Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Niko nije rekao da će Dača da bude nosilac igre već da pokazuje da može da konkuriše za 11. Nema potrebe za takvim rečnikom jer ideš u krajnost. Tebi je on sranje igrač a prilično sam siguran da si od pripremnih utakmica video eventualno golove
Ne obicno sranje, nego jedno VELIKO SRANJE (uopste ne sumnjam da ce mi to jos jednom pokazati tokom sezone). Lik nije mogao u Cukarickom igrati, a ja se trebam odusevljavati njegovoj ekstra partiji na pripremnom utakmici protiv Poljskog Rada.
Varas se, nisam odgledao ni golove, odgledao sam mozda minut ili dva prve utakmice cini mi se, i bas u tih minut dva sam pogodio onaj pas Miljkona aut liniji.
Neka hvala, zdravlje mi je u zadnje vrijeme malo prece, a Bogu hvala pojavi se i Zoc pa mogu mirno gledati i uzivati u svakom njegovom potezu, za razliku od debila koji su napravili najlosiji tim u poslednjih xy godina. Tim koji ima svega tri ipo igraca, i ja bih trebao da se nadam tituli ili nekom uspjehu u Evropi. E pa jos jednom, neka hvala.
JEDNA JEDINA PORUKA ZA FK PARTIZAN I SVE STO SE OKO NJEGA DESAVA GLASI.
UPRAVA NAPOLJE!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.446
Локација
Beograd
Ne razumem tu i toliku potrebu da se javiš i komentarišeš utakmice i igrače koje nisi ni gledao...
Ostavi to nama koji smo bili uz TV i Partizan...
Kad igraju dobro, rećićemo da je dobro, kad igraju loše, rećićemo da je loše, u čemu je problem?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Recimo da mi je problem ovo,
IMG_20210705_163030.jpg
ali vama ako nije, ok, evo izvinjavam se, uzivajte u odlicnim igrama u nebitnim utakmicama i sjajnim nastupima igraca koji su vise puta pokazali da nemaju sta da traze u Partizanu (koji hoce da bude sampion), nedajte da vas nesto smete.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
690
Reaction score
1.927
Možda ima nas koji i dalje želimo sa gledamo naš fudbalski klub? Ili možda bi trebalo i mi da ne gledamo? Ili možda možemo da gledamo ali ne smemo da komentarišemo? Ili možda smeju da se komentarišu samo loše stvari?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.055
Reaction score
14.198
Локација
Kipar
Ja mislim da je problem vise nego ocigledan. Najavljuju se pojacanja, azdaje igraci za 7 dana I nista se ne desava. Tim ostaje isti. Znaci ili lazu ili su nesposobni. I jedno I drugo su veliki problemi.
Sa starim timom uci u novu sezonu je samoubistvo osim ako nam opet nije ciljj pravljenje besmislenih nizova bez ikakvog konkretnog ucinka. Pripremne utakmice iz tog razloga treba ignorisati. I @Jokic je skroz u pravu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Možda ima nas koji i dalje želimo sa gledamo naš fudbalski klub? Ili možda bi trebalo i mi da ne gledamo? Ili možda možemo da gledamo ali ne smemo da komentarišemo? Ili možda smeju da se komentarišu samo loše stvari?

Djecace jel ti brani neko da gledas?
Jel ti brani neko da komentarises??

Samo udri, zivio Milos Vazura, zivio Milorad Vucelic, hvala ti Ivice Ilievu.

Napred granitna odbrano, napred celicni napade, napred premocni vezni rede.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sve ce se videti i znati nakon par odigranih kola... navijac Partizana ne moze i nikada nece biti zadovoljan kada ti FK "zavrsi" sezonu pre septembra a mi kao da se na to lagano privikavamo, zar ne? Mozda gresim...
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
690
Reaction score
1.927
Djecace jel ti brani neko da gledas?
Jel ti brani neko da komentarises??

Samo udri, zivio Milos Vazura, zivio Milorad Vucelic, hvala ti Ivice Ilievu.

Napred granitna odbrano, napred celicni napade, napred premocni vezni rede.
Naravno dečače moj da mi niko ne brani, niti ko može da mi zabrani. Samo pitam šta je poenta podjebavanja ovde kada bilo ko napiše nešto smisleno u vezi igre voljenog nam kluba
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Sva poenta je u ovoj gore slici, ko je shvatio, shvatio je, ko nije, nek uziva u pojačanju/aždaHi Dači.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Napred granitna odbrano, napred celicni napade, napred premocni vezni rede.
Peta godina kako nam tim nije kvaliteta renomea Partizana and still counting. Ikebanizacija Partizana se nastavlja.

