Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.602
Локација
Kipar
Znaci bolje je ne reci istinu nego platiti kaznu. Ako je to ono sto se od grobara do koske ocekuje onda ne treba da se zalimo na tretman.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.602
Локација
Kipar
Ja se sa tim ne slazem. Po meni je trener prvi koji treba da kaze da se sa takvim sudjenjem ne moze igrati a uprava treba da stane iza trenera.
Ako trener pohvali protivnika za zasluzenu pobedu kako ce onda uprava da kaze da je sudjenje bilo lose?
Edit: I jos da dodam, ako Stanoje oformi tim sledece sezone koji ce biti konkurentan za titulu videce mnogo bolje sta je sudjenje u Srbiji. Tada ce biti kasno za zalbe.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Po pravilniku je zabranjeno komentarisanje suđenja svuda u svetu, ne samo kod nas.

Možeš prokomentarisati ali ćeš biti kažnjen. Ne vidim razlog sada da komentariše na minus 12 i posle izgubljenog derbija, a ubeđen sam da bi eksplodirao na konferenciji da je imao ovakvo suđenje da imamo sličan broj bodova..

Ispao bi samo loš gubitnik.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Komisija FSS kazniće novčano Zvezdu i Partizan zbog komentarisanja suđenja - Sport - Dnevni list Danas

Disciplinski pravilnik FSS predviđa za komentarisanje suđenja samo novčano kažnjavanje, ali član 85 dozvoljava čak i oduzimanje bodova ukoliko klubovi nastave da šire laži o tome da su sudije instruirane da sude u nečiju korist ili da Savez namerno želi da jedan ili drugi klub (ne) osvoji titulu.

U ovom članu se navodi da klubovi mogu biti kažnjeni oduzimanjem bodova za „iznošenje kleveta ili širenje laži o bilo kom drugom klubu, o svom ili protivničkom igraču, fudbalskom radniku bilo kog kluba ili člana fudbalskog rukovodstva u bilo kom organu, sudiji ili treneru, kao i za nasilno ponašanje“.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Znači treneru zabranjeno komentarisanje lošeg suđenja po Partizan kako ne bi ispao luzer?
Ali zato je dozvoljeno da komentariše ako direktno kaže da je sve regularno.
Da svi zvezdin penali, crveni... Sve regularno a da Partizan ima "izvanredno suđenje"
Zašto Partizanu nisu oduzeti bodovi jer je širio laži da je prvenstvo regularno I da Partizan ima izvanredno suđenje pored svega onoga što mi očima vidimo.
Pa mogu nam oduzeti bodove?!
Zar ne može da recimo na pitanje ...
Da zaćuti.
Ili da kaže kao DV
"nekada ćutnja više kaže“
I ćao zdravo.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Manite me molim vas opravdanja da nema para. Kad vidim koliko ide Markoviću i Jojiću i ostalim povratnicima, sloši mi se.

Jedan Šejmus Kolman nije koštao ni 100 hiljada za Everton pa im je bio startni bek deset godina. Može se naći dobar igrač, nego nam je skaut služba sve više i više u kurcu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zar ne može da recimo na pitanje ...
Da zaćuti.
Ili može da kaže:
"Znate šta, stvarno sam razočaran! Prema onome što sam čuo, a video sam izjave iz Saveza, da je vrlo blizu ta odluka… To je sramno ako se desi u ovom prelaznom roku! Ne mogu ni medije da razumem, vidim da niko ništa nije reagovao. Nismo svi ovde u službi jednog kluba. Razumem da je Zvezda – Srbija i da su mnogo bitni u celoj ovoj priči, ali kada su poslednjeg igrača doveli iz Evropske unije, da se javljaju iz Saveza da će se promeniti to pravilo usred sezone?"

Pa može u nastavku da kaže i ovo:
"Prvo, čudi me sada kada vraćam film da su iz Zvezde govorili i najavljivali da bi to moglo da se desi. Znači, da li oni vode Savez ili Savez ima neke ingerencije? Drugo, mi smo u neravnopravnom položaju. Znači, najavilo se sedam dana pre kraja prelaznog roka. To je sramno! Pa šta bi bilo da su doveli igrača iz Afrike? Možda bi rekli da ćemo da promenimo pravilo, da će biti četiri stranca, ali samo za Afriku. To je stvarno sramno".

Da li ti stvarno misliš da bi Stanoje ćutao da ga na bilo koji način pokradu, a da smo bodovno poravnati, pa jebao bi svima sve po spisku, šta sad da kaže i da se ukopa još više?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Koja skauting služba? Agenti nude kao što ti agent dodje i kaže imam za tebe pet lepih stanova u Nišu. Odem lično i vidim od toga 0. Skauting služba podrazumeva odeš lično. To mi nemamo, “skupa igračka”
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Matke22
Da li ti sa ovom replikom na moj post me zajebavaš?
Ignorišeš nešto što je jako bitno pod opravdanje da ne sme pričati a onda mi postiraš fragment nečega što je inače dobro uradio?

