Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
majko mila ko sve ima pravo da kaže da je fudbaler u mom klubu.

ako ništa drugo, bar dajemo legitimitet ciganima, svaka čast upravi, treneru i igračima.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Kada se sve sagleda...Stanojevic je dobro pripremio mec,ima li smo plan i cilj,igrali smo cvrsto,takticki disciplinovano,momci su dosta spremniji za razliku od cigana ,falilo nam je malo vise kvaliteta,jacih pojedinaca,da ih dotucemo...jer smo realno dominirali od 70min. (manje vise jalovo,mora se priznati).
Stanojevica cenim jer nekuka,nego radi,sprema,izvlaci maksimum za utakmice sa onim sto poseduje.
Mora bolje da odradi selekciju i dovodjenje igraca,to je ociglèdno lose radio u predhodnom periodu,velika zamerka...

Krivo mi je sto ove smradove (legija stranaca,kao nekih vrhunskih kvaliteta) , i onog cergarskog gurbeta (zove se valjda trener) nismo kaznili i osvojili ovaj kup...

Mora DOBRA ANALIZA predhodnog perioda...
Jos bolja priprema za sezonu koja dolazi...
Po meni status STANOJEVICA nije upitan,to je trener koji nam treba na duge staze !
Za razliku od UPRAVE koja podhitno mora da prihvati odgovornost i da napusti FK Partizan.
Treba nam nova,jaca energija u Upravnim Strukturama (predsednik,podpredsednik,sportski direktor)


Moramo izdrzati,sve ce proci,Partizan je vecan !
Ogrejace,obasjace Sunce iznad Humske ulice !!!
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Jedna od prvih zamerki je bila da je.. "Zatekao tim, sa igračima koji se ne uklapaju u njegovu fizionomiju igre"
Pa, ukoliko ne grešim, taksativno i naveo Sadika, Sumu, Asana..
Sadika, odavno više nema, Suma "povredjen", Asano, "pobegao" iz ovog brloga.
Otišli, oterani, pobegli.. Oni koji nisu po ukusu.
Dovedeni Miljković, Bajbek, Miloš Jojić
E, oni su (ni krivi ni dužni, po ukusu i želji)
Sad kad izgubismo svaku iole bitnu utakmicu. Idemo na novi niz pobeda nad Čukaričkim, Proleterom, Spartakom..
Ipak se piše u CV-iju, da si imao toliki i toliki niz pobeda.
I posle par sati nakon završetka utakmice i dalje me drži onaj odvratni utisak, koji me držao.. Kako tokom gledanja utakmice, tako i nakon završetka.
Tražila se "takmičarska utakmica". Utakmica gde je bilo očigledno da stremimo ka penalima. Ono što smo tražili i priželjkivali, na kraju smo to i dobili.
Nije problem što je Jojić počeo utakmicu, umesto Natka. Za očekivati je bilo da Natko teško može izdržati 120 min.
Al brate, što ne zameni Jojića i umesto njega ubaci Natka?!
Zašto bre ubaci Lutovca (dečku svaka čast na zalaganju i htenju), umesto da ubaciš Stevanovića?!
Zašto ne pokuša sa Stevanovićem i Jovićem na krilima?!
Odakle bre i pomisao da Jojić igra krilo?!
Na kraju krajeva.. Uzalud ja sad ispisa sve prethodno. Ne primam ja platu, nemam ja ni odgovornosti za odluke za koje je trener plaćen.
Ja sam samo neko ko može da se nervira i postavlja sada već besmislena pitanja, koja mi se svo vreme motaju po glavi.
Završavam sa time da.. Lakše bi mi bilo da smo izgubili sa 3:0.
Da smo se potukli sa njima, pa kako god.
Lakše bi mi takodje bilo kada bi da sigurnošću znao da je Suma, zaista povredjen. A ne skrajnut, kako bi oslobodio mesto Jojiću.
U krajnjem slučaju i logično je da.. Da Suma nije "povredjen", ne bi ni bilo mesta za Jojića.
U stvari, šta ne bi bilo.. Izmislilo bi se neko mesto, jer Jojić, mora da igra.
Pa, makar igrao i golmana. Još jedino i to nije igrao.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Maloj ciganskoj pičkici koja je pustila muda a još ni brkove nije dobio jebem majku u pičku izdegenerisanu, smeće romsko crko dabogda. A i onoj drugoj romčini iz Kraljeva treba izlomiti lobanju i onako je šuplja i ne služi ničemu

Stanojeviću, oči me bole od tvog jajarskog fudbala i ciganskog pristupa u sva tri derbija. Za mene više ne postojiš kao trener, a ako imaš obraza i pokupiš se koliko sutra ujutru, bar ću misliti da si i dalje partizanovac.

