Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
@milance032
Ja ne videh neke teoretičare zavere ovde, možda mi je promaklo. Ali to što ti/vi kažeš je upravo suština - mi smo projektovani da budemo ikebana, večiti drugi i to je sasvim jasno. Ko je to van kluba osmislio takođe je jasno. Vidim da su mnogi najosetljiviji na kritike treneru, ne razumem zašto. On je selektovao tim, doveo rekovalescente, nemamo centarfora starijeg od 16 godina i u sve tri iole ozbiljnije utakmice pod njim smo delovali neozbiljno. Ako to nije za kritiku, onda ne znam šta je. Ne mislim, a ne znam da to iko misli, da Stanojević sedi sa Vučićem i kuje zavere kako da se sruši Partizan. Čoveka ne znam, ali mi deluje da je partizanovac i da mu je stalo. Ali da ima neke aranžmane sa menadžerima se valjda vidi iz našeg sastava. I to mi se ne dopada i ne znam nikoga ko to isto nije primetio i kome je to ok.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
154
Reaction score
198
Локација
Beograd
Imali smo svoje šanse ,jedino što zameram Stanojeviću što nije rešio pitanje pitanje golmana.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Derbi kao derbi - uvek je to neizvesna utakmica u kojoj navijači pre utakmice najavljuju ,,razvaljivanje,, i 5+ u rivalskoj mreži, a najčešće bude tvrdo, uz puno faulova i opstrukcije igre, i pobedi se sa jednim ili dva odlučujuća poteza, a često derbi može da izgubi i ekipa koja ,,slovi,, za velikog favorita, koja objektivno ima bolji tim, koja čak ima i bolju igru tokom tog derbija...

Ali...eto...ne može se baš reći da smo mi večeras bili taj bolji tim...

Početak utakmice bio je neka ,,klasika,, - mi bolji, pogađamo prečku, i upropašćujemo prilike za nešto više, kao da ćemo ih imati još 100 do kraja utakmice...igrači koji igraju derbi moraju da shvate da će u njemu imati jednu ili nijednu šansu za gol, dakle iz te jedne - il si pukovnik il si pokojnik...
Večeras smo bili ovo drugo...

Mali Jović stvarno kao Bambi na ledu - neshvatljivo da se onoliko kliza, ipak, za njegove godine, svaka čast mali, zapretio si im, bio si konkretan, mogao si i još konkretnije, ali, o.k... :clap

Drugo poluvreme, druga priča...

Lazar Marković opet ničim nije dokazao da uopšte treba da igra u velikim utakmicama...da je ovo neki drugi sport, gde možeš da vratiš igrača koga si izveo, Jović bi trebao da igra do kraja, a Markec da više i ne ulazi...
Kod gola ,,cigana,, katastrofalna reakcija Obradovića, Zdjelara i Šćekića i - to je to - ,,cigani,, koriste svoju priliku, vode, a onda opet sledi ,,klasika,, - utakmica je završena i ,,zatvorena,, - napraviće milion faulova daleko od svog gola, igre više neće biti, skupljači lopti neće vraćati lopte, itd...
I sudija je isto bio ,,klasika,, - zakinuo nas je za jednu kontru, za karton Sanogu, za bar još 5 minuta utakmice...
Ali - ipak nije on kriv što smo izgubili - on je radio što je radio, ali šta smo mi radili - nigde nas nije bilo u drugom poluvremenu!

Nije mala stvar pobeđovati ,,legendarne Surdulice,, u dugačkom nizu, to niko od trenera osim Marka i Stanoje ne može, i nije neko svetsko čudo kada izgubiš derbi, pa čak i da imaš odličan tim, igrače i sjanu igru, jednostavno, dešava se, ali...ovaj derbi je ipak jasno, kao ,,na dlanu,, pokazao sve mane našeg tima...
Klasa smo za ,,male timove,, - ali nismo ,,klasa,, za velike utakmice...
Evropa ispadanje, dva derbija jedan bod.

Moguće je da ćemo se sa ,,ciganima,, ,,klati,, i za Kup, i moguće je da će se te utakmice sasvim drugačije ,,otvoriti,, - da ćemo ih ,načeti,, kontrom, a onda i ,,rutinirati,, kada se ,,otvore,,...
Ali...ako oni nas ,,načnu,, ovako iz prekida k'o večeras...videli smo šta sledi...

