Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Najvise me boli sto smo dali govedjoj ciganskoj glavi legitimitet kao treneru, govedo ce sad da istripuje nesto, a to nismo sebi smeli da dozvolimo.. nedopustivo je da takav diletant ima i jednu pobedu nad Partizanom.

Druga stvar, muka mi je bila gledajuci drugo poluvreme i bezmudost nasih igraca. Cigani su namirisali krv, docekali su taj jadni korner i gol onog kukavca. Prosto za nepoverovati kakva dva lica naseg Partizana. Drugacija bi prica bila da je Holender ono ubacio. I da, prilikom starta govneta borjana, ono je bio penal nad Jovicem ! Samo sto bi u ovoj ciganskoj banancugi od zemlje,nesretni Elvis bio lincovan da je to sudio,svakako mu nije ni palo na pamet. Navescu vam primer, za vikend je Monaku sudjen penal posle slicne situacije, lopta je sutnuta od stane igraca ali ga golman posle toga kupi, i covek svira penal.
Moram jos da navedem DILETANTAN nastup Svetozara Markovica, da li je samo do mene ili je decko bio nagazna mina, pocevsi do onog dodavanja Stojkovicu u prvom poluvremenu do potpune nezainteresovanosti u drugom. Videlo se da coveku puca kurac kako god se tekma zavrsi. Sumnjiva partija igraca koji je na pozajmici iz bratskog kluba ciganke !
Jebemo ih u kupu !
 
Последња измена:

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Sve na stranu.
Najvise bode u oci poltronizam ljudi u Partizanu,samim tim i strucnog staba i Aleksandra Stanojevica.
To nije taj Stanoje to nije taj Partizan,to nismo mi.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
242
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Мене само интересује или сам ја лоше видио, да корнер из кога су цигојнери дали гол није постојао јер се лопта одбила од њиховог играча и отишла у гол аут?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Cela država može da mi se napase mojih grobarskih muda. Zadržite dostojanstvo. Izgubili jesmo, zaslužili nismo. Idemo dalje. Puna podrška čoveku koji zna šta radi. Samleli smo ih na početku i vrlo lako je na forumu mogao da potraje zimski san ovih koji ga sad omalovažavaju, imali smo ih, objektivno.

Sutra je novi dan, glavu gore. Biće makar još jedan susret ove sezone.

5E40B372-0EF6-4D0E-92F9-779ED561DDDB.jpeg
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Ma nek se jebu, iskreno. Ni malo nekog znanja da pokazu, nekih poteza da vidis, ne, apsolutni kurac od ekipe koji slucajno dade go iz kornera. Realno, Jovic i nije utico toliko ekstremno na utakmicu kolko je lazar podbacio, po meni nije razlog sto smo izgubili. Lose smo usli u drugo poluvreme, umesto sa kombinacijama da se oslobodimo iz odbrane mi pucamo loptu napred, pravimo sami sebi pritisak. Na kraju onaj metar i zilet jedini skace ka lopti a stojke ko usporeni snimak pokusava da brani. Tragedija.

Ali, realno, sta su to oni pokazali? Ama totalna nula od igre, technike, nekog znanja, iskustva. Samo lomi, lomi, lomi, i nadaj se prekidu. Ovo je ekipa sa 2-3 puta vecem budzetu od nas, tim koji je imao toliko stranaca u kadru da su promenili pravila u sred sezone samo za njih, klub kome drzava organizuje sponzora kad su bili pred totalnim raspadom. dugovi od 20 milliona smanjuju se na 600 hiljada jer "takve su okolnosti". I onda ovako igras?

Jebem im mater. Ovo danas je bila nebitna utakmica, kao da ce oni propustiti +6 do kraja sezone, ali se videlo ko je dosao da igra fudbal a ko se branio na svaki moguci nacin. Picke, apsolutna nula, i onda se oni kurce nekim utakmicama evrope sa propalim ekipama. Ako ste takva velesila, sto ne igrate protiv nas tako?

Okrecemo se ka kupu ali pogotovo letu, rekonstrukcija ekipe, stanoje nek donese jos po koji igrac pa ce posteno da im jebemo mater. NUSKNVP
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Невероватна је чињеница да Станојевић у свим великим утакмица пада после прекида. Све веће и битне утакмице које саберете нема где нисмо падали после прекида са Станојевићем док смо са друге стране у самој активној игри били скоро недодирљиви. Данас колико год да смо лоши били не би нам цигани дали гол из игре ни за 5 дана.....али оно што забрињава је што вероватно ни ми не би њима....једна тотално безидејна утакмица са обе стране у којој је један корнер направио разлику као што је претходно једна контра могла да направи разлику. Зашто Сума не игра - никог није претерано занимало док смо побеђивали....после дербија све нас занима, а то је и природно. Овде се ствара атмосфера као да су напади на Суму, Станојевића, Саву напади на Партизан. Сви су они секундарни. Партизан игра најнерегуларнију лигу у Европи, Партизан је остао без те Европе, Партизан има управу која не ради у интересу клуба, Партизан распродаје најбоље играче за сићу и ни од те сиће вајде не види, Партизан је у најтежим тренуцима у својој историји, не толико резултатски колико по питању самог опстанка клуба. Неће Партизан нестати али нам се смеши срозавање клуба на ниво средине табеле Пинг-понг Лиге и то не само у играчком и резултатском смислу него у сваком другом. Ни победа у овом дербију не би ту ништа конкретно променила. Партизан нема управу која има намеру и могућност да се одупре овом потискивању клуба на нижи ниво и то је срж свих наших проблема и то не траје од јуче него од увек али последњих година доживљава апсолутни врхунац и ако се Партизан као клуб не одупре падаћемо на све нижи и нижи ниво. Цигани желе монопол над српским фудбалом и мало им још фали да то потпуно остваре. Олимппијакос је ПАОК-у побегао 23 бода, а ми немамо ни такву управу ни такве финансијске могућности као ПАОК па ви видите шта нас тек чека у овој лиги са циганима у годинама које долазе.....
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Pojedincima jedva cekam da vidim ledja!

