Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bravo momci. Uvek motivisana vojvodina protiv Partizana.

Vujačić definitivno komandos odbrane sledeće godine, nadam se da ga stavlja drolji za pobedu u finalu. Drugo poluvreme opet slabije i Stanoje mora malo to bolje da pripremi u jačim mečevima jer nam naprasno padne ritam. Mogli smo da udjemo u problem.

Mali Jović je next CR7.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Ove preostale utakmice u ligi treba iskoristiti da se da šansa igračima koji su manje igrali, pre svih mlađima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Next CR7 i next Mančesta Siti zaslužili su da odigraju ZAJEDNO prvo poluvreme finala kupa...
Pa da jednog dana neko kad pogleda snimak kaže, e bre, bre, kakve fudbalere smo imali, šteta što ne ostaše duže zajedno u Partizanu...
Što neko napisa, nek Markec uđe na 3:0 za nas...
Mada...i ne mora...svaka čast, igrao je on neke dobre utakmica za nas, ali otkako se vratio u Partizan, na svakom derbiju je bio nikakav...
Nek preskoči ovaj, nek odmori malo.
I moramo da imamo centarfora na derbiju pa kako god i ko god!
Štula kao klasični, ili Asa koji će da utrčava kroz sredinu, ili ako baš mora Holender, onda da bude po ,,centrali,, a ne da se krije negde po krilu...
Ima ko da igra krila.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
Next CR7 i next Mančesta Siti zaslužili su da odigraju ZAJEDNO prvo poluvreme finala kupa...
Pa da jednog dana neko kad pogleda snimak kaže, e bre, bre, kakve fudbalere smo imali, šteta što ne ostaše duže zajedno u Partizanu...
..............
Јовић-Миловановић-Стевановић је трио који никад није играо заједно и који никад неће играти заједно, а који ће достићи такав ниво за неколико година да ћемо стварно да се питамо како не осташе дуже и како не заиграше никад заједно. Не знам на ком ходнику је Томић зауставио Блекија али изгледа да треба сви заједно да прођу кроз тај биоенергетски ходник јер овако ће да долазе појединачно и да одлазе појединачно, а ми никакву корист нећемо извући.....а дуг расте..
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sramota je što smo doveli igrača u ovakom stanju da menja čoveka koji košta 50 miliona. I pritom, tokom zimskog roka ti ne napraviš rotaciju. Bagra iz uprave se javlja na temu evropska superliga, a nigde ih nema za sportska pitanja. I debeli govnar što sad sere kad je dao otkaz mi je podjenako ogavan. Prokleto im sve bilo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
То што смо довели неупотребљивог нападача нас је коштало најмање ових резултата у дербију......ко зна како би онда борба за титулу изгледала....било би далеко неизвесније ако ништа друго. Штулић није искористио шансу, а Холендер је крило. Недовођење нападача је велики пропуст Станојевића у зимском прелазном року и не би ваљало да се и на лето деси сличан пропуст ако остане тренер и после купа.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Vujačić definitivno komandos odbrane sledeće godine
U klipu sa Popom je rekao da su mu planovi sledeće godine isto vezani za nas. Iskreno se nadam da će dobiti neku ponudu i da će otići. Tempirana bomba, vrlo limitiran igrač, gospon Goran Tomić je primetio da je juče dobio batina od napadača, e te batine on dobija na svakoj utakmici. Juče su igrači Vojvodine radili presing kad je imao loptu i naravno završilo se izgubljenom loptom.
Ja kad pročitam postavu i vidim od 5 igrača, ovu četvorku (Stojković, Marković, Vujačić, Miljković), meni nije dobro.

Ako Stanoje želi dobro klubu, nijedan od ove četvorice sledeće godine ne sme biti u prvih 11, Sveta se popravio ali mi i dalje nije to to. Meni su pokazatelj Rubin i cigani, a ne ovi poluamateri iz jsl-a, a na tim utakmicama su obojica bili katastrofalni. Juče je Sveta i pored dobre partije kiksirao i promašio loptu, to protiv ozbiljnih ekipa se kažnjava.
Vujača je okej momak za klupu, Miljko je takođe okej ali za klupu. I tehnički i fizički užasno limitirani igrači.