Momci poput Vujače, Stojkovića, Miljkovića, Ščekića, Markovića, Jojića. Jednostavno nemaju kvalitet za prvih 11. Svi bi oni doprineli klubu kao rezerve, a kao prve opcije c.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.446
Локација
Beograd
Pripremne utakmice iz tog razloga treba ignorisati
Ja se slažem da vi koji hoćete da ih ignorišete to i uradite i pustite nas koji ih gledaju da ih posle komentarišemo...
Bio sam na JNA i kad je bilo samo 100 ljudi, gledao sam i najbezvezniju najnevažniju pripremnu utakmicu, ako sam imao mogućnosti za tako nešto...to je neki moj život...
Kome trebaju titule, trofeji, Žoc na trenerskoj klupi, evo, imate Žoca u K.K. a ostavite nama siromasima što ne tražimo NBA petorku i osvajanje evropskog tofeja ,,pod odmah,, - da i dalje gledamo F.K...
Daču sam dosad ,,ispljuvao,, jedno 222 puta, pa mogu i 2 puta da ga pohvalim kada je to zaslužio...
Gledao sam Teleoptik uživo na ,,samo,, 38 utakmica prethodne sezone, pa mogu valjda da pogledam malo i na TV-u kako se moji ,,drugari,, odatle sad snalaze u dresu Partizana...
Interesuje me i u kakvom je stanju Riki, kakvu frizuru nosi Biki, garderobu Diki...i tako to...
Koga ne interesuje, molim lepo, mene interesira...
I ponekad stresira...
Ali ne kada Partizan pobedi. :D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.055
Reaction score
14.198
Локација
Kipar
U redu je to, samo nastavi da pratis pripremne utakmice.
Nije los osecaj ni kad uzmes neki trofej sa dobrim timom i Zocom kao trenerom na primer. Mislim oni kojima je stalo do toga.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Evo ja sam pljuvao Pantića i svrstavao ga u koš sa nekim igračima. On je odigrao dve odlične pripremne utakmice, iznenadio me je eksplozivnošću i brzinom, željom za igrom, laganim ulaženjem u šanse... Neka tako nastavi.

Mene interesuje da li on može da se spusti na centralnog veznog i da igra u paru sa Zdjelarom (umesto Jojića). Da li bi mogao ispunjavati defanzivne obaveze, to je pravo pitanje. Nama fali centralni vezni, da li on to može biti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.446
Локација
Beograd
U redu je to, samo nastavi da pratis pripremne utakmice.
Nije los osecaj ni kad uzmes neki trofej sa dobrim timom i Zocom kao trenerom na primer. Mislim oni kojima je stalo do toga.

A nama koji pratimo pripremne utakmice kao nije stalo do toga? :icon-rolleyes:
Ili se utakmice po nekom ,,nepisanom,, pravilu prate samo kada se veruje u neki trofej?
A ko određuje kad se veruje u neki trofej? Ti, ja, neko treći?
Ja svake godine verujem u neki trofej...
A našeg trenera Žoca sam pratio još dok je bio igrač...na primer...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.055
Reaction score
14.198
Локација
Kipar
Ja sam iz tvog posta shvatio da je onima koji ne prate pripremne utakmice stalo samo do trofeja. To si I potvrdio recenicom o Zocu.
Sto se Zoca tice I ja sam ga pratio kao igraca a I mnogo starije od njega. Tako da, na primer, I nije neki argument.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sva poenta je u ovoj gore slici, ko je shvatio, shvatio je, ko nije, nek uziva u pojačanju/aždaHi Dači.
A kakva je do juče situacija u KK bila? Prestao sam da komentarišem KK onog dana kad je DV iz istog otišao. Zato nisam ni na KK temi jer prosto nisam pratio klub toliko koliko FK. Gledam selektivno mečeve. Fudbal gledam otkad znam za sebe i kad nešto napišem ovde sigurno sam dva puta odmerio. Opet, to ne znači da sam u pravu ili nisam, zato i postoji forum.

E u sklopu istog smo počeli da šaramo. Na temi FK2021/22 pišemo o upravi i tim nekim vanfudbalskim pitanjima. Ja volim da prodiskutujem ovde o svakoj utakmici i igraču. Ti ako napišeš on je go kurac igrač znači da si gledao pa si procenio da nema šta da ponudi. Dakle spamujemo temu. Ako je tema uprava, tu možemo da psujemo govna koja su nas ovde dovela.

Hoću da zakljucim sa, kome se ne svidja diskusija o aktuelnim sportskim pitanjima ne mora da ostavlja komentare kao na nekim online medijima u smislu “sve je sranje brod tone” samo izazivamo lavinu bespotrebnih komentara i onda ova tema gubi smisao.

Pusti nas mazohiste da ga gledamo i kada ne bude prvi. Ja svoja dva sina podižem i uz ovako grbavo vreme za FK i usadjujem im ljubav da emocije pokažu i kad se gubi i kad se slave titule. Isto tako, poštujem one koji više vole košarku i gledaju svaki meč bez obzira na ishod i to ko je trener i ko uprava.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.735
Reaction score
11.225
Локација
.
Kod Pantića želja nikad nije bila upitna, nikad on nije mrsomudio na terenu. On je dečko jednostavno izgubio najbolje godine kad treba da nauči nešto i sad je klasičan poluprodukt kom većina navijača ne zaboravlja prvi odlazak pa je zato uzet na zub.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sve ok ali idemo u neku histeriju. Ne sme da se pohvali neko. Pa ne moramo da imamo svi isto mišljenje. Posle zašto nas mazohista dodje do 2000 na stadion uz opaske “koga da gledam?!!”. A onda dodje Man U i traži se karta više. E pa pustite nas da gledamo i kad nas jebe i država i savez, tad ću još više da ga gledam i idem.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Od onoga, sto branite da komentarisemo dobru igru dodjosmo do nemojte komentarisati vi sto vam se ne svidja stanje u Partizanu nego pustite nas sto nam je sve potaman.
E pa drugovi... :D
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Pripremne utakmice su mnoštvo puta dokazale da nisu apsolutno nikakav reper za dalji tok sezone, iz tog razloga ja ih niti gledam niti komentarišem, kad počnu takmičarski mečevi videćemo ko je ko na terenu.

Ovo su samo pripremne utakmice koje bi trebale služiti da fudbalere prevashodno fizički i taktički pripreme za predstojeću sezonu.
Zato se i zovu pripremne.

I ne, ne bi ih trebalo ni prenositi nigde. Samo znaju da stvore neke lažne slike u očima običnih navijača.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top