najvise svakako onima koji ne oduzimaju lopte u defanzivi a ne prave gol sanse u ofanzivi, ni sebi ni drugima.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Prvo poluvreme,dominacija u posedu,sve kako treba ali nam treba gol...mali Jovic se tek pred kraj opustio,Holender korektan,Asano ubica...
Drugo poluvreme,veliki problem jer ne mozemo teziste da prebacimo na njihovu polovinu kroz pas,a preko dugih lopti smo u velikom deficitu sa snagom i visinom (za ovo nam fali spic kvalitetan) ,i tu gubimo kontrolu utakmice.
Oni nas konstantno ugrozavaju prekidima,jer su tu dominantni u odnosu na nas (skok defanzivni samo Markovic,Vujacic,Scekic,mozda Miljkovic -malo)
Po meni smo bili lose pripremljeni za ova dva segmenta,visok presing i njihov ofanzivni prekid !
U Stanoja verujem (ovaj derbi podbacio)...nadam se da mu je jasnije da treba jos bolja doselekcija tima i takticki vise rada za egal protivnike,utakmice (kao ovi cigani)

Gurbeti cekamo vas u Kupu....
Bicemo bolji,bicemo jos spremniji...
Nema predaje...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Eee kakvi smo ljudi
Tacno sam znao
Ako dobijemo - stanoje bog
Ako izgubimo - ludi zeks prica

Istini za volju ovo jeste stanojev poraz, sramotan prikaz u drugom poluvremenu, cigani su zeleli vise pobedu i zasluzeno dosli do nje

Ovu titulu smo im opravdali, sta je tu je.
Opravdali smo im svaku titulu svojim prosipanjem po 25 - 30 bodova u prvenstvu

Nismo zasluzili poraz. Sta da se radi.
Naravno da smo zasluzili pa na drugo poluvreme nismo ni izasli, ostali u svlacionici

Imali smo ih u prvom i sabili u rupu. Ko ne vidi da su dobili na sreću nema šta dalje da diskutujemo. Teraj dalje
Na kakvu srecu druze ?!
Sta smo mi igrali u drugom poluvremenu !!!
Oni su imali jedan dobar prekid a mi ni to
Zasluzena pobeda musavih

10 derbija: 3 poraza, 6 remija i 1 pobeda. Partizan je u krizi i rezultata, a boga mi i derbija
Govorimo o partizanovim ekipama koje su se od titule oprastali u oktobru... tako da ovaj skor i nije tako los
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Minuli derbi sam toliko bio nakurcen na Jojica i dobio ban. Za ovaj derbi sam imao specijalne psihopatoloske pripreme.Miran.Ne seri.SVE NA KURAC.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Ne treba pljuvati nikoga. Svaki trener ima svoje zamisli i postavke. Stanojeva jedina greska je sto nije zahtjevao spica koji bi bio dostojna zamjena Sadiku, jer to je njegov dio posla, da pravi selekciju. Nista drugo mu ne mogu zamjeriti. On ima neku svoju viziju kako trebamo igrati, 17 kola je bilo kako treba, sada kiks. Nadam se da ce se ispraviti stvari, da cemo nesto nauciti iz ovoga. Hocemo Evropu i iducu sezonu da se koljemo za titulu!!! P.s upravi VV jebem sve po spisku, pizda im materina poslusnicka. Uzimaju iz Partizana, NASEG PARTIZANA sve, bogate se, a sute ko picke zadnje na sve, plus rade sta im se kaze.
P.p.s i nemojmo sestre i braco da se svadjamo izmedju sebe ovdje, svi mi Partizanu zelimo najbolje, jedino mi, istinski i bez interesa.
 