Jojić i Lazar Marković su najgori igrači na svetu, i boli ih ceo kurac zbog toga
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kada se sve sagleda...Stanojevic je dobro pripremio mec,ima li smo plan i cilj,igrali smo cvrsto,takticki disciplinovano,momci su dosta spremniji za razliku od cigana ,falilo nam je malo vise kvaliteta,jacih pojedinaca,da ih dotucemo...jer smo realno dominirali od 70min. (manje vise jalovo,mora se priznati).
Stanojevica cenim jer nekuka,nego radi,sprema,izvlaci maksimum za utakmice sa onim sto poseduje.
Mora bolje da odradi selekciju i dovodjenje igraca,to je ociglèdno lose radio u predhodnom periodu,velika zamerka...

Krivo mi je sto ove smradove (legija stranaca,kao nekih vrhunskih kvaliteta) , i onog cergarskog gurbeta (zove se valjda trener) nismo kaznili i osvojili ovaj kup...

Mora DOBRA ANALIZA predhodnog perioda...
Jos bolja priprema za sezonu koja dolazi...
Po meni status STANOJEVICA nije upitan,to je trener koji nam treba na duge staze !
Za razliku od UPRAVE koja podhitno mora da prihvati odgovornost i da napusti FK Partizan.
Treba nam nova,jaca energija u Upravnim Strukturama (predsednik,podpredsednik,sportski direktor)


Moramo izdrzati,sve ce proci,Partizan je vecan !
Ogrejace,obasjace Sunce iznad Humske ulice !!!
Ako je ovo dobra priprema meča i ako je ovo dominacija od 70 minuta kako kažeš, kako onda izgleda igra u derbiju kad ne pripremi dobro meč?
Ne da je sporan njegov status, nego bićemo u rangu kurve iz NS već na jesen ako ostane kao trener.
Tako da mora da ide jer nije doraso da bude trener Partizana.
Uprava je morala da ode odavno, oni su najveci krivci za stanje.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kad je Stojke reagirao onako kako je,kad se vec ukljucio Ostojic(i ostali),mozda smo trebali da napustimo teren(i da ih izmlatimo pre toga).Pogotovo kad je ona ciganska pizdetina sa Stojketom pala kao da ga neko kolje.Tek sam sada procitao da su cigani skidali gace Stojkovicu i te fore.Ona ciganska govna (i njihov sudija) su provocirali tokom cele utakmice.Da sam ja bio na terenu,patosirao bih bar 2 ciganska igraca...i ajt u qrac.Niko od nas im ne bi zamerio.U sustini,ja im to najvise zameram.Sto ih nisu prebili ko volove dole.
Ali jbg,valjda ce Franko dobiti srcev udar.A da ce se ovima dok slave veceras autobus survati u Dunav i da ce svi pocrkati.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.399
Локација
Beograd
Ni jedan derbi kada se izgubi ne može se reći: dobro izgubi smo,jači su na papiru i ispadanje iz Evrope od Šerloka - ju...nema veze.
Pa nije baš da je neko rekao da nema veze što smo ispali iz Evrope ili ,,dobro izgubili smo derbi,,...nego sam rekao ,,dešava se,,...

...a odnosilo se na jedan događaj, pa hajde, drugi, treći...ali kad ti se nešto dešava stalno, e onda nije do ,,dešavanja,, nego do nekih naših (ili nečijih) loših odluka...u tome je poenta...
I drugo, nekad mogu da vladam svojim emocijama, nekad ne mogu...ali, ako sam psovao TV za vreme utakmice, ne moram sad još da nastavim da psujem i na Forumu...
I treće, ipak sam ja video xxx i dobijenih i xxx i izgubljenih derbija, pa mogu da preživim i ovaj još jedan, pokušavajući da napišem nešto smisleno...

Recimo, izgubili smo na penale i sad ništa ne valja...a da se DESILO da smo neku ,,frljoku,, bar slučajno smestili u Snežanin gol i pobedili, ko bi sad rekao da ništa ne valja...
Ali, hajde, takvi smo...

Nije se desilo i sad ništa ne valja...
Jojić, mora da igra.
Pa, makar igrao i golmana. Još jedino i to nije igrao.
Pa eto, možda da proba...ionako se Stojketu svašta zamera, možda bi Jojić bio bolji...
Mada...i ja se pitam zašto on igra ovoliko koliko igra...da li dobro izvodi penale na treningu pa smo ga ,,čuvali,, za kraj i ,,odluku,,...ne znam...čovek veliki deo utakmice više nije mogao ni da ,,opepeli,,...
Svi smo pod emocijama i utiskom, ne želim da Jojića bilo čim uvredim, sigurno mu je loše zbog promašenog penala (i zbog onog koji je napravio u onom derbiju na JNA), ali...
Ovako više ne može...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Goran Tomić uz svo duzno postovanje, “kad nesto mrzis onda mrzis, ma ni za 100 miliona” je pretrpeo to sto je pretrpeo zato sto je to bio njegov izbor! Izbor za finu cifru mesecno + branjenje u ligama sampiona i ligama evrope, koje nije video na klupama vigana i nanta.
E taj je cigan i to sa velikim C - Cigan!
Ciganski mentalni sklop!

ako je ono Kapiten? sa onim izjavama?
ako je ono Grobar, onda ja nisam Grobar.

