Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.248
Lazare jadan si i bedan... Nasu dusu i srz grobarstva bolje poznaju stranci nego nasa deca :sick:
Juca, Mo, Asano, Jo, Leo naspram onog smrada bez patika, lazara, až, franje ili grbe.
Mislim da smo sada definitivno dotakli dno. Tribina ne postoji, nasa deca rade i govore protiv kluba. Posteni stranci beze od ovog mulja. Cak je i debeli profa otisao.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.169
Jaguarov beg u Novi Sad i ekstra asistencija za gol Jojica nazalost je zadnje sto smo videli od japanca, nazalost u klubu je ostao onaj krs od japanca koji su vozili legendarni Pajo i Jare a to je lopovska uprava. Udarac po klubu je veliki sada kada je ostala borba za trofej. Na zakazane proteste naviaca mora podrska da daju i igraci zajedno sa legende koji su nastupali za nas klub, mozda ovo i bude prekretnica za bolje sutra.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.087
Локација
Kipar
Promena uprave nece doneti nista novo. Ima gazda jos cetiri, pet rezervnih garnitura koje su spremne da uskoce, zamazu oci i prevedu zedne preko vode lakoverne navijace do nekih sledecih izbora. Kod vecine navijaca vec uveliko vlada apatija i ravnodusnost. Jos samo oni vatreni diskutuju, prave planove i mastaju o nekim nerealnim obrtima. Ne razumeju da je 2017 bila incident koji je masinerija necastive detaljno analizirala i preduzela korake da se vise nikad ne ponovi.
Medjutim, njima ni to vecito drugo mesto nije dovoljno nego hoce da ponize i ugase Partizan kao sportsko drustvo. Zbog toga im i treba uprava koja ce biti poslusna i nesposobna. Navijaci ce se obrusiti na njih, na neke lazare i neznane menadzere dok ce pravi krivac sa zadovoljstvom da se smeje dok posmatra Partizanovu agoniju.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Preterujete malo oko Markovica, nije Asano ostavio Vazuru i Vuceli, vec trenera i igrace. Ne radi se to ovako, mogao je sve ovo da uradi posle kupa. Ovo ima ko zna koju pozadinu. Bukvalno, mogu da najebu obe strane. Ako se dokaze, da je Asano otisao bez osnova, decko moze da bude suspendovan na dve godine. Ali ova dva V O L A iz uprave, pa duguju svakom, ali svakom igracu. Jebeno nam svaki igrac, oprasta dugovanja. E to ce evo sad, sve doci na naplatu. Vec duzi period oni igraju na ovu kartu prastanja dugovanja. To kod Japanaca ne pali. Jebe se njima. Na stranu, sto je Asano svaki dinar krvavo zaradio. Asanu moze da se obije o glavu, jer mu se ne duguju tri plate, vec jeda plata i premije. Koje se placaju na kraju sezone. Kapiram, da mu je neko napunio usi. Ali ono, verovatno ima bolji pravni tim od nas, pa moze da nas dobije lagano. I onda ce posle dva V O L A iz uprave, imati alibi pricu za finansije da nas je eto Asano satro zajebo. Kao onomad, alibi prica za Zivkovica, dugovanja prethodne uprave itd...

Jos jednom, da zaokruzimo pricu: V A Z U R A J E B I S E!
Ali nece gazda da ceka kiriju dok ne prodje kup. Neplacanje kirije koja ne moze biti veca od 400-500 eur mesecno je najciganskiji moguci nacin da se nekom da do znanja da treba da ide.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Za to vreme na Old Trafordu...
Погледајте прилог 12097
Izasli malo navijaci....

