Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Ali meni nije jasan mozak prosečnog fudbalera. Imas platu u proseku 10-15k mesecno pricam za nas klub. Igras 10+ godina fudbal pa jebemu mater moras li sve da das na kurve, aparate i D&G krpice.
Javljaju se kao da nemaju hleba da jedu a zaradili milione u svim valutama.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Katastrofalnu i ključnu ulogu uprave u odlasku Asana mislim da niko razuman ne dovodi u pitanje. I raznorazni pokušaji vađenja samo ih čine odvratnijim.
Ali mi jeste sa druge strane pitanje kakva je objektivno razlika između časnog Asana i izdajice Gagica?
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ljudi ne hvatajte se za tu Gebels priču o plati, minimum minimuma je da ti igraču koji bukvalno nosi tvoj klub na svojim plećima ove sezone bar platiš kiriju, koja je ne vjerujem veća od 1000 eura. Znači minimum poštovanja, ni to nije dobio, od ljudi koji uzimaju desetine hiljada eura svakog mjeseca od kluba, od ljudi koji su prvi na platnoj listi a nisu sposobniji od prosječne amebe da naprave te pare. E sada zamislite da Japancu, čovjeku koji dolazi iz zemlje gdje je poštovanje sve, osnov kulture, dođe gazda i kaže "nisu uplaćene kirije, ako ne uplatiš za pet dana izazi iz stana". Vazura, osušio se dabogda.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Фудбалери су се овде изгледа толико навикли на непрофесионализам тј. на то да уговор никад није онакав какав изгледа да не могу да схвате овај потез Асана....они то стварно не могу да схвате, Асано је далеко изнад њиховог схватања професионализма. Друга планета.

Verujem da je ovo tačno. S obzirom da su oni koji su se javili između ostalog za zlo uzeli Asanu što je malo pre toga snimao sa Biljom u zoo vrtu prilog za jutjub kanal, što se vraćao nasmejan sa ekipom iz Novog Sada i slično. Garant im nije jasno ni što je protiv Proletera ulazio u duele onako i špartao onaj sprint ka onim mesarima na 2:1 za nas. Njima bi bilo mnogo jasnije i logičnije da je lažirao povredu pa sedeo kući, ili ako je već morao da uđe da je čuvao nogice i dodavao prvom do sebe. Ne kontaju da i u opisu Asanovog bezobrazluka samo potvrđuju njegov profesionalizam.

A Asano ako snosi neku krivicu opet ta krivica prelazi na upravu. Ko ga je doveo i ko je s njim, i uopšte igračima pričao i o njima brinuo? Iliev se ne bi libio da o prodaji Asana priča kao o svom novom poduhvatu ali sad kad ga je ovaj odjebao sad je to tamo neki japanac što se nije ni sa kim družio, bar je on tako čuo. Ej, čovek radi u klubu na jednoj od odgovornijih funkcija i priča kako ne zna on kakav je taj Asano ali je čuo nešto iz priča. Pa ko treba da zna, ja? I vazda su nešto šokirani svi tamo. Dovedu dvojac iz Spartaka da nas vodi u pobede oni uspeju da nas dovedu do trećeg mesta pa bude ,,joj kako se nisu snašli pa šta je ovo strašno strašno``, Rajković trenira sa nama pola godine pa čim dođe prelazni rok odjebe nas eto njih opet ,,joj kakav čovek, ko se tome mogao nadati, strašno strašno``, Dramana dovedu bez ijedne reči ko, kako i zašto, ovaj posle godinu (od četvorogodišnjeg ugovora) usred sezone ode zbog neisplaćenih plata i kirija (nije im prvi put zamislite) i niko ništa da izjavi, objasni, pa ni ovaj univerzitetski mesija.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Пријатно ме изненадила ова изјава очекивао сам негативнију реакцију с обзиром на то како су реаговали играчи мада је и овде Станојевић по мом мишљењу превише балансирао између управе, играча и ситуације са Асаном. Могао је и требао мало више критички да се постави према управи и играчима. Но ето изабрао је дипломатију која можда сад неће да нам штети али ако буде био овакав дипломата и током прелазног рока неће бити добро....мада је прелазни рок са овом ситацијом око Асана увелико почео.....
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Odlazni dio prelaznog roka je počeo, a za onaj drugi za nas vazniji dio, a to je dolazak pojačanja, on se ovdje sa Asanom završio. Tek sad slijedi povratak bivših igrača, u svakom smislu bivših tipa Jojic i Miljkon, koji ce igrati na veresiju.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
750
Reaction score
2.694
Локација
Banja Luka
Nije Stanojević ništa pametno rekao već je to samo dobro upakovao.Ni jednom riječju nije pomenuo upravu već eto trebao je Asano moliti za svoje zarađene pare,trebao je dati ultimatum upravi da ga isplati,bio je profesionalac,idemo dalje,bla bla bla.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Za promenu "dobro upakovano" je sasvim dovoljno kada je reč o izjavama trenera.
Ovo mu je druga pametna konferencija od kako je u Partizanu (2.Mandat)

Samo je nebitno šta priča o Krstajiću koliko rečenica:
"rukovodimo se našom strategijom koja nam je potrebna za naredni period u skladu sa mogućnostima"

To ga obavezuje itekako da da objašnjenje zašto je "sve sam dobio što sam želeo u dva prelazna roka" zapravo sve ono što ne možemo računati
u budućnosti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Nije Stanojević ništa pametno rekao već je to samo dobro upakovao.Ni jednom riječju nije pomenuo upravu već eto trebao je Asano moliti za svoje zarađene pare,trebao je dati ultimatum upravi da ga isplati,bio je profesionalac,idemo dalje,bla bla bla.
A šta je po tvom mišljenuu trebalo da kaže i kako? Uradio je ono što i treba, rekao da je Asano bio velik profesionalac i da neće nikada ništa ružno reći za njega i da razlozi odlaska nisu njegov deo posla.
Nije Asano otišao zato što je imao nesuglasice sa trenerom.

@Grave ja sam taj deo drugačije razumela.. ako se ne varam, to je rekao kao deo odgovora na pitanje da li prati transfer politiku cigana, pa je rekao da mi imamo svoju strategiju u skladu sa mogućnostima, tj. nemamo neograničen budžet kao oni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top