Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Matke, ne bi bilo baš 2 na 1 ostao im je još jedan pozadi, ali da bi bila ozbiljna šansa za gol, bila bi. Užasno suđenje i perfidno navlačenje, što u vidu sviranja sitnih prekršaja u izglednim situacijama za njihov centaršut, što u vidu puštanja pregrube igre gdje im je oprošteno minimum 4-5 žutih kartona, da je sudio neko nepristrasan završili bi utakmicu sa dva igrača manje. Evo iz glave na prvu, Katai nad Vujačićem, Degenek prekida prodor Asana kod auta, Sanogo nad Jovićem, Petrović nad Zdjelarom. Prisli umri govno cigansko.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Po meni, ovo je najgori zreb za nas. Gostujemo ns kuraveli, dok cigosi imaju rekreativno polufinale kući.
Moraćemo dobro da se pošibamo u kupu, ali pre toga treba Radničkom za vikend vratiti neke dugove pa nek se teraju u drugu ligu.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Погледајте прилог 11958

Kakvu kontru je prekinuo Simović, zašto nema jebene reakcije iz kluba? Pitanje je retoričko naravno.
Ovo je 2 na 1 i završava se golom...
Pa Pantic kaze, da sudije navlace za nas! Ne znam, sta vam nije jasno..?
Jos bez kartona, za Sanoga. I posle se nadju ljudi, da prozivaju Stanojevica. Ne vredi, jednostavno protiv nekih stvari se ne moze.

I pored svega ovoga, oni nas jedva pobede golom iz prekida!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Biću kratak, pa ko želi da čita nek čita! Unapred se izvinjavam. :D
-Direktore, ti znaš da sam ovde jedan od onih koji je ostao dosledan svom stavu oko Stanoja i da nisam potpao pod mašineriju koja se uzdigla protiv njega. Verovatno u nekom trenutku i jedini na Forumu koji je verovao da ćemo od proleća ličiti na ekipu i to ne zato što imam neku slepu ljubav prema Stanoju nego što znam da je za ovu ligu tata-mata i što znam da je potrebno vreme da igra dobije obrise automatizma.

-Ali... Uvek ima neko ali, takođe znam da mu je velika mana prelazni rok, njemu je potreban ozbiljan sportski direktor. Da imamo iole normalnu Upravu, da Savo ima pameti i manje sujete i da dođe i bude SD, veći je potencijal za tu funkciju nego za trenera, ostvario bi se na toj funkciji 100%.

jer odjednom sve mora da se menja, počevši od trenera do nekih koji su izneli ovakav niz pobeda.
Što se tiče ovoga, i pre i posle ovog derbija su se videli nedostaci u ekipi, prevashodno mislim na odbranu, a onda i na nedostatak pravog napadača.

Evo taman je izašla vest na ono što sam želeo dati komentar.
Mi Direktore odbranu ne posedujemo, nisam džabe skeptik bio za oba naša sadašnja štopera. Utakmica protiv Rubina i utakmica protiv cigana u sredu mi je samo potvrdila ono što sam pisao tokom jeseni, a to je da naši štoperi protiv jačih ekipa nemaju šta da traže. Obojica su tempirane bombe.

GOLMAN: Stojković je zreo za penziju bio još prošle sezone, nek bude u ekipi ali moramo preseći ili malog Popovića gurnuti ili tražiti novog golmana.
ŠTOPERI: Što se tiče naših igrača na ovoj poziciji, ni za živu glavu ne bih otkupljivao Svetu. Vujačića i Banjaka bih prodao. Ostoju zadržati više za trening zbog klinaca, priključiti jednog omladinca.
Dovesti nov štoperski par. Ja kao amater i običan ljubitelj fudbala mogu nabrojati bar 4 naša internacionalca koja su izmislila fudbal za trenutno naše štopere.