"Imaju oni navijace, ali nisu to neki navijaci" :D morao sam jebeno....salu na stranu, bez Juga nema nista od toga, a i njima murija stoji na vratu, prati se sve. Mislim da je nemoguce ista organizovati ispred stadiona, popadali bi ljudi samo tako, bez ikakvih razloga bi bili privodjeni jer je onaj ludak uzeo na zub celu navijacku grupu. Uprkos svemu nadam se da moze doci do reakcije jer ovo kretenima iz uprave ne sme da prodje.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Ne bi da srusim sneska ali od bilo kakvih protesta nema nista (daj boze da se varam)

Prvo - jug ne postoji vec dugo ona saka jada na jugu nisu jug a jos manje grobari niti im je stalo do partizana a i da jeste ne znaju ni kako ni sa cim nesto da urade, malo ih je ne bitni su i niko ih ne ebe ni 2% a ponavljam i da im je stalo a nije, da ne govorim da ih mozes kupiti za saku dolara a ne moras ni da ih kupujes vlast ih drzi u saci ustvari nema sta da ih drzi oni su njihovi

Drugo - ostatak navijaca, koji ostatak, na jna nas bude soma - soma ipo (sa sve onim jugom u pokusaju) ljudi su generalno batalili sve to, dodju mozda na derbi i neku evropsku tekmu ali kad ti vidis stadion jednom dvaput godisnje jebes to, ne zameram nikom, nije lako da te neko svaki prelazni rok ali bas svaki pravi budalom, ko da imas ribu koja te vara i ne trudi se to ni da sakrije, jebe sa drugim na tvoje oci a onda dodje kod tebe i smeska se e tako ova govna vode klub, kako da se coveku sve ne smuci

Trece - iza svega ovoga stoji drzava, te hostaplere je postavila drzava a ti isti koji ih postavljaju nisu nista bolji bas naprotiv realno mogu da rade sta hoce

Ukratko: nemamo brojku, nemamo plan, nemamo organizaciju i zivimo u ovoj usranoj drzavi sa jos usranijim sistemom

Ne znam sta raditi
Bilo kakav skup ne znam dal bi nas bilo 500
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.608
Reaction score
5.293
još ovo, izgleda pokrenuli priču
E0-Yfiv-WEAMs1t.jpg
Ko god da organizuje ovo nema veze sa organizacijom tribine. Kao sto je prvovencani rekao momci su na merama ne mogu da mrdnu. Ali polako... Verujem da se nista nece raditi dok ne krene publika jer po meni drugacije i nema nekog smisla.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ja nemam pravo da pitam zasto nista ne radite jer ni ja nista ne radim, ali me cisto onako zanima koja tribina je u pitanju?
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Samo je važno da shvatite da neće doći uprava koja nije u dilu sa državom a kamoli u sukobu sa istom, to su puste iluzije. Okrenite se oko sebe, pogledajte u kakvoj državi živimo i da li zaista mislite da uprava Partizana može da bude izvan svega toga? Što se tiče navijača pa i nas simpatizera to je smešna priča, kad je pušteno da se onako lako kao poslednji klošar sa ulice otera najtrofejniji trener sportskog društva onda ćemo lako pustiti i bilo šta drugo...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
To je istina... Neće niko doći koji ne zna ukus Vučićevog dupeta.
Ali tebi kao simpatizeru valjda nisu umrtvljena čula ni govora a ni slušanja.
Ne znam kako hronološki ovo jebanje države preko uprave u kojima su kao glasila koristili trenera i igrače kojima odgovara da Partizan bude prihvatni dom kada se ometu u razvoju dođoste na ideju da pravdate jebanje:
Sve regularno!
Kakve sudije kakvi bakrači... Da je Savo ovo da je Stanoje ono.
cigani nam ove godine postali merna jedinica za naš kvalitet.
A kvalitet koji poseduju Sadik, Suma, Natko pa sad i Asano problem... Jer nisu kao Miljković, Jojić, Obradović,Marković tj sve ono što je "trener tražio" kako bi pravili niz od 30 pobeda i dva poraza i to od tima koji ima 32 pobede u nizu.
i sve ta govna koja padaju po simpatizerima pravdaš zato što se nadaš da će Stanoje uzeti titulu.
Uzeće titulu onda kada mu dozvole
pobedićemo sada samo isključivo kada nam dozvole jer su se stekli apsolutno svi uslovi za to.
Pa daj makar da se malo bunimo da nas puštaju malo češće.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja nemam pravo da pitam zasto nista ne radite jer ni ja nista ne radim, ali me cisto onako zanima koja tribina je u pitanju?
Problem je što je nemamo. Razjebavanjem tribine i krimilnalizovanjem Partizana smo spali na ove grane. Dok su K i K vodili navijanje na Jugu ja sam s ponosom išao na tu tribinu iako nisam bio pripadnik ni jedne grupe ikada. Znalo se da su oni Grobarština. Danas su tamo ljudi kojima je to biznis, upravu ne zanima klub, a svi oni zajedno ne znaju imena 3 igraca iz prvih 11.