Passar

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
8
Reaction score
15
Локација
Требиње
Na stranu AV i prepošteni FSS, ali po zakonu verovatnoće, ovaj poraz se mogao očekivati.
Imali smo 17 vezanih pobeda a poraz od crvene bande nismo doživeli od 2019.
Ono što fascinira, i posle 10 godina bavljenja poslom, jeste trenerska neinteligencija Stanjoevića, ali to je pokazao i ranije, te to ne treba da iznenađuje bilo koga niti se to kod dotičnog da ispraviti.
Najgore od svega, što ćemo mi nastaviti ovim putem (uprava, trener, menadžerske kombinacije) u nedogled.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Moderaciji svaka cast kada moze da cita sve postove i zavodi kakav takav red,

Prvo poluvreme smo bili bolji!
Presudili su faulovi, tj, nesviranje istih. Onaj crnja sanogo, kida u meso... i nema zuti karton, sve su jaki faulovi. I da je samo on...Ciganima je pusteno da igraju grubo pregrubo, slika Sume, zonglera-fajtera;) ;-), govori vise od 1000 reci.:angry-smiley-002:

Drugo poluvreme nismo postojali!!!

Nesto na individualni kvalitet, uglavnom stranaca, prekid nam je los.

Sudije su divljackim kriterijumom odveli utakmicu na cigansku stranu, ali Stanoje brate...:(Nije nas bilo! Pojedinci su se i borili. Ali tim nije postojao.

Videlo se da je poraz svima tesko pao. :partizan-fan:

Igrali smo fer i izgubili u nefer uslovima. Samo malo perfidno (ticu zonfa:action-smiley-031:)

A komentator i Grobar ,, ne mogu da se setim imena i necu ni da ga guglam...Samo o zvezdi prica. Kao i drugi. Nije susret 2 tima, nego cigani protiv nekog stranog! Crno bele platice.
 
Последња измена:

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Moram da konstatujem, istorijski gledano, navijači Partizana, koji pretenduju da dožive starost moraju da zamrze kremlin, cz stadion, marksa i džingis kana.
U 4 stane sve i uvrede i neprijatelji Partizana, i svih građana kojima sport i fudbal životna zanimacija,.. decenije traćenja vremena i živaca, gde se udaljavamo od evrovrha?!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Prvo poluvreme vrlo dobro,drugo jako lose..uprkos tome imalo smo jednu dobru sansu...ipak,utisak je da i kod 1:0 cigani nisu odustali od visokog presinga ,i to je najveci uticaj zasto smo tesko prenosili loptu napred...tako smo mi njih ubijali na predhodnim derbijima...
Svakako poraz ko poraz od njih boli,ali Znajuci da ove sezone titulu ne mozemo da osvojimo,manje pada tezak..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
С.Марковић се погубио тотално, ноншалантним потезима покушао да сакрије да је пуко под притиском али је унео тотални немир позади. Тандем Здјелар-Шћекић је кључни фактор који је спречио да нам дају гол и из игре. Јовић није требао да буде замењен. Марковић је бивши фудбалер дефинитивно њега нико никад рехабилитовати неће, а ни Бајбека. Да су нас бар покрали све би било другачије, а овако немамо оправдање ни једно. Направили смо глупост након корнера у првом дербију, поновили смо опет ту глупост у другом дербију....то много говори, више него све оне победе. Подбацили смо дебело и то је то, сви редом од играча до тренера. Цигани су играли са Миланом и ту су се мало наштеловали такмичарски....ми од прошле године нисмо одирали јачу утакмицу где постоји већи притисак и та ситница је превагнула поред наших глупости. Станојевић ако има неке веће амбиције од другог места и европских квалификација мора да надогради екипу. Ово није довољно више ни за дерби, а камо ли за титулу или европску јесен. С.Марковић, Миљковић, Обрадовић, Холендер, Л.Марковић....сви они могу да буду корисни у ротацији кад играмо против осталих клубова у лиги али да буду први избор у оваквим утамицама као што је дерби или као што су одлучујуће утакмице у Европи - неозбиљно. Но нема везе иде Лига Конференције, трећи ранг европског такмичења......зашто надоградити екипу кад господа из управе могу да процене да и са слабијим саставом можемо у групе ЛК као што су проценили прошле година да отпуштање тренера у сред евро квалификација и продаја најбољег нападача не може да нам штети......
 
Последња измена:
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Da je neki drugi trener ispaon iz Evrope u sezoni kupanja - od jedanaeste ekipe belgijskog prvenstva - ili odigrao ovako jadno dva derbija, protiv cigana koji su dobili 1-2 puta u poslednjih 15-20 derbija, pa vi bi ga prvi razapinjali 24/7 na forumu. Da ne pricam o svim ostalim 'bubicama'.

Stvarno mi nije jasno idolopoklonstvo prema coveku ko je svedok saradnik zvezdanu terzicu. Sutra ako ga opet pozove sud, on ce morati da ide i svedoci u korist tog zlikovca. To jeste njegova licna stvar, ali svakako ne zasluzuje status bozanstva.

Ako je pljuvanje iznosenje cinjenice da je sve kljucne utakmice zasrao, da se rostiljao napadaca od 20-30-40 milona evra, da nije doveo napadaca u dva prelazna roka, da nema nikakav koncept osim toga sto dovodi falijeve polovnjake (nemam nista protiv da igra 11 falijevih igraca, ali samo ako su kvalitetni), onda super, neka to bude pljuvanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top