-Aleksandar Sedlar: Najbolji defanzivac poljske lige za sezonu 18/19, visok 180cm, poseduje i više nego solidnu brzinu obzirom na kojoj poziciji igra, tehnički obučen, miran i staložen prilikom presinga na zadnju liniju, siguran pas prilikom iznošenja lopte, dobra anticipacija tj lepu procenu ima prilikom dubinskih lopti ili lopti koje idu po zemlji. Mana što je za 2 sezone u Maljorci odigrao 20tak utakmica, ugovor do 2023. godine ima i pozajmica bi nam mnogo značila.
-Miladinović: Druga moja najveća želja je Ivan Miladinović, igrač Sočija, dovodio se već u vezu sa nama, nisam mogao prežaliti informaciju da je produžio na leto ugovor do 2022. godine. Jak i siguran u duelu, dobra prenosna lopta, odličan u skoku što i nije čudo jer je visok 189cm. U Sočiju igra u formaciji sa 3 štopera.

-Lazar Rosić iz Moreirensea i Rade Dugalić iz Kairata su mi takođe interesantne opcije. Kosanović i Maraš su nam postali nerealni, zakasnili smo za njih.

DESNI BEK: Miljković nije za prvo rešenje, kao drugo da ali pošto je doveden Živković mislim da smo ispali fer i korektni prema Miljkoviću i oživeli mu karijeru, na osnovu ove jedne sezone će sigurno moći naći klub.
Boranijašević od domaćih mi jedino pada na pamet, od leta je slobodan igrač. Ako se ono pravilo za eu pasoš donese, najbolje bi bilo dovesti stranog desnog beka ali bih bio i zadovoljan Boranijom jer znamo našu politiku poslovanja...

LEVI BEK: Urošević kao prva opcija zbog borbenosti i fizičke spreme, Obradović kao druga. Rajku Brežančiću probati naći klub, čovek uzima 300 hiljada ni kriv ni dužan.

VEZNI RED: Zdjelar najverovatnije ide i treba da ide, zaslužio je jedan lep ugovor, svaka mu čast na produžetku ugovora sa nama kako ne bismo plaćali penale. Voleo bih kada bi on ostao ali ne bi bilo fer prema njemu... Šćekić verujem da ostaje. Suma po svemu sudeći ide, od njega još možemo zaraditi solidne pare.

-Što se tiče Natka, apsolutno se ne slažem sa ovim tekstom joksića.
" čija statistika je impresivna ako se računaju golovi iz penala." Čovek ima i 7 asistencija, koliko bi tek imao da imamo gol igrača. I nikako da ljudi skapiraju, za takvog znalca kao što je on potreban je još jedan trkač i formacija 4-3-3, to što i igra u svojoj reprezentaciji. Očekivao sam to od Jojića ali on je toliko dobio na krutosti da je neprepoznatljiv, takav u Kelnu nije bio. Ispada sada da bi bolje rešenje bio Uroš Matić koji je završio u Karabagu.
Elem, što se tiče derbija, slažem se da je Natko odigrao lošu partiju ali je i kao takav bio značajan. Od tri stopostotne šanse, on je zaslužan za 2, plus što je uposlio 2 puta u kontru Jovića (2 na 2 imao, okliznuo se) i Holendera (Holendera prekinuo Simović), imao jedan opasan prekid. Plus korneri posle kojeg su došla tri šuta Asana i udarac glavom Vujačića.
E sad, ono što sam takođe primetio na utakmici je to da su i Holender i Natko dobro pokrivali prostor i vršili presing na štoperski par i Sanoga i usmeravali štopere tako da im je jedino rešenje bilo da ispucaju loptu napred. Pokrivao je Natko lep deo prostora, nije baš da ne igra odbranu, nisu samo oduzete lopte odbrana...

Suma i Asano verujem da idu na prodaju, Asano je momak koji je kao i Zdjelar svojim odnosom prema dresu zaslužio da mu se izađe u susret i da naplati u Evropi svoje partije. Lazara Markovića prodati, nema on šta da nam ponudi...