Teška vremena prijatelji moji....
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
To je istina... Neće niko doći koji ne zna ukus Vučićevog dupeta.
Ali tebi kao simpatizeru valjda nisu umrtvljena čula ni govora a ni slušanja.
Ne znam kako hronološki ovo jebanje države preko uprave u kojima su kao glasila koristili trenera i igrače kojima odgovara da Partizan bude prihvatni dom kada se ometu u razvoju dođoste na ideju da pravdate jebanje:
Sve regularno!
Kakve sudije kakvi bakrači... Da je Savo ovo da je Stanoje ono.
cigani nam ove godine postali merna jedinica za naš kvalitet.
A kvalitet koji poseduju Sadik, Suma, Natko pa sad i Asano problem... Jer nisu kao Miljković, Jojić, Obradović,Marković tj sve ono što je "trener tražio" kako bi pravili niz od 30 pobeda i dva poraza i to od tima koji ima 32 pobede u nizu.
i sve ta govna koja padaju po simpatizerima pravdaš zato što se nadaš da će Stanoje uzeti titulu.
Uzeće titulu onda kada mu dozvole
pobedićemo sada samo isključivo kada nam dozvole jer su se stekli apsolutno svi uslovi za to.
Pa daj makar da se malo bunimo da nas puštaju malo češće.
Nisam baš najbolje razumeo šta si hteo da kažeš. Ja sam rekao samo da je iluzija neko razmišljanje da Partizan može da funkcioniše mimo ove države i vlasti, to možda može u nekoj normalnoj državi ali u ovakvoj državi ne. Onog momenta kad bi na čelu Partizana bio neko ko nije u priči tamo gde treba, tretman koji bi isti imao bi bio takav da bi tretman Đilasa bio mala maca za to. Navijači i simpatizeri bi ga šatro podržavali iz svojih soba i tastatura kao i Duleta što su podržavali i to je sve. Jedini koji su tu mogli da urade nešto je tribina ali ona je i pre svega ovoga bila duboko kriminalizovana i podeljena a danas praktično i ne postoji, i to je urađeno planski i smišljeno jer se znalo da odatle može doći najveći otpor. Ovo sve naravno ne znači da debela veprina i udbaš treba da ostanu, ali ne treba se nadati nekim velikim promenama u ovom sistemu. Ja sam već rekao da mislim da je najbolje forsirati mlade igrače i prosto preživeti ovo, jer neće trajati večno.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Nema u nikakvog sistema godinama.
Sve uspehe što smo imali je bila zasluga igrača i pogotovo trenera koji su izvlačili maksimum.

Marko Nikolic je posle zadnjeg uspeha 2017 oteran iz kluba, ne od uprave direktno,već od onih koji se sve pitaju u ovoj zemlji.
Tu je krenuo naš sunovrat.
Sistematski planiran.
A iz kluba niko nije mogao to da spreči, jer su im ruke vezane od onih koji su ih i postavili.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Moramo se okupiti inace ce nam ugasiti klub.

Moramo se okupiti i pokazati da nas jos uvek ima.

Moramo se okupiti jer volimo iskreno Partizan.

Moramo se okupiti i dokazati da nismo bagra naprednjacka !!!