Ovo se ticalo broju stranaca ako se ne varam... A za sve ostalo kako bi objasnio treba uključiti hvaljenje cigana, sudije i Saveza i gradnju svojih igrača koji nisu Miljković.?
Odluči se na koji put želiš da vodiš komunikacija bez kontradiktornost pa ću ti vrlo rado odgovoriti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pa hoće da kaže da je reagovao tamo gde je procenio da neće naneti štetu klubu. Ne vidim kontradiktornost.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Recimo post koji si ti postavila u tekstu jasno kaže da ukoliko se govori da Savez ima neke ingirencije da pravi nekom ustupak oduzima se bodovi.
Stanojević je odradio ovo odlično gde je ne indirektno već direktno prozvao Savez.

OK ako ti se čini da ovim odlučio da neće naneti štetu klubu... Super po meni.
Neka mu to bude u glavi kada priča o tretmanu Partizana od strane sudija i Saveza i svi srećni.

Tako hoću isto da ne nanosi štetu klubu što ne mora hvaliti Savez i Cigane kada je tretman prema Partizanu u pitanju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
@Grave slažem se sa tobom da mora naći način kako će reći ono što misli, a da ne našteti klubu i da ne da daje legitimitet sudijskim krađama.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Grave i @Nisi
Evo komentar na suđenje posle ovog derbija.
Kada je reč o protestima prema sudiji, Stanojević je rekao da ne želi tome da daje na značaju.

"Ima situacija gde ne morate da svirate penal van 16 da bi neko rekao da vas je oštetio ili ne. Neukusno je tražiti izgovore na minus 12 i neću ih tražiti. Reakcije su bile zbog nekih faulova koji mnogo znače u današnjem fudbalu", rekao je Stanojević.

Sve ovo smo mi forumaši ovde pisali, da je Elvis sudio po zadatku i da nas je sekao faulovima, da je njima dopuštao grublju igru itd.
Završavam na ovu temu.

Meni će letnji prelazni rok reći o ambicijama kluba, da l se imam čemu nadati ili bojkot kao u kk slučaju.

Ozbiljna rekonstrukcija je potrebna da bismo bili konkurentni u ovoj žabokrečini od lige i u ligi konferencija.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Znaci bolje je ne reci istinu nego platiti kaznu. Ako je to ono sto se od grobara do koske ocekuje onda ne treba da se zalimo na tretman.
Čovek je samo rekao ok pobedili ste, čestitam idemo dalje. Nećemo valjda se pretvotimo u cigane koji se nakon svakog derbija žale kao neke babe i to svi redom počevši od uprave, navijača pa do njihovih kvazi trenera. Još uvek se sećam prvog Stanojevog derbija gde smo dobili onom Raćinom bombom, cigani posle toga izdaju zvanično saopštenje, ej pazi zvanično saopštenje kluba da ne priznaju tu titulu i da će je upisati sebi, iskreno drago mi je što nismo na tom nivou. Bio je egal derbi, rešio ga je jedan trenutak nepažnje, čestitam vam tu buđavu pobedu koju ste jedva izborili sa timom od 40 miliona evra prvi put posle dve godine i teraj dalje...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
ako Stanoje oformi tim sledece sezone koji ce biti konkurentan za titulu videce mnogo bolje sta je sudjenje u Srbiji. Tada ce biti kasno za zalbe.
Ajde da napokon oformimo taj tim, ajde da se vec u oktobru ne oprastamo od titule.... pa cemo da pricamo o sudijama
Manite me molim vas opravdanja da nema para. Kad vidim koliko ide Markoviću i Jojiću i ostalim povratnicima, sloši mi se.

Jedan Šejmus Kolman nije koštao ni 100 hiljada za Everton pa im je bio startni bek deset godina. Može se naći dobar igrač, nego nam je skaut služba sve više i više u kurcu.
Bravo, od reci do reci
Ma nije to ni los skaut nisu oni coravi nego bog te pita koje sve kombinacije su tu ukljucene

Ljudi prica o sudjenju je besmislena jer mi se na drugo poluvreme nismo pojavili
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.602
Локација
Kipar
Ljudi prica o sudjenju je besmislena jer mi se na drugo poluvreme nismo pojavili

Ovakve izjave ocekuje vecinska Srbija.
Zanemarimo sve sto nam rade i izadjimo da igramo fudbal.
A drugi citat kako ustvari imamo para je takodje muzika za njihove usi.

Visegodisnje silovanje pravde i sporta je dovelo ljude u stanje da veruju da imamo sve samo ne znamo da igramo fudbal i pravimo selekciju.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
"Ima situacija gde ne morate da svirate penal van 16 da bi neko rekao da vas je oštetio ili ne. Neukusno je tražiti izgovore na minus 12 i neću ih tražiti. Reakcije su bile zbog nekih faulova koji mnogo znače u današnjem fudbalu", rekao je Stanojević.
Ne mora na - 12, ne mora ni na - 9 možda na - 6 eventualno za - 3?
Možda tad?
Dobro imaš priliku da kažeš i tad ili da ćutiš.
Kada kažeš tada
"nisam siguran za derbi ali na svim ostalim utakmicama smo imali Izuzetno sudjenje"
Šta si odabrao?
I to posle gubljenja bodova recimo od Metalca gde su nam trebali svirati penal?
Koliko je to ukusno?
Izuzetno!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top