Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Neverovatno čime se bavite...čuj, šta je Suma rekao...
Čovek bio sirotinja, gladovao, živeo ko zna gde i kako, nema neku školu...i onda kada ga pitaju na jeziku, kojim se on tek skromno služi...šta je trebao da kaže?
Neku filozofsku misao?
Da više voli Partizan, beogradsku zimu i blato Njivalige, nego svoj zavičaj i more?
Čovek rekao da mu je najomiljenije što je istrčao na Old Traford, video je to kao neku krunu svoje karijere...
Od sela u Africi, preko nekih tamo evropskih državica, Kuvajta, Izraela...pa do jednog od najpoznatijih stadiona na svetu...
Gde je odigrao jednom i nikad više...
Pa nije čudo što mu je to prvo palo na pamet...
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
У одбрани Суми и ми као навијачи углавном више памтимо и истичемо утакмице против Реала него Ком-а у гостима. Ипак је битно са ким играш, у каквом амбијенту, какву тежину има меч..... Сума очигледно није страствени навијач Партизана и кад је истакао утакмицу на Олд Трафорду то је сигурно урадио као заљубљеник у фудбалску игру и неко ко је целу каријеру сањао да заигра на таквом месту, а нама ни један странац није крив што као клуб нисмо достигли тај ниво да мали црнчићи широм света сањају да заиграју за нас (но ето ипак се упркос томе нашао један Жука, Мореира...). Мени је довољно да наши клинци сањају да заиграју за Партизан мада и они у последње време све чешће истичу у интервјуима како би волели да заиграју тамо на западу за Реал, Барселону...идоли су им К.Роналдо, Меси, а не Сале, Мијат, Ћира......постоји ли неки наш клинац који би пристао да у Партизану игра целу каријеру у моменту кад га траже највећи светски клубови? И онда нам смета Сума са таквим ставом......мени више смета то што наша деца сањају све осим да играју цео живот у Партизану...некад је то било другачије, а данас је тако.
 
Последња измена:

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Kakav melen na ranu za ono juče! Stanoje do kraja KARIJERE na klupu (ono što je Dule za KK to je Stanoje za FK)! Bravo momci! Milina vas je gledati! Šteta za eksperiment sa Savom! Sad bi se klali sa tvorzom za titulu mada ZAISTA mislim da trka NIJE gotova! Mi dobijamo SVE do kraja a cigani isu u KRUŠEVAC, IVANJICU I INĐIJU!!! gube makar 2 boda tu a danas protiv Čuke! Ćeramo se DO KRAJA :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top