Igramo bez klasičnog centarfora, golgetera, ako ,,ojačamo,, defanzivu fali nam neko u napadu, ako uvedemo napadača, fali nam odbrana...Jojić daleko od neophodnog nivoa, Suma odavno van prvih 11, projektovan je za prodaju i van forme je...ali još uvek ima taj jedan ali vredan ,,potez,,...koji doduše večeras nije ,,upalio,,...
I tako...

Ako je već morao da kad-tad naiđe neki derbi koji ćemo izgubiti, ovaj nekako i nije bio najbitniji - oni bi ovo prvenstvo osvojili i da smo ih dobili večeras - daj da se sad ne izbrukamo pa da počnemo da gubimo bodove i od ,,malih,, - prvenstvo mora da se završi u pobedničkom nizu, a da se tako uđe i u sledeće...
Ako se sretnemo u Kupu moramo da dobijemo ,,cigane,,...

Za sledeću sezonu i Evropu, potrebna su ozbiljna pojačanja, a zavisno od toga koliko su plaćeni neki prvotimci, možda i ,,rezovi,, - i u platama i u sastavu ekipe...

Teraj dalje.

p.s.
Video sam dim, pretpostavljam od baklji, za vreme TV-prenosa, ali reditelj nam nije prikazao KO je i GDE zapalio baklje?!
Službena lica njihovog kluba? Redari? Prolaznici sa ulice? Navijači?
Nadam se da će mi neko dati odgovor...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ovaj derbi je bio naš klasični derbi iz 80-ih i 90-tih... mi igramo, stisnemo ih, ispromašujemo se oni nam uvale neki glup gol i upadnemo u njihovu mašinu posle toga i anti-fudbal. Derbi potpuno nekarakterističan za Stanojevića, što sam već rekla, i on snosi svoj deo krivice.

Ali to sve može kulturno da se kaže, bez pljuvanja i vređanja trenera i igrača.
 
Последња измена од уредника:

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
rekao bih nešto, a ne znam ni da li da kažem ni da li da ćutim. rekao bih, a malo je u stilu atheist rap-a kad govore o penalima, čuvenim...
u vremenu kada je današnjica preplavljena tiktokom, u aprilskom danu koji je bio pod snegom, pandemija, očekivano redari govna ciganska... neočekivano odlično prvo poluvreme, i, tako je holanderova prečka podsetila na nečiji promašaj (sale ilić?) pod kizom milinkovićem na početku tada drugog poluvremena-i tad a i sad sam pomislio ovde je kraj-ne volim kad osetim takve krajeve.
drugo poluvreme kao da smo dresove zamenili s govnima onim, ne kapiram čega smo se usrali. okej mi je onaj inat lazara markovića da im mune neki za ono što je doživeo tamo pre deset godina, ali jebiga slaba igra... dakle-nije meni što je holander promašio, i suma je promašio, i natho... nije meni ni što bajbek nije igrao, a ni što zdjelar nije dobro skočio... mene čudi što je stanoje to dopustio, tako iskusan, čvrst, stanoje, a dopustio...
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Nikome se ne racuna minuli rad, da li je Stanojevic ili neko drugi...
Racuna se ono sto se uradi ili ostvari, u zadnjoj utakmici.
U svemu tome ni Stanojevic ni igraci koji su igrali derbi nisu izuzetak.
Verujem da vecina nas zeli bolji Partizan.
Da li je Stanojevic resenje i sadasnja uprava to ce vreme pokazati.
To sto je zvezda obrisala pod sa nama pa ce da nas ismevaju do sledece utakmice,
svakom navijacu ne moze i nece biti svejedno.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Svi smo pomalo ljuti, ali glavu gore. Mora se menjati igrački kadar, zahvaliti se "povratnicima" Jojiću, Obradoviću, Brežančiću... Svi oni imaju jake ugovore, Brežančić ima 200.000 evra godišnje, a ne igra,jbg. Jojić i Obradović znatno više, a bolje i da ne igraju. Tu je Stanojević na potezu. Što se tiče gancija, odvratni su kao uvek...
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Teško po meni da je Obradović bolji bek od Urosevica. Mislim da nas je njihov gol iz prekida isekao, nismo mogli da se pokupimo. Govna su pocela da seckaju, da se valjaju, Elvis je jos i dodavao svoj gas. Posle gola nije se efektivno ni 10 min. igralo.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Izgubili smo iz nase greske,mogli smo bolje sve to stoji ali apsolutno nije razlog da se opljune po Stanoju i igracima, opljunite momci po upravi, po Vuceli, Gmazuri po pickoustom majmunu. Nema covek ovde nista novo da kaze, poraz boli ali postoji civilizovan nacin da se iskomentarise nečije znanje ili ne znanje. Sto se mene tice pisite kako hocete to govori vise o Vama nego o onom o kom pisete. Ja nemam rezervni klub koji cu da volim ja imam samo Partizan a sa njim i u tugu i u radost. Idemo dalje za neke nove pobede. Smrt fasizmu nek zivi Partizan!!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Odbrana nam je cirkus Kolorado. Nemamo ni štopere ni desnog beka, plus napadač.
Neko reče da je ova utakmica pokazala mane, te mane su bile vidljive itekako i mnogo ranije... Da ne bude da pišem pod utiskom večerašnje utakmice. Naša odbrana ne postoji. I pre priprema sam to video i posle priprema, a to vidim i sad. I biće na svakoj jačoj utakmici ovako.