ŠPIC-nema šta da se priča, treba nam gol igrač sposoban da natrpa 20-25 golova u ovoj poluamaterskoj ligi.

Ako se ne napravi ozbiljna rekonstrukcija, Stanoje će proći kao i Savo što je prošao, na kraju sezone treba da im kaže ili pojačanje ili odlazim. Jer sa ovim timom nemamo šta tražiti ni u evropi ni u nameštenoj domaćoj ligi.
 
Последња измена:

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
750
Reaction score
2.694
Локација
Banja Luka
Kaže Stanoje da sa Sumom ne može biti konkurent za titulu,bravo Stanoje,bitno si da si konkurent sa Miljkonom,Obradovićem,Jojićem...Nekada sam te gledao kao Boga a sada te ne mogu očima gledati zbog takvih izjava i namjernom bušenju našeg najboljeg igrača.Od tri najbitnije utakmice u sezoni ni jednu nisi dobio,malo o tome pričaj a ne svaka druga konferencija prozivanje Sume.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Iz ovoga vidimo kako treba da izgleda "bensedin" tekst za ocajnu grobarsku populaciju.
Zakljucak je da je Bajbek jedini problem tima a inace tim puca od potencijala.
Tako kaze telegraf, cigansko glasilo, koji se kupuje na trafici a nisu novine.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ako je neko na ovom forumu branio Sumu, ja sam, ali nakon ove utakmice ne vidim razlog. U tih pola sata je pokazao zasto je na klupi...

Ako neki mazohista planira da gleda snimak, neka obrati paznju, ali mislim da osim one majstorije nije imao ni jedan normalan potez. Izgubio brdo lopti, otvorio 3-4 opasne kontre, sirio ruke, prigovarao saigracima, rizikovao crveni...
Ja sam na poluvremenu govorio da igramo super i da je to klasican Stanojev derbi - davimo ih, ne mogu prici golu, a onda ce uci Markec i Suma da im jebu kevu... Nakon tri Sumina dodira sa loptom sam galamio da ga izvede...
O doprinosu Markovica i Jojica ne treba ni pricati, tu se svi slazemo da bi bolje bilo da nisu ni ulazili.

Mozemo zamjeriti Stanoju to sto Sumi nije nasao zicu, ali se mora priznati i da je to vraski tezak posao.
Definitivno jedan od najvecih majstora, ali i jedna od najludjih glava koje pamtim u Partizanu...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Kako ja vidim stvari ovde, posle Sadika nam odlaze Asano, Natko i Suma.
Savina magija nestaje.

Stanoje će baš morati da nadomesti ovo.
Biće mu baš zajebano u letnjem prelaznom roku.

Ova govno superliga igrači nisu pojačanja, to bi barem do sada trebalo da bude svima jasno.
Treba malo magije ili odosmo u PM.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
@Matke22
Što se odbrane tiče podbacili su na derbiju Sveta i Stojke koji je zreo za penziju od Alkmara. Za Vujačića debelo grešiš, čovek će biti komadant odbrane. Već jeste, tukao je cigane na derbiju samo tako. Stojke je tempirana bomba na golu, Sveta se malo više pogubio, sve ostalo je bilo manje više ok.

Mi smo utakmicu, ako je to i dalje tema diskusije, izgubili u drugom poluvremenu jer su zamene tima iz prvih 45min odigrale za ocenu 4/10. Lazar, Suma, Jojić. Ne zna se ko je gore odigrao.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ali kako su se obrušila gamad što prodaje guzicu za pedeset eura, ne zna se koji će prije da opljune po našim igračima, kao da su ovi preko nešto pokazali, a ne pobijedili iz pola šanse, atomski s'leva vam uvalim sestri!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja neke stvari pisem ovde na forumu, pa dosadan sam vec.. ali moram jace je od mene!
Stojke je za penziju od Malatje u Turskoj! Zato sto nije tad preseceno - desio se Alkmar.
Desio se Alkmar, znali smo da prodajemo Sadika za maksimum par meseci, nije se kupio novi spic, otisli smo u Belgiju samo sa njim, ispali smo, prodao se Sadik a novog spica ni na vidiku!

