Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Sastav za današnji meč

Stojković – Miljković, S. Marković, Ostojić, Obradović – Zdjelar, Jojić – Marković, Suma, Jović – Holender.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.063
Crno-bela rapsodija! :clap Poserem se ja na reprezentativnu pauzu, neka pikaju lopte kad umetnici iz Humske završe sezonu.

P.S. Odbijam da glasam, ne mogu da podelim 3 glasa. :D
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Solidna igra posle pauze, nismo im dozvolili nijednu ozbiljnu tranziciju što ohrabruje.
Jojić me mnogo nervira, svaki duel je izgubio a oni slobodnjaci gde zagreva golmana neću ni da komentarišem.
Piše se pobeda koja mora u sredu da se kruniše sa tri nova boda.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
751
Reaction score
2.697
Локација
Banja Luka
Bravo,sa pola snage faktički smo ih rutinilari.Nek mi se napuši ovaj Radulović sa Arene koji pet puta ponavlja kako je Grujić bio u pravu i da ono nije penal nad Holanderom,ako ono nije penal onda ne znam šta je.A sada u srijedu poniziti kurvetinu u rupi...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.090
Na stadionu JNA nista novo Partizan i dalje melje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Mislim da smo prvih 30min imali problem, jer nismo imali onaj pristup igri kao u prethodnim utakmicama, jer nismo pritiskali protivnika sinhronizovano, a loše smo se snalazili na presing protivnika.

Nije bilo agresivnosti kod Zdjelara, kao što bi bilo kod Šćekića, da je počeo i to se malo primijetilo. Jojić takođe, loše vršenje presinga.

Bez obzira na sve to, disciplina nije izostajala, što je važno, a pogotovo ulazak u drugo poluvrijeme, gdje se osjetilo odmah u igri da je na pauzi obavljen ozbiljan razgovor sa igračima.

Holender isuviše sebičan u izglednim situacijama.

Svi smo zdravi, to je najvažnije, imamo taj ritam. Samo da ga još primijenimo na derbi i komšinica sumnjivog morala neće znati šta ju je snašlo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top