Miljković, Vujačić i Marković nisu fudbaleri za prvih 11. Prva ozbiljna utakmica posle Rubina je to i pokazala, jako loše se snalaze pod pritiskom. Stanoje mora da reši sa sobom, da li želi ekipu za evropu i titulu ili želi ekipu menadžerskih igrača.
Miladinović, Rosić štoperi, Boranijašević desni bek (uzgred ističe ugovor u junu) su igrači koji su izmislili fudbal za ovu trojicu navedenih.

O utakmici sutra, drugo poluvreme kriminalno odigrano, Stanoje se nije prilagodio na izmene Zvezde, tu mu se može zameriti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
svakom navijacu ne moze i nece biti svejedno.
Gde svejedno, mene glava zaboli čim počnem da gledam derbi na Tv ekranu, krvni pritisak ,,skače,, itd...na stadionu mi je nekako lakše, imam utisak da igračima mogu bar da doviknem neki savet, ako ništa drugo...
Kad se pobedi, vratim se u ,,normalu,, ali kad se izgubi...
Derbi kao derbi - uvek je to neizvesna utakmica u kojoj navijači pre utakmice najavljuju ,,razvaljivanje,, i 5+ u rivalskoj mreži, a najčešće bude tvrdo, uz puno faulova i opstrukcije igre, i pobedi se sa jednim ili dva odlučujuća poteza
Demontiracemo ih u kupu. Zivi bili pa videli.
Aha, hoćemo, dva gola Lazar Marković, po jedan Jojić i Miljković.
Dobijamo ih sa 4:1, Jović, Asano, Suma, Markec, Zdjelar (autogol). :D

:napred-partizan:
 
  • Like
Reactions: Dzo

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Izgubili smo zbog trenera i sta je tu je.

Mi mozda ne moramo da znamo, ali on kao trener mora da zna : cigani imaju problem sa bonus igracima. Moraju da bace prvo poluvreme i da na sve moguce nacine ne prime gol, kako znaju i umeju - a ne umeju. Zato je njihov debil od trenera divljao celo poluvreme pored aut linije. Tu je i sudija da pokrije grubu igru - daje zuti karton samo kad vide i oni koji nemaju pojma o fudbalu. Ciganski komentator sam konstatuje da je start sonoga za zuti, svi mi vidimo, ali ne i elvis....
Elem, lako je biti general posle bitke, ali Stanoje je kriv sto nije iskoristio cigansko tumbanje tima i dva klinca koji realno nisu za prvoligaski fudbal, a kamoli za "vecite"...
Ne lozite se na "odvaljivanje" u kupu, jer tamo ne vazi pravilo o dva igraca ispod 21....

'ajd' sad udrite kontre, jer sam rekao nesto protiv trenera....


Ma ne mozemo "glat" jer su cigani busan kurton, ali neki prekid (kao danas), izmisljeni faulovi oko 16, mozda penal, nesankcionisanje startova itd...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ispade "žongler", "cirkuzant" i "igrač za mali fudbal" Suma jedini koji u ovom timu Partizana zna da uradi jedan smislen potez, predribla protivničkog igrača i sam sebi stvori šansu za gol. Veliki igrači i "grobari" poput Jojića i Markovića da se ugledaju na ovog "futsalera".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top