Ono što me juče iznerviralo je što smo se u prvih 20-tak minuta drugog poluvremena mi povukli. Nemaš odbranu pod 1 da to možeš raditi, u tih 20 minuta protiv cigana primaš gol ili protiv ekipe poput Rubina, mi ne smemo sebi to dozvoliti. Nemaš igrače da igraš to.
I protiv koga se povlačimo? Protiv ekipe u kojoj 10 igrača nema ugovor za sledeću sezonu?

Ne znam šta se dešava sa Jojićem, on svaki duel gubi, jel moguće da toliko nema snage, ne znam. Takav igrač sledeće sezone Partizanu nije potreban. Sačekao bih ga još na letnjim pripremama ali trenutno imamo dosta igrača (kao i prošle sezone) koji su fizički limitirani, a to u evropi ne prolazi.

Za Stevanovića me baš briga ali zašto Lazar Marković ima prednost u odnosu na Jovića?

Ono što mi se svidelo je gol iz prekida, bravo i za Jojića i za Svetu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Vujačić stalno ulazi u šanse za gol, posle naših prekida, stvarno je red da da gol u finalu! Jedan on, jedan Jović, to je već dva, a za treći nek se dogovore ko će! :D
Dobija Vujačić batine na svakoj utakmici, ali bije i on, nego stvarno ne priliči onolikom čoveku, štoperu Partizana, da se toliko često valja po terenu i pokazuje sudiji gde ga je ko udario...
Da li se sećate ijednog našeg štopera iz prošlosti, a da je toliko padao i žalio se na udarce?
Ljudi, fudbal je ovo, nije balet...
Jeste da u Srbiji igrač više misli o tome kako će da padne i zakuka, da bi od sudije iznudio faul, nego o tome šta bi mogao da odigra, ali u Evropi nam to ništa neće svirati, ali će nam zato za svaku našu glupost dati po karton...
Nismo otpisali Holendera, ali fali nam centarfor...već mesecima!
O.k. ako je Bebek neupotrebljiv, nek igra Štulić.
Ako Stanoje misli da Štulić to ne može, onda nek tamo ,,posadi,, Vujačića...glavom će ga već dati, a kad već toliko pada, onda bolje da to radi u protivničkih 16m, nego u naših 16... :D
Da ne pomislite da imam nešto protiv momka, zaista nemam, samo pričamo o fudbalu, dosta je napredovao otkako se ustalio u prvih 11...ali...u Linglogu je jedno a u Evropi će biti nešto drugo...
A u derbiju treće.
I hoću centarfora u derbiju!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.342
Nije loša ideja da Vujačić igra centarfora, ionako ga nemamo. Imamo primer Milana Stojanoskog koji je igrao dobro na obe pozicije. Kao što reče Goran Tomić neka tamo pada, a glavom će dati bar jedan... Malo se šalim, ali imamo sreću da imamo veoma efikasne štopere, u bliskoj prošlosti trofeje su nam donosili Bleki, Strahinja i Ostoja. Sada jako važan gol Svete Markovića, ostaje još Vujačić da se popiša.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam šta ljudi očekuju od Holendera. To nije igrač koji će dati 20 plus golova u sezoni, neće biti glavno rešenje u napadu ako to očekujete od njega.
Da objasnim plastično, to je kao da neko od Tavambe i Marka Jankovića očekivao da budu nosioci ekipe, a oni to nisu. Kao podrška Leonardu i Đurđeviću odlični ali kao glavni gol igrači nisu.
Tako i Holender nije igrač koji treba da bude glavno oružje u napadu, već igrač koji će imati svog nekog Leonarda i Đuku ili već kad sam kod naše šampionske sezone 16/17 da uporedim sa Čelsijevom šampionskom sezonom gde su glavni igrači bili Košta i Azar, a podrška u napadu Vilijan i Pedro.

Naša sezona 17/18 kad se pogleda. Tavamba 12 golova, Zoran Tošić 11, Ožegović 10. Trideset golova od 3 igrača, malo je.
18/19 sezona Rikardo 20 golova, Nikolić 7, Pantić 6, Zakarić 4. Gomeš je odradio svoj deo posla ali sve ukupno kad ih gledaš 4 igrača 37 golova, slabo.
19/20 Sadik 12, Suma 10, Natko 8, Stevanović 7. Opet premalo.
Formula je da imaš 2 igrača koji će zajedno postići 35 plus golova, a ostali šta god da urade biće dobro.

