Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Pogledao sam isecke na nasem kanalu. Tanki su ovi bas. Fizicki, tehnicki, takticki....
Omladinci iz Lucana bi bili jaci protivnik.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Šteta, Duljaj mi je delovao kao jedini u stručnom štabu da baš zna fudbal. Mada je i odnos njega i Stanojevića delovao kao da mu je samo na papiru pomoćnik, uvek se obraća Vukašinoviću.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.359
Duljaj ne zaslužuje da bude nečija senka... Srećno, majstore !!!
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.874

Iiii preokret...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.618
Кад год се кроз медије најави неки изненадни одлазак неког из стручног штаба или екипе мени прво паднe на памет: управа, нередовне плате.
Срећа па изгледа да није ништа од тога
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.800
Локација
Beograd
Ako je samo do ishrane a nadam se da jeste, neće mu trebati mnogo vremena da se vrati na staro. Mislim takav je barem bio slučaj kod mene. takođe sam trenirao intenzivno, dok mi se ishrana svodila na piletinu i ribu. Naravno da sam napravio sebi problem. Doduše bitno je da mi je tada hemoglobin bio u normali. Regulisao sam to sa pilećom džigericom, cveklom i čajem od koprive. Mada moram da naglasim da kod mene u domu zdravlja, prošle godine kada sam vadio krv, gvožđe su sa 9 povisili na 12, možda čak malo više, tako da...što se tiče tih vrednosti, i njima se manipuliše, ako tako nastave da snižavaju i povećavaju, nikome neće biti ništa u granicama normale. :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.618
Тако испада али симптоми су једно, а анализе друго....проблем је кад се симптоми и анализе поклопе. Имао сам анемију са неких 20-так година и то је стање где и лагано трчкарање изазива екстреман умор, а камо ли нека утакмица на професионалном нивоу. Сећам се да нисам могао да потрчим лагано дуже од 100м без грчева у листовима и борбом за ваздух. Код Натха је вероватно неки мањи степен анемије али док се крвна слика не унормали ту нема тренинга, поготово не кардио тренинга. Тешко да ће бити на терену пре зимске паузе. Надам се само да је велики умор довео до анемије и да нема других проблема у организму. Иначе, никад нисам био спремнији него у оном периоду непосредно након што сам излечио анемију......нека 3-4 месеци сам се осећао као да сам на допингу. Вероватно ће и Татко да доживи неки узлет после те терапије таман тамо на пролеће.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.800
Локација
Beograd
Ti si onda imao neku ozibljniju anemiju. Dešava se to sportistima, pogotovo ljudima koji trče. Ja sam od jedan od njih, aktivan, mada od kako je počela ova situacija sa virusom nisam bio ni na jednom PM. Zanimljivo da sam ja to otkrio na redovnom sistematskom, inače uopšte nisam osećao nikakva zamaranja kod trčanja. Mada kada mi je to bilo ustanovljeno, poredio sam vrednosti sa nekim drugim laboratorijama, još uvek nisam bio ispod crte po njihovim parametrima. Tako da verovato će on kao što si napisao biti na terenu posle zimske pauze.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nešto slično je prosle godine kao posledica korone, imao Katai. Čini mi se.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

Iiii preokret...
Није то друже преокрет већ усрани моцарт погодио стативу!!!
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
20211119_143021.jpg


20211119_143022.jpg



Ni Zagorac, ni Dangubić, sada je jasno ko će nositi traku u košarkaškom klubu. :D

Nadam se da nisu ovoliko nesposobni, već da im je KK poslao tortu na poklon.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top