Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Zar ovo nije letenje u nebo? Nista zlonamerno, samo mi deluje kontradiktorno, ne treba poletati, a onda Bog nas pogledo sto je doso :D

Taj utisak sam i ja imao posle pobede protiv Vojvodine, atmosfera je otisla u jednu krajnost, sad smo full najjaci, gazimo sve, a nije bas tako.
Sto bi reko Djuka, samo iz mirnoce da idemo po protivnika, Soumah da obuce radno odelo i tako to :D
Pa da ti odgovorim. Bez nekog sarkazma :ziveli

U tom momentu, Savo odlazi, ko??? Ja ne znam ko od naših trenera može da bude nadogradnja onoga što je Savo uradio. Da, Bog nas pogledao, to se i dokazuje iz kola u kolo, iako su mnogi njega ovde na nož dočekali, a sada su nestali sa foruma (nekolicina)

Ovde ne provociram vas koji ste napušavali Stanoja nego gde ste da pohvalite nešto? Majka mu stara, učestvujemo u diskusiji i kad je loše i kad je dobro. Imam osećaj da će kod prvog kiksa pet strana da se ispiše...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
Zato sto nije pokazao da zasluzuje prvi tim. Kada zasluzi, dobiće sansu.
Kod Stanojevica nema kompromisa kao kod prethodnog trenera. Ili ispunjavas sve obaveze na terenu ili ne igras. Na igracu je da odluči.
da se ne lazemo, prodat je. nema trenera u fk partizan koji ne plese po taktovima kompromisa. e sad, neko manje, neko vise.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.562
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Zato sto nije pokazao da zasluzuje prvi tim. Kada zasluzi, dobiće sansu.
Kod Stanojevica nema kompromisa kao kod prethodnog trenera. Ili ispunjavas sve obaveze na terenu ili ne igras. Na igracu je da odluči.
Filip je svoje odigrao u Partizanu i to dobro a usput dobro doneo i neke evriće.Bio je povređen i sad nema previše smisla brzo uvoditi ga u igru i rizikovati povredu( City dont like this) a i mali Jović igra dobro. Ako ćemo gledati ko ispunjava obaveze na terenu malo bi ih na njemu ostalo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Kakav čankolizački tekst :puke:

Štaviše, mnoge su i preobratili, pridobili na svoju stranu, samo zato što više ne konstruišu teorije zavere, već taktiku kako da poboljšaju individualni i grupni učinak.

Ma nemoje! Teorije zavere! Prija da se ne dira mezimica? Samo da prođe derbi onako kako priželjkujemo...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Vidi qca u slamnom sesiru. Kakav brilijantan um. Kako nisam ovo procitao ranije. Sad kad znam za to konstruisanje citav jedan novi, divan svet mi se otkrio. U kakvoj sam zabludi ja ziveo poslednjih deset godina. E bas me prosvetlio gospodin novinar.
Tekst mu je za Pulitcera!!!
Jbem vam mater naprednu
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kao omiljenu utakmicu izdvajam gostovanje Mančestar junajtedu. Mogli smo da pobedimo u Beogradu, ali kada izađete na Old Traford prođe vas jeza i shvatite na kom je to nivou i gde se u tom trenutku nalazite.“

I onda kad se napiše da nema mentalitet za klub poput našeg, da je promaja u glavi, da nije konstantan, da je evro kampanju 19/20 odigrao za yt isečak ovde se skače kao da se napada Moreira ili Leonardo.

Izjava je žalosna, na toj utakmici smo izgubili 3:0, a mogli smo i više da im se dalo i čovek izjavi kako mu je to omiljena utakmica. Mislim kapiram ja zašto je to izjavio, i na svom instagramu je iz te utakmice napravio kompilaciju najboljih poteza ali...

Ovih 100 utakmica i domaćih igrača i gorepomenutog, ne znače ništa jer i domaći i strani igrači koji nešto vrede uglavnom ne dočekaju ni 50-tu utakmicu.

