Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
Za promenu, malo rutine i otaljavanja posla pred veliku utakmicu. Kilavo je bilo u prvom poluvremenu, ali penal pade u pravom momentu. A bio je i minut pre toga.
bice enigme za derbi:
Ko otpada od trojca scekic-jokic-zdjelar?
Ko ce biti bonusi?
Voleo bih da pocnu scekic i zdjelar u centrali i fica napred
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.736
Sve i da je bio kriminalan, Zeka je onaj najbitniji duel i presing dobio, kada se lomio rezultat.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
bas smo lose odigrali veci deo utakmice. verovatno je pauza u ritmu ostavila traga.
Zdjelar ke pametno odigrao ne pamtim uralmicu gde nijedan faul niie napravio. Radulovic mu celu utakmicu priziva zuti zbog kod ne bi igrao derbi.
Utisak mi je da je Stanojevic Markecu rekao da ce svvaku igrati dok ne da gol : P

A sad u sredu da pokazemo od cega smo napravljeni.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.262
Локација
U Kinšasi
Prvo poluvreme slabo. Holender u svakoj situaciji donosio lose odluke. Zdjelar i Scekic moraju da pocnu derbi.
Srce mi je puno kad ih vidim da svi trce da cestitaju onom ko da gol, da bodre jedni druge.
Sledeci su cigani. Ajmo crno-beli!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Jojić me mnogo nervira, svaki duel je izgubio a oni slobodnjaci gde zagreva golmana neću ni da komentarišem

Ja bih ipak njega cekao i davao mu sansu sto vise da igra. Samo da ne izvodi vise slobodnjake :)

Holander po meni nije igrac za nas. Nema leba od njega.

Suma? Jedva cekam ledja da mu vidim, jedva!!!

Kako je dobro sto smo City-ju uvalili na vrijeme Stevanovica. Odlican posao je tu odradjen. Odlican.

Ocekujem Stojekta na golu za derbi. Onda je Jovic starter sigurno. I mora mu se reci da hocemo da kida, da grize, da im jebe majku, opasno ga treba napaliti.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Za promenu, malo rutine i otaljavanja posla pred veliku utakmicu. Kilavo je bilo u prvom poluvremenu, ali penal pade u pravom momentu. A bio je i minut pre toga.
bice enigme za derbi:
Ko otpada od trojca scekic-jokic-zdjelar?
Ko ce biti bonusi?
Voleo bih da pocnu scekic i zdjelar u centrali i fica napred

Ја сам спреман да им јебем нану нанину :D

Још једна убједљива побједа, Сума позитивно изненадио у дефанзиви.
Ајде сад карањееее!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Све ове победе су водиле ка једној утакмици у којој је само победа опција.
Позади стандардно Стојковић-Вујачић-Марковић-Урошевић-Миљковић. Очекујем у вези Шћекића-Здјелара-Натха, полулево Јојића као неку подршку везном реду и напред две ударне игле - десно Асана, а у шпицу Холендера.....и да их докрајчимо са клупе у финишу преко Суме, Маркеца и Јовића.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
Fali ti jedan ,,bonus,, (mlađi igrač) u sastavu za početak derbija, da bi ispunio pravilo FSS-a... :D
Nisam gledao utakmicu Partizana, ali, ajde, bar sam izbliza video i trenera i fudbalere kada su jutros šetali po Zemunelu dok sam pratio Teleoptik...
Izgledaju opako, ćutljivo i koncentrisano i večeras su ubedljivo pobedili...
Nadam se da će se tako isto prošetati i pred sledeću utakmicu, zadržati opakost, ćutljivost i koncentraciju, i opet ubedljivo pobediti.
Ja toliko.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Онда лево Јовић мада и овај млади јапанац биолошки нема више од 21.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Zbog tog pravila bonusa, jasno je da ce poceti Markovic stoper i Jovic ili Stevanovic, tj Ficu ocigledno ubaci malo pred kraj jer je tudji igrac.

Urosevica bih stavio prije Obradovica zbog brzine u odbrani.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ulazimo u euforiju. Samo mirno i bez nekog loženja. Istorijski gledano, Stanoje će ovog buzdovana taktički da reši nekom minimalnom pobedom, eventualno 2 gola razlike. S druge strane, očekujem izuzetnu taktičku disciplinu, samo tako može protiv ove stihije od usninog tima.

Ova pobeda znači mnogo više od lažne titule. Uz pobede u kupu (voleo bi ih u polufinalu), mogu da se okite samo našim karama na kraju sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top