, najviše dve...
Tako je on bio totalno ,,odsečen,, a samim tim i Bebek Željko, koji se nešto muvao po krilu i izvlačio nazad u želji da bar pipne loptu...ali nije njegova pozicija da to radi, nego da kao i svaki ,,teretni voz,, čeka ,,teret,, tj. loptu u 16m...

Dakle, treba neki Natho ili Jojić, Zdjelar, Šćekić da ,,donese,, loptu Sumi na 30 metara, Suma da prođe kroz dva igrača, doda je Bajbeku u 16m, koji će da pocepa mrežu...

Sad će neko meni da kaže, a što Suma sam sebi ne donese tu loptu, pa zato što NIJE takav tip igrača...ako hoćeš takvog igrača, onda nađi nekog Moreiru, ne Sumu...a doduše i tog Moreiru kad smo imali, nismo se baš nešto ,,pretrgli,, da ga u Partizanu zadržimo...

Tako isto i za Bebeka, ako već imaš jedan ,,teretni voz,, u špicu, ond ataj ,,voz,, može samo da čeka ,,utovar,, tj. loptu, a ako hoćeš nekoga ko će da ,,trčkara,, po krilu, vrati se po loptu nazad, sjebe par čuvara i spiči je u gol, e to se ne radi ,,teretnim vozom,, nego ,,lakom konjicom,, - dakle, onda ti ne treba simpatični Bebek, nego ludi Leonardo Da Silva Souza...

Bebek nije Leo, Suma nije Mo...mada...i obrnuto...
Ja još recimo nisam video koliko dobro može Bebek da skače (Leo baš i nije igrao nešto puno u ,,vazduhu,,) - jer em retko igra, em kad igra, nema puno centaršuteva na tu njegovu glavu...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Jojica i dalje ne slusa lopta, napravio je par glupih faula, izgubiopar lopti gdje nije smio, ali nisam siguran da je iko pretrcao vise od njega.

Igracki nije ni blizu top stanja, ali cuti, trci, radi... Bice to uskoro puno bolje. Problem je samo sto mu bas tad istice pozajmica...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Jojica i dalje ne slusa lopta, napravio je par glupih faula, izgubiopar lopti gdje nije smio, ali nisam siguran da je iko pretrcao vise od njega.

Igracki nije ni blizu top stanja, ali cuti, trci, radi... Bice to uskoro puno bolje. Problem je samo sto mu bas tad istice pozajmica...
On je potpisao ugovor na 2 godine sa nama ako se ne varam...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Jeste, evo sad vidim, a bio sam ubijedjen da je pozajmica do ljeta...
U svakom slucaju, nadam se da ga i sledece sezone gledamo u Partizanu.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.096
Reaction score
240
Zašto ne igra Filip Stevanović?

Je li povrijedjen?
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top