Sa nadom da će u aprilu rešiti derbi i da će se na leto lepo prodati.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Сума је био потенцијал који је могао да засени све наше странце али моје мишљење је да се толико повређивао у првој сезони да због тога и дан данас није исти онај играч какав је био у Словану. Осим тим ситним повредама које су га стално сецкале у том првом делу сезоне код Ђукића сигурно је доста био притиснут и чињеницом да је најскупљи играч у историји Партизана.....не знам ни да ли би се Леонардо понео психички чврсто са свим тим да је био у Суминој кожи. Повређен је дошао код нас, ми га исфорсирали одмах јер најскупље појачање у историји не сме да се "крије" предуго и то је било то, ту се нешто сломило у његовој глави. Леонардо није имао ништа бољи учинак од Суме у претходним клубовима кад је дошао код нас, а онда је имао најбољу сезону у каријери.
Штета за Суму, могао је да нам донесе много више. Штета је што Сума и Леонардо нису имали прилику да играју заједно онај двомеч са циганима из Грчке... Сума-Лео-Ђука....ко зна шта би се ту збило....
 
Последња измена:

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Ovih 100 utakmica i domaćih igrača i gorepomenutog, ne znače ništa jer i domaći i strani igrači koji nešto vrede uglavnom ne dočekaju ni 50-tu utakmicu.

Mislim da je nepravedno popišati se na ovaj način po igračima koji su obeležili jubilej. Dok se ne pojave ti bolji koje ćemo prodati pre 50.-e utakmice neko mora da igra, a ovi momci sa snimka gore verujem da igraju najbolje što mogu i da im je odnos prema dresu pošten, bar onoliko koliko su sami u mogućnosti da bilo koga ili bilo šta ispoštuju. Urošević, Šćekić i Suma su ,,stotku`` odradili u jednom mandatu i to u godinama u kojima im praktično nije dozvoljeno da se bore za titulu i ne verujem da neko može da kaže da ima igrača koji su bili u našem sastavu a koji su zakinuti za minute ili nastupe zbog tog trojca.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
760
Reaction score
2.815
Локација
Banja Luka
Kao omiljenu utakmicu izdvajam gostovanje Mančestar junajtedu. Mogli smo da pobedimo u Beogradu, ali kada izađete na Old Traford prođe vas jeza i shvatite na kom je to nivou i gde se u tom trenutku nalazite.“

I onda kad se napiše da nema mentalitet za klub poput našeg, da je promaja u glavi, da nije konstantan, da je evro kampanju 19/20 odigrao za yt isečak ovde se skače kao da se napada Moreira ili Leonardo.

Izjava je žalosna, na toj utakmici smo izgubili 3:0, a mogli smo i više da im se dalo i čovek izjavi kako mu je to omiljena utakmica. Mislim kapiram ja zašto je to izjavio, i na svom instagramu je iz te utakmice napravio kompilaciju najboljih poteza ali...

Ovih 100 utakmica i domaćih igrača i gorepomenutog, ne znače ništa jer i domaći i strani igrači koji nešto vrede uglavnom ne dočekaju ni 50-tu utakmicu.

Sa nadom da će u aprilu rešiti derbi i da će se na leto lepo prodati.
Druže prijateljski ti savjetujem da malo popričaš sam sa sobom,ili si ljubomoran što se Suma oženio ili stvarno nisi uredan.Ubijeđen da ti ja najgori dan u životu kad ga je Suma zabio ciganima.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Pa ono...nije da ga branim ali shvatam poentu. Omiljena utakmica mu je ona u kojoj je Partizan izgubio 3:0. Možda neka pobjeda? Derbi? Ovako ispade da mu je bitno samo što je istrčao na Old Traford a Partizan ko šiša :D

Mogao je svakako da malo bolje bira jer ispada da je Stanojević bio u pravu s onim "to su samo stranci koji ne osećaju klub". A siguran sam da kod većine nije tako. Pa ni kod Sume.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top