A sad samo CINJENICE:

- Titulu dok je ovaj na vlasti videti necemo!
Onog trenutka kad cigani ojacaju toliko da regularno osvoje prvenstvo e tad ce biti malo postenije sudjenje.
- Kad ovaj ode sa vlasti, ostace jaka opozicija a nova vlast ce zeleti iste kombine tako da ce i nova vlast gurati u kurvetinu sakom i kapom!
- Prepusteni smo sami sebi i poltronskim upravama
pa i ako se ikad izborimo za nasu upravu, videcemo kurac od drzavne love a to znaci - kanal!
- Usli smo u trku sa ciganima i pojacavali se igracima koji su za nas skupi! uspeli su oni svojim igrama da pomognu prodaju nekih drugih (Pavlovic Stevanovic Ssdik) i prodacemo i neke druge za neku lovu (Zdjelar Suma Asano itd) ali ce NAJZANIMLjIVIJI za prodaju biti Jovici Bazdari i Stulici! To nam je bio uslov pre a bice i u buduce!

Klinci klinci i samo klinci
iz inata
iz protesta
iz taktikckih razloga za opstanak kluba!

Koji ce mi kurac i Natho i Suma i Zdjelar i Asano kad nemam sansu za titulu a iz evrope ih izbaci Sarloa (ko god bio trener)???
Koji ce mi kurac ta nada i stres? uz plate koje placaju, pogodite ko - PRODATI KLINCI!

Daj decu na teren, ako mora bas stranac na nekoj poziciji neka bude dok ne napravimo dete na toj poziciji.
Nista LLSL Livadari, boli me kurac vise za njih, nista povratnici sem ako nije Aleksandar Mitrovic ili Jovetic licno!
Nista kapiteni Izraela i Gvineja, jer koja je poenta? za sta? za titulu?? aha, da bre.. vazi!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ako je neko na ovom forumu branio Sumu, ja sam, ali nakon ove utakmice ne vidim razlog. U tih pola sata je pokazao zasto je na klupi...

Ako neki mazohista planira da gleda snimak, neka obrati paznju, ali mislim da osim one majstorije nije imao ni jedan normalan potez. Izgubio brdo lopti, otvorio 3-4 opasne kontre, sirio ruke, prigovarao saigracima, rizikovao crveni...
Ja sam na poluvremenu govorio da igramo super i da je to klasican Stanojev derbi - davimo ih, ne mogu prici golu, a onda ce uci Markec i Suma da im jebu kevu... Nakon tri Sumina dodira sa loptom sam galamio da ga izvede...
O doprinosu Markovica i Jojica ne treba ni pricati, tu se svi slazemo da bi bolje bilo da nisu ni ulazili.

Mozemo zamjeriti Stanoju to sto Sumi nije nasao zicu, ali se mora priznati i da je to vraski tezak posao.
Definitivno jedan od najvecih majstora, ali i jedna od najludjih glava koje pamtim u Partizanu...

Не верујем да би се чак ни Асано боље снашао од њега да у сваки меч улази са клупе. Суми треба континуитет, слобода....Станојевић није флексибилан тренер, има буквалан поглед на фудбал и не воли одступања од структуре, то је то. Станојевићев поглед на фудбал је "не смем да примим гол" и зато играчи попут Суме који не могу да се уклопе у такву структуру нису први избор тренера. У неком Голчевом Партизану Сума би био алфа и омега. Не постоји погрешна тактика, постоји само погрешна селекција у односу на тактику и зато је Станојевић рекао да му требају прелазни рокови да оформи екипу која може да игра оно што он замишља. Има тренера који се прилагођавају екипи, а има и оних којима се селекција екипе мора прилагодити и то је цела прича око Суме.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top