Jer sa “onim” ne idem u istu recenicu! Ja! a kamoli neki kapiteni iz nase bogate istorije, da ne nabrajam!

Oterati iz kluba!!!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Krivac broj jedan za ovo sto nam se desava sedi u upravi i u Nemanjinoj !
Uprava raspala se ne oglasava mesecima,nema ko da digne gas supcine jedne raspale. Otkad im je Vuletic otisao oni tri recenice ne znaju da napisu ! Druga stvar,serem se u usta onom malom ciganskom smecu koje je isprovociralo Stojkovica ! Ne iskuljucujem mogucnost da je ta direktiva dosla sa klupe kurvetine od one govedje italijanske glave. Posle toga je penal serija otisla nizbrdo, ocekivano. Do tog momenta, mi smo bili u odlicnoj situaciji,ona gamad istumbana nije bila ni blizu da odbrani nista !
Konacno, i neshvatljiva postava bez Natha u istoj je doprinela ovoj bezidejnoj igri.
Ljudi,mi smo skoro celu utakmicu uglavnom jurili te nesretne penale, i to je cinjenica.
Sve u svemu, jedan ogromni kurac od sezone, od uprave i od ove usrane drzave.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Sada razmišljam, u nekom paralelnom univerzumu da mi vratimo Leonarda, kakav bi on tretman imao od strane sadašnjeg trenera?
Da li bi uopšte on mogao da igra pre nekih drugih pojedinaca koji to možda više zaslužuju po postojećim standardima?
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Ako je ovo dobra priprema meča i ako je ovo dominacija od 70 minuta kako kažeš, kako onda izgleda igra u derbiju kad ne pripremi dobro meč?
Ne da je sporan njegov status, nego bićemo u rangu kurve iz NS već na jesen ako ostane kao trener.
Tako da mora da ide jer nije doraso da bude trener Partizana.
Uprava je morala da ode odavno, oni su najveci krivci za stanje.
Mislim da je takticki dobro spremio..njih sveo na minimum sansi i da ih je vrlo rano potrosio ,i da su totalno postali bezopasni od 70min....
Rekao sam da nam je falilo kvaliteta,i da smo bili jalovi,ali da smo itekako imali vise od neke igre...
Slazem se da ovo nije ni blizu prave igre koju treba da igra Partizan u derbijima,ali pod ovakvim okolnostima da izvlaci maksimum !
Priznacu da sam pristrasan i da ga puno cenim...(moje misljenje)
A jos vise kada se setim Drulovica,Plavog Stevanovica,Vermezovica,Granta,pa i Kize Milinkovica,Djukica..
Za mene u poslednjih 30godina su samo Jokanovic,Nikolic ispred njega...(opet moj dojam)

Ljudi treba nam kontinuitet u radu,ubise nas turbulencije i menjanje trenera,a oni nanovo menjaju igrace...nigde konstanta !
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.399
Локација
Beograd
@kujblo70
Uz dužno poštovanje, na ovom Forumu šta god da neko misli, nikad neće promeniti mišljenje, ti ovako, a ja onako, i nikad se nećemo složiti, i teraj dalje...
Mislim da previše sudiš nekim ljudima a neke druge suviše idealizuješ...

Imali smo mi kapitena i kapitena...raznih...i raznoraznih...
Ali baš...

Ti si možda neki idealan čovek pa ne možeš da shvatiš grešnike, ja znam da nisam, pa pre nego što ,,opletem,, po grešniku bar razmislim da li sam ja savršen...a nisam...
A vala nisu to ni ,,pravoverni,, fudbaleri Partizana, deca kluba i Grobari od malih pa do velikih i starih nogu...pa ni naši kapiteni...
A nisu to ni Partizanovi navijači, Grobari...
Koji Grobari, koji navijači? Koja frakcija?

Sve je to neka idealizacija...
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@
Goran Tomić
iako je repliciran tvoj post više sam tražio moju poentu iz svega ovoga što se izdešavalo ove sezone.
Previše izgovora,previše ružnih izjava koje indirektno pljuju po svemu onome što je Partizan i što determiniše nekoga ko voli Partizan,
previše je bilo sve ovo bilo da bi neko zloupotrebio
ovo sranje i rekao "nema veze mi volimo Partizan ,bilo je i gorih perioda"
Ne ,ne i ne! Nedozvoljavam da ljubav prema klubu se obrće naovakav način.
Partizan je moja emotivna dopuna i ne mora pobeđivati da bi ih bodrio i busao se u grudi kada ih vidim sa drekom "tako se to radi rode!!!"
Ali ne dozvoljavam ovaj pičkizam i pinkizam da preboji moj Partizan!!!Pa makar imao 685 niza pobeda!!
 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
458
Локација
Novi Beograd
Lepo neko reče večeras u komentarima da im služimo samo kao ikebana. Treba kao hokejaški klub da povučemo sve seniorske ekipe i da igramo samo takmičenja mladjih kategorija u svim sportovima, sve dok su ovi kreteni na vlasti. Nek se takmiče sami protiv sebe ko ih jebe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top