Gledam ovaj klip sa Popom i Holenderom i drago mi je što Holender zna gde je došao. Zna da je u velikom klubu. Drago mi je što u prvi plan ističe ekipu i što mu je želja da uzme titule sa nama. Smatra da je tek na početku epizode sa Partizanom, a ne kao što naši govnari razmišljaju da ga prodaju posle evropskog.

Poseduje brzinu i razume fudbal, a to je najbitnije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
U klipu sa Popom je rekao da su mu planovi sledeće godine isto vezani za nas. Iskreno se nadam da će dobiti neku ponudu i da će otići. Tempirana bomba, vrlo limitiran igrač, gospon Goran Tomić je primetio da je juče dobio batina od napadača, e te batine on dobija na svakoj utakmici.
Кад би био сигуран да ће уместо њега доћи бољи штопер онда бих једва чекао да сви оду па да доведемо боље играче од тренутних. Међутим у пракси је то тотално супротно у нашем случају. Од свих играча можда само уместо Миљковића можемо сигурно да доведемо бољег
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
U klipu sa Popom je rekao da su mu planovi sledeće godine isto vezani za nas. Iskreno se nadam da će dobiti neku ponudu i da će otići. Tempirana bomba, vrlo limitiran igrač, gospon Goran Tomić je primetio da je juče dobio batina od napadača, e te batine on dobija na svakoj utakmici. Juče su igrači Vojvodine radili presing kad je imao loptu i naravno završilo se izgubljenom loptom.
Ja kad pročitam postavu i vidim od 5 igrača, ovu četvorku (Stojković, Marković, Vujačić, Miljković), meni nije dobro.

Ako Stanoje želi dobro klubu, nijedan od ove četvorice sledeće godine ne sme biti u prvih 11, Sveta se popravio ali mi i dalje nije to to. Meni su pokazatelj Rubin i cigani, a ne ovi poluamateri iz jsl-a, a na tim utakmicama su obojica bili katastrofalni. Juče je Sveta i pored dobre partije kiksirao i promašio loptu, to protiv ozbiljnih ekipa se kažnjava.
Vujača je okej momak za klupu, Miljko je takođe okej ali za klupu. I tehnički i fizički užasno limitirani igrači.
Bravo
Cujem neke hvalospeve pa ne znam dal je u meni problem sta li je
Jer su nam kriterijumi toliko pali ili sta
Ljudi kao da zapamte neki veliki kiks kad bukvalno das u noge protivnickom igracu loptu pa primis gol pa onda jaooo greska
Nemam nista licno protiv nekog igraca pfc-a stvarno momcima zelim sve najbolje u zivotu i da svaki evro koji zarade od fudbala potrose na najlepsi moguci nacin (uprava nek potrosi na lekove sebi i svojoj deci) ali mora znaci MORA bolje od ovoga ja stvarno ocekujem vise

Ps oko igraca na klupi, ok cim nije prva opcija jasno je da ima neko bolji od njega ali

prvo: to sto si na klupi pa kad dobijes sansu pa jbt da grizes da gines da se dokazes ma 200% i sebi i treneru i drugima ja zasluzujem da igram evo pokazacu - pa izvoli pokazi...
pod dva: sine ti si u partizanu, klupa ok klupa ali mora i klupa da ima kvalitet, ok nedostatak iskustva ili pad forme ili sta znam ali ti si fudbaler partizana

Mi smo protiv mislim pazara letos imali mesani sastav - pukli ali ajde sto smo pukli nego 3:2 popasli tri komada i to nije najgore mogli smo ladno ali ladno bez preterivanja da dobijemo petardu - protiv ekipe koja je bila 7 ili koja vec u drugoj ligi !!!
I onda cujem "pa da ali pocela je klupa, nece to biti prvi tim..." paaaaaaaaa dodje mi da se ubijem
Koji ce mi q i na klupi ako kad ih ubacim rasrafi me novi pazar
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.427
Reaction score
11.861
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...to je kao da neko od Tavambe ...i ... očekivao da budu nosioci ekipe, a oni to nisu...

Ovde si se zajebao.

Osim što je čovek sa crvenim šeširom definitivno bio nosilac ekipe posle odlaska Leonarda, dao je i namestio ukupno 31 gol u sezoni 17/18.

Ali, nosiocem ekipe ga ne čini ta statistika, već uticaj na igru koji je imao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top