Ja sam spreman i cekam...
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
95
Reaction score
580
Lazar ove gluposti nije izjavio ni u teoriji, teorije. On je decko toliko rezervisan, nonsalantan, neozbiljan, to koliko je bio posvecen radu na sebi i svojoj karijeri se jasno ogleda u tome sta je i postigao. On je vazda bio nezainteresovan da pretoci kakav takav talenat (ne sporim mu brzinu) u iole pristojnu karijeru, a kamoli ce sad da uzme mikrofon i daje sebi za pravo da sudi saigracima i nesto toboze brani klub. Nije on taj level prosto.. Nemojte napadati bzvz coveka kojeg je poturio stari mucavi ratni huskac, maestro mucenja vode, spinovanja, generator lazi i zavadjivanja naroda.

Svi clanovi ovde iz najbolje namere imaju svoje predloge, jer svi Partizan volimo i zivimo! Dacu i ja sebi za pravo da lupam:
- kad zabrana prisustva zbog korone prodje, a verujem da je od jula, apsolutan nedolazak na utakmice u kontinuitetu. Poenta je da od nas 2.000 redovnih ne moze se stvoriti masa od 10.000 buntovnih koji ce nekog revolucijom oterati. Ali od nas 2.000 koji smo uvek tu, ako ni nas nema onda nema nikog, a to je poruka koja nesto kaze, i koja se ne moze sakriti. To dovodi da se za pocetak ovi kvislinzi sklone. I to je prva od mnogih bitki.
-kako se budu blizili izbori, beogradski, predsednicki koji god, navijaci partizana moraju imati svog kandidata za kojeg glasaju. Nije bitno ko je, neka je najgori od najgoreg, ali mora da se zna svako ko navija za partizan glasa za tog. Neka je hitler, vuk brankovic, masovni ubica, ko god, svako ko hoce da spasi partizan gasenja od strane poremecenog monstruma taj dan glasa za tog kandidata.
-sve ostale promene su po meni sminka, koja ostavlja trulez ovog ustanovljenog sistema: prodaja dece od 18 godina, vracanje isluzenih, koji igraju vrv za dzabe, gledanje u ledja prostitutki iz rupe, kriminalizacija tribine, zastrasivanje obicnog coveka..
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Asano je bez premca najveci profesionalac sto se pojavio u nasem klubu...
Dao je svaki atom snage i znanja i na tome veliko hvala !
Veliki udarac,veliki potres za svlacionicu,za tim,pred vaznu borbu za trofej u Kupu ..

Jaka osuda i Markeca,ali mozda se i saigraci osecaju izdano,ko zna sta i drugi trpe zarad uspeha naseg Partizana...
I Markec je nas igrac,koliko god da nas iritira,meni je drag svaki igrac Partizana na svoj nacin...
Nije kriv Asano,nije kriv Markec.

NAJBITNIJE I JEDINI PRAVI KRIVAC :
To je UPRAVA - Kakvo prostacko ponasanje ! Kakav i koliko sraman odnos nase Uprave prema timu,prema igracima,prema navijacima,prema instituciji... Pa sram vas bilo koliko se trudite da odmazete,da unistavate....pa vi ste bre 8 Zvezdina Zvezda !!!
Vas zadatak ,gospodo, je da napravite idealne uslove za rad,funkcionisanje i takmicenje, treneru i timu fudbalskog kluba...
Ostavili ste bednici ceo strucni stab i igrace na cedilu !
Vi nikogovici ,vama nije mesto nikada ni bilo,a sada je vreme i da nestanete iz FKP.

Svi ste ,svi smo prolazni...Partizan je večan !
Živeo Partizan !!!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Ako ne uzmemo Kup Stanojevic mora da leti. Cemu onda mozemo da se nadamo u sledecoj sezoni, mozda da vrati jos staraca. On za sada nije pobedio nijednu vaznu utakmicu, pricajte sta hocete. Mislim na ovaj drugi mandat.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.916
Локација
Kobasicarija "Venac".
Статус
Затворена за писање одговора.
Top