Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Lepo je što ti veruješ u ovog momka i lepo je što on sad igra bolje nego pre, ali sve ono što novinari sad pišu pohvalno i za njega i za Partizan i za čeličnu odbranu i za pobednički niz - ,,okrenuće,, za 180 stepeni, kada se desi neki prvi poraz ili neuspeh...

Naravno da niko od nas ne želi da se to desi, niti u Srbiji postoji neki klub koga mi treba da se plašimo da je u stanju da nam nanese poraz, ali ja mislim i malo ,,dalje,, - na Evropu u kojoj se igra totalno drugačije nego u Srbiji...
Tamo timovi ne čekaju u ,,autobusu,, da utakmica prođe nego će svaku priliku iskoristiti da nas napadaju - i tek tada ćemo videti koliko nam je odbrana ,,čelična,, i ,,neprelazna-neprolazna,,...

Uostalom, svaki ozbiljni klub se i brani i napada - timski, mi trenutno primamo malo golova, a dajemo ih puno, zato jer je Stanoje ,,utegao,, ceo tim - ,,penzose,, je tokom zimskih priprema doveo na zavidan fizički nivo, pa je njihovo znanje i iskustvo počelo da daje rezultate, Natha i Sumu je ,,razdvojio,, da tako uvek ima jednog ,,fizikalca,, više u timu, ali i da obojica ,,znalaca,, mogu da daju svoj fizički (ali i tehnički) maksimum u onoj ,,skraćenoj,, minutaži koju dobiju...
Ubrzao je igru, tako da lakše ulazimo u šanse, lakše dajemo golove, objasnio Asanu da nije kamikaza žrtvovan da bude samo uz aut-liniju, nego da ima slobodu (ili obavezu) da ulazi i u ,,centralu,, i daje golove...dao je ozbiljnu šansu (tj. minutažu) i Joviću koji je - i konkretan i golgeterski potentan.

Sva ta ,,goleada,, svakako utiče i na to da rival nema baš puno vremena i mogućnosti da češće ,,buši,, Lepog Svetu i Bradatog Vujketa, jer - rival žuri da udari Natka dok je dalje od 16m, pokušava da trči u korak sa Asanom, pokušava da ne postane razrok, gledajući istovremeno i u Sumu, Markeca, Zeku, Holendera, itd, jer ne zna s koje strane će uslediti opasnost...itd, itd...

Dobili smo lepu i efikasnu igru, čvrstu odbranu, ali - još nismo ništa osvojili, razliku u bodovima za vrh tabele nismo smanjili, Evropa je tek na leto, pitanje je koga ćemo sve prodati i da li ćemo se zatim uopšte nekim ozbiljnim pojačati, itd...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Svaka cast svakom ko moze slusati intervjue koje vode ova koza ili onaj bolesnik prije nje...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
@IN 10 jesi pogledao? veruj mi da vredi da pogledaš, zbog Zdjelara ako ništa drugo.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
5 minuta i nisam mogao dalje...

Sasa Zdjelar je odavnno moj omiljeni igrac i istinski kapiten ove ekipe, al za ovu pink kokos i njena retardirana pitanja i zapazanja nemam zivaca.

Dajte joj platu, neka radi nesto u marketingu, komunicira sa medijima i skicno, ali je sklonite vec jedbom sa jebenog ekrana :banghead:
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Konacno jedan istomisljenik, potpisujem ovo :clap
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd

Milina te slušati veliki gospodine. Izdvojio bih:
  • Sutra u punom sastavu
  • Plan da se otkupi Holender
  • Plan da se dovede strani napadač (nada se do juna)
  • Iz priloženog vidim da već razmišlja o pripremi za narednu sezonu i izjavljuje da će statistika biti bitna onda kada budemo prvi
  • Misli da možemo kao kockasti da se pobijemo u ovim takmičenjima koje nisu LŠ
Verujem u pobedu sutra, iako fenjeraš, ne mislim da će da spuste gard. Oni primaju do 2 gola kući. Mi smo ipak Partizan i uz ozbiljnost idemo na pauzu sa nova tri boda. Moja prognoza 0:2 ili 0:3. Nadam se da će Bebek dobiti još jednu šansu, s klupe.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Lepo je što ti veruješ u ovog momka i lepo je što on sad igra bolje nego pre, ali sve ono što novinari sad pišu pohvalno i za njega i za Partizan i za čeličnu odbranu i za pobednički niz - ,,okrenuće,, za 180 stepeni, kada se desi neki prvi poraz ili neuspeh...

Naravno da niko od nas ne želi da se to desi, niti u Srbiji postoji neki klub koga mi treba da se plašimo da je u stanju da nam nanese poraz, ali ja mislim i malo ,,dalje,, - na Evropu u kojoj se igra totalno drugačije nego u Srbiji...

Tamo timovi ne čekaju u ,,autobusu,, da utakmica prođe nego će svaku priliku iskoristiti da nas napadaju - i tek tada ćemo videti koliko nam je odbrana ,,čelična,, i ,,neprelazna

Dobili smo lepu i efikasnu igru, čvrstu odbranu, ali - još nismo ništa osvojili, razliku u bodovima za vrh tabele nismo smanjili, Evropa je tek na leto, pitanje je koga ćemo sve prodati i da li ćemo se zatim uopšte nekim ozbiljnim pojačati, itd...

Gorane, moram da vam odgovorim na ovu opasku.

Prvo - ne sećam se da smo ovoliko golova primali i davali od odlaska Nikolića. Poraz je sastavni deo sporta, ali ne svako treće kolo kad je u pitanju Partizan u našoj ligi.

Drugo - Stanoje još nije igrao evropu. Šarloa je tek nakon što je došao. Sudimo mu na rezultatima ovog leta.

Treće - osvojili smo više stvari. Naša srca pre svega ovakvim pristupom. Osvojili smo ligu, cigani znaju šta ih čeka, ta lažna dominacija dolazi na naplatu vrlo brzo.

Da nastavimo mi ovako, kikseva će biti, ali ovako se diše nameštenoj drolji za vrat. Samo ovako i nikako drugačije.

Za kraj, imam par miljenika u sastavu, ali su svima porasla muda u prvih 11, a ona će da se isprazne u podbanjičkoj jami 7mog aprila, živi bili pa videli!
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
238
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Nisam bio tu skoro 2 mjeseca nedostajalo mi je sve ovo..jos kad vidjeh kako igramo..auhhhh
Jeesva cekam utakmicu
AJMO CRNO BELI !
NAPRED PARTIZAN !
 
  • Like
Reactions: BaX

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Sastav za današnji meč:

Popović – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Jojić – Asano, Natho, L. Marković – Holender.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.393
Reaction score
2.087
Igra fudbal Partizan a odlicno ga vodi i Stanojevic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top