Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.470
Reaction score
28.996
Локација
Novi Sad

UČINAK CRNO-BELIH BONUSA U SUPERLIGI 2021/22
Nemanja Jović – devet utakmica (šest puta starter), jedan gol, četiri asistencije
Nikola Terzić – osam utakmica (pet puta starter), dva gola
Lazar Pavlović – pet utakmica (rezerva)
Marko Milovanović – četiri utakmice (rezerva)
Samed Baždar – jedna utakmica (rezerva)
Nikola Štulić – jedna utakmica (rezerva)
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
154
Reaction score
924
Локација
Београд
Једна једанаестина тима постигла је једну једанаестину погодака. Сасвим коректно. Баш ретко смо играли са два бонуса.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.913
Reaction score
25.621
Локација
ante portas

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.470
Reaction score
28.996
Локација
Novi Sad
Sta se pravi fin ovaj trans-majstor? Opleti po njemu, jebalo te uvazavanje i postovanje doktora terze i cigana koji ti prozivaju klub. Reci mu lepo da je picka ciganska koja nastavlja da prekrojava istoriju, a ne tu da se vodi onom "ko tebe kamenom ti njega hlebom"!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.407
Reaction score
40.484
Локација
Žrnov
У случају изузетно лошег времена односно утицаја "више силе" и других непредвиђених околности Директор такмичења може донети одлуку да се једно или више кола из првог дела сезоне одигра у другом делу сезоне односно пре почетка другог дела сезоне.

Uvek ima neko "ali" .... biće neke nepredviđene okolnosni sigurno :buhaha
 
  • Like
Reactions: Dzo

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

"Kad je Partizan vukao.." a kad si ti vukao nista, a?!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
201
Reaction score
1.978
Локација
Jamaica

Slavili sa predsednikom opštine Svrljig, podguznom muvom Marijana Rističevića. Uštve pomijarske ne skrnavite mi Partizan !

"Ulizice - to su za mene najgori ljudi na svijetu, najštetniji, najpokvareniji.
Oni podržavaju svaku vlast, oni i jesu vlast, oni siju strah bez milosti, bez ikakvog obzira, hladni kao led, oštri kao nož, kao psi vjerni svakoj državi, kao kurve nevjerni svakom pojedincu, najmanje ljudi od svih ljudi. Dok njih bude nema sreće na svijetu, jer će uništiti sve što je istinska ljudska vrijednost.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.470
Reaction score
28.996
Локација
Novi Sad
Nadam se da Scekic nije ozbiljnije povredjen i da ce brzo da se oporavi! :ziveli

A za Fejsu se nadam da je buva neka, kakav bre fejsa 33 34 godine... prosli put kad ga je neko spomenuo sam napisao onu cuvenu "nikada nikog prestici neces, spor si ko kornjaca, fejsa fejsa vrati milion dvesta"... nemojte da se zajebavamo, nije Partizan poslednja stanica pred penziju, to se radi u Kini, Arabiji i tako tamo negde gde ima i para, mani se nas. Jos ovaj u tekstu zakljucuje sa "A ko bi bio bolji izbor od Fejse…". Manite nas penzionera i polu penzionera, nek se vrati u olimpijakos svoj, nek tamo zavrsi karijeru....:gaah:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Не бих рекао да нам Фејса неће користити али само у случају да је овде у питању рокада Фејса-Лола.....а не да Фејса буде замена за Здјелара нпр....то никако. Што се фудбалских квалитета тиче мислим да би нам Фејса и у тим годинама доста донео али шта то вреди кад је човек целу каријеру хронично повређен https://www.transfermarkt.com/ljubomir-fejsa/verletzungen/spieler/46110
Очигледно се планира задњи везни ако Здјелар оде на зиму тако да је ово права прилика да се ту доведе странац јер имамо места за још 2 странца......а ако поред тог странца дође и Фејса приде утолико боље....
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.470
Reaction score
28.996
Локација
Novi Sad
Ne znam brate, ja ga ne pamtim po dobrom, ne znam ni u kakvoj je formi bio poslednjih bar 2-3 sezone jer nit pratim saudijce nit me interesovao on, ako dodje nadam se da se ja gresim u proceni i da ce da dokaze suprotno od mog misljenja
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Eto i Scekic se povredi, jebo i reprezentacije i razne pripizdine poput jebenog Gibraltara.Valjda nije nista strasno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top