Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.364
Локација
Beograd
Prošli smo dalje, niko se nije povredio, Miljković je asistirao a Dolf Lundgren Ivan Drago Marko Milovanović postigao gol, Rikardo se odmorio bar neko vreme...i...gde su pohvale na Forumu?
Eto to je sve za pohvalu.

Šta nije za pohvalu?
Pa...videli smo da smo jači i bolji od trećeligaša, što je i bilo očekivano...ali...za koliko smo to mi jači i bolji od trećeligaša koga pobedimo sa 1:0...to nek kažu trener, igrači, navijači i forumaši...u fudbalu se piše - rezultat.
A rezultat je bio minimalna pobeda, i to je to, ni manje ni više od toga.

Meni je sramno ono što je sudija ,,svirnuo,, kraj kada je Dubočica imala onaj aut gde bi verovatno svi oni otišli napred i pokušali da bar jednom šutnu u okvir gola.
Verovatno ne bi ni uspeli, ali - ovako to nikad nećemo saznati, ostaće kao neka ,,mrlja,, da je sudija ,,svirnuo,, da ,,pomogne,, Partizanu protiv ,,strašne,, (bez uvrede) Dubočice...
O.k. moguće je da je njegov sat baš tad ,,otkucao,, kraj a on se striktno držao toga, ali...još 15 sekundi tamo ili ovamo...
Mislim stvarno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.364
Локација
Beograd
Ne verujem da ljudima nešto previše smeta to što smo prošli dalje u kupu, što smo lideri na tabeli, to što pobeđujemo u ,,malim,, utakmicama, to što ćemo (nadam se!) proći i grupu UEFA LK takmičenja...

Smeta im to što od Partizana očekuju bolju igru i bolje igrače.
A da li su im ta očekivanja realna ili ne...

Mislim da stanje zadovoljstva ili nezadovoljstva ne zavisi baš od realnosti - realnost je takva kakva je, ali to da li smo njome zadovoljni ili ne, odlučujemo mi sami - svako za sebe.

Zadovoljan sam što smo pobedili, bravo i čestitke za prolaz dalje, ali, da, voleo bih da Partizan ima bolju igru i bolje igrače.
Pričali smo već više puta o ,,spuštanju kriterijuma,,...
Da se ne ponavljam.

Ej, F.K. Partizan je danas odigrao utakmicu, koliko je o njoj komentara na Forumu?
I to nešto znači...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.624
Reaction score
8.428
Локација
Македонија
Kakva je ovo oranica dobro da se niko nije povredio.
Videli smo neke stvari koji ne gledamo tako cesto kod nas, kao asistencija Miljkona i neke stvari koje gledamo na svaku utakmicu kao ispadanja iz voza celavog. Jebote brate zar i protiv ovih treceligasa :gaah: Mali Milovanovic zasluzuje vecu minutazu nadam se da ce je sve ceste dobijati i do kraja ovog dela, a i na prolece.
Prosli smo to se pise nadam se samo da nece patiti od hronicne kurcobolje u zadnja 4 meca kao danas.

Teraj dalje
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Драго ми је због Миловановића, фалило му је ово. Не знам зашто није добио шансу да одигра свих 90 минута. Једина замерка је што овај резултат није остварен са шаренијом поставом...требали смо и морали ове да добијемо са играчима који су имали малу минутажу, некако ми се чини да смо опет превише оптеретили неке играче. Ћелави игра срцем и увек даје 100% али језиво колико је склон киксевима....две грешке за мање од две секунде и то против овакве екипе....
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Da sacekamo da vise ne budemo prvi pa onda da kritikujemo ?!
Uvek je bolje kritikovati posle pobeda kakvih takvih posle poraza ce kritikei onako biti u izobilju

Samo me interesuje sta bi ste pisali sad da smo opet na - 15 u decembru kao unazad cetiri sezone?

Sta ste uopste tad pisali? Pre ce biti nista. Ajde pustite igrace i trenera da isteraju ovo do kraja, ako boga znate.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.306
Reaction score
3.900
Локација
Kobasicarija "Venac".
Rezervisti-jedno veliko NISTA!
Jedino bi lutovac mozda mogao doprineti s vremena na vreme. Nadam se zimskom rastanku ili precrtavanju miletica i pantica. Od pavlovica tesko da ce biti nesto. Stanoje, zajebi me prica o losem terenu.
Bravo za marka milovanovica!
Bice podvig ako sa ovakvim timom i formom odradimo sve do polovine decembra.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Sta se desava sa terzicem?
Stanojevic vise forsira lutovca sto je velika greska
Mali je bio u super formi
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Ja sam neko ko je uz Stanoja od početka. Ja sam zadovoljan stanjem na tabeli (prezadovoljan) i činjenicom da smo na korak da prezimimo.

Pravo svakog je da kritikuje lošu igru. Nisam protiv Stanoja, naprotiv ali neki pristup utakmicama može da se obije o glavu (Flora). Ne očekujem da dobijemo svaku 4/5:0 da bi bio zadovoljan ali ne očekujem da naš Partizan igra kukavički fudbal.

Neki igrači su za free transfer već na zimu. Nisu za Partizan, pre gurni neko u19 dete ako već BIA kaže koga da uzmemo.

Isto tako, jebem mater celoj upravi zajedno sa Ivicom jer nam je ta klupa kanal.

Još 4 utakmice do kraja polusezone. Napred Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.364
Локација
Beograd
Mene je ova kup utakmica podsetila na kup utakmicu koju je Teleoptik jesenas odigrao u Krtinskoj protiv Strelca iz Mislođina...

O.k. Teleoptik je tada prošao sa 1:0, ali, ako momci koji su TOG DANA igrali tamo ne mogu da daju tim simpatičnim amaterima iz nižeg ranga više od jednog gola za 90 minuta (iako su bili bolji i bolje igrali), kako će (neki od njih) onda da uđu u prvi tim Teleoptika, kako će da odu u neki klub višeg ranga, kako, na kraju krajeva, mogu da pomisle da zaslužuju da (jednog dana) zaigraju za Partizan (a neki imaju potpisane ugovore sa Partizanom)...
O.k. bio je to samo jedan dan i jedna utakmica, ali na njoj se dokazuješ ili ne. Koliko dana ili utakmica ti treba da se dokažeš? Kakav protivnik ti treba pa da ti bude odgovarajući?

Evo, danas, situacija kao ,,preslikana,, situaciji iz utakmice Strelac-Teleoptik, Partizan jeste prošao klub iz nižeg ranga sa 1:0, jeste bio bolji i bolje igrao, ali...Pantić, Lutovac, Pavlović, Jojić, Jović...momci, o.k. trudili ste se, šutirali, neravan teren, sve razumem, ali ako ne možete protiv trećeligaša da ,,upišete,, neku sistenciju ili neki gol...pa kako da računam da ćete to moći kad nam dođe jači protivnik?
Razumem ja, neko je još mlad, neko nije dugo igrao, neko je rezervista, neko ovo, neko ono...ali ako na ovakvoj utakmici i protiv ovakvog protivnika ne pokažeš šta sve možeš, pa čemu od tebe da se nadamo...Kad? Protiv koga?

Nisam blesav pa da mislim da baš svaki igrač na baš svakoj utakmici može da ,,beleži,, gol ili asistenciju, ali nama stvarno fale igrači za koje si ubeđen da mogu da ,,povuku,, pa danas jedan, neki drugi put drugi, itd...tačnije rečeno, treba nam JOŠ igrača koji mogu ,,da povuku,, a ne da ,,gledamo u pasulj,, kada bi im se to moglo desiti...

Danas su ,,povukli,, Miljko i Marko...i niko više.
Od Marka sam to i očekivao, ali i od ovih koje sam gore naveo, ali to od njih nisam (danas) dočekao...
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Problem kod utakmica gde igra "druga postava" je neuigranost. Vecina tih momaka bi se uklopila u prvu postavu, ali kad se izmeni ceo tim ne ide to tako lako
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.364
Локација
Beograd
Problem kod utakmica gde igra "druga postava" je neuigranost. Vecina tih momaka bi se uklopila u prvu postavu, ali kad se izmeni ceo tim ne ide to tako lako
Pa jeste, ali kada se u prelaznim rokovima izmeni ,,roster,, a zatim se i razbole ili povrede neki igrači onda nisi više ,.,druga postava,, nego postaješ ,,prva,, i onda - ili pokažeš nešto i zato ostaneš da igraš u Partizanu, ili...
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
670
Reaction score
4.445
Локација
Kosovska Mitrovica
Doslo je vreme da se polako razilazimo.
Stanojevicu, nadji neki bolji klub gde ces da prodajes maglu.
Trazio si dva prelazna roka da slozis tim i dovedes "svoje" igrace.
Jedino sto si uspeo je da razjuris sve sto je vredelo.
Da mi je neko rekao da cu da strepim 90 minuta jer igramo sa Dubocicom.....
Dosli smo do dna.
Molim te kada odlazis povedi SVE tvoje ljubimce: miljkovic, jojic, obradovic, miletic..... i onog imaginarnog centarfora sto ti ne igra a placen je debelo....
UPRAVA NAPOLJE BANDO POKVARENA
I da dodje ko? Sve nekako, ali opet ova prica da je ON razjurio sve to je vredelo. Msm ono..
Ne znam, da l' postoji jedan klub u rangu sa Partizanom da cele sezone igra konstatno dobro, da sve prsti i to. Jednostavno, to je jako tesko cele sezone da dominiras. Inace, sad se vidi, koliko nedostaje lazni lider Natko, sto bi kaz'o Mocart.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Suština: prošli, vozi dalje!
Kad se leskovački tim u drugom poluvremenu opustio, savladao strah i neosnovani respekt, jasno se vidjelo da su razlike kvaliteta između lidera superlige Srbije i srednjepozicioniranog kluba jedne grupe srpske lige, vrlo male.
Nisu prevelike razlike ni kod engleskih liga, bar onih sa dna jedne i vrha niže lige, ali je to drugačiji nivo, kao da nije isti sport.
Neigranjem Natka i Markeca, Pavlović ima dosta minutaže, ne može se reći da nema priliku.
Da li ju je iskoristio? Meni ne izgleda.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.705
Ja sam gledao samo 20 minuta pred kraj tako da od mene samo cestitke na prolazu dalje i golu Milovanovica. Ali, i u tih 20 minuta sam vidio da je teren stvarno katastrofa i da je Miletic opet zabrljao gdje ne smije nikako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top