Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Doslo je vreme da se polako razilazimo.
Stanojevicu, nadji neki bolji klub gde ces da prodajes maglu.
Trazio si dva prelazna roka da slozis tim i dovedes "svoje" igrace.
Jedino sto si uspeo je da razjuris sve sto je vredelo.
Da mi je neko rekao da cu da strepim 90 minuta jer igramo sa Dubocicom.....
Dosli smo do dna.
Molim te kada odlazis povedi SVE tvoje ljubimce: miljkovic, jojic, obradovic, miletic..... i onog imaginarnog centarfora sto ti ne igra a placen je debelo....
UPRAVA NAPOLJE BANDO POKVARENA
Sve sto je vredelo nije imalo rezultate
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Samo me interesuje sta bi ste pisali sad da smo opet na - 15 u decembru kao unazad cetiri sezone?

Sta ste uopste tad pisali? Pre ce biti nista. Ajde pustite igrace i trenera da isteraju ovo do kraja, ako boga znate.
ali dokle to vracanje unazad
da, zadnjih sezona smo se oprastali od titule u oktobru /novembru
i sta sad to znaci
ako se budemo oprastali u decembru ili martu jel to bolje
paaa jeste ali do qrca
mislim bilo kakva kritika i odma prica eeea -15 u oktobru eee a savo...

da se razumemo
nemam ja nista protiv stanoja u smislu da zelim da ode
prvo - znam da je bilo ko drugi trener da bi mi bili vec na tih -15 u prvenstvu
drugo - niko se ne otima da sedne na klupu pfc-a, da vodi ovu limitiranu ekipu dok mu nad glavom sede ivica gmazura i onaj udbas, dok ne vidim njihova ledja nijedan drugi odlazak me ne tangira

ja sam svestan da stanoje izvlaci iz ove ekipe maksimum i da neko drugi vodi ovaj tim mi bi se vec od titule oprostili a i pitanje dal bi se plasirali u ono trecerazredno evropsko takmicenje

ALI

da li to znaci da je stanoje izuzet od kritika - pa naravno da ne, nije i ne treba da bude
mislim 2/3 ekipe nema sta da trazi u pfc-u, realno nemaju
iza stanoja su aj da kazemo dva ipo prelazna roka a mi imamo krs tim - iz kojeg on istina izvlaci maksimum ali ne moze niko ali niko da me ubedi da je recimo danilo pantic pojacanje za partizan ili da jojic treba da ima zacementirano mesto u prvoj postavi a realno ne znam ni dal bi mu dao da dodaje lopte pored terena
mislim mozemo da zabijamo glavu u pesak i kao evo dobro je prvi smo mozda titula ... nema od te titule nista, ovakav tim je nece osvojiti i nema to veze sa stanojem bas naprotiv ne bi je osvojio ni gvardiola i klop zajedno, prosto sem nekolicine igraca svi ostali ne znam sta ce tu i zasto stanoje na sve to pristaje

i da, kad ispusimo za titulu bice i stanoje kriv
druze pristao da igras po njihovim prvilima
evo jos malo pa i treci prelazni rok pod njegovom kapom
zna sigurno bolje od svih nas sta mu treba - izvoli nema opravdanja

ako ne mogu da mu obezbede tim sa kojim moze da funkcionise - dovidjenja prijatno okrenes se i odes
a onda nek govna nadju neku dvorsku ludu kome ce ivica da uvaljuje "nasu decu" i rajove kombinacije za pojacanja
a nama na tribinam, nama i onako pomoci nema
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ne znam zasto razmisljas u pravcu da cemo uopste ispusiti za titulu? Ja bas suprotno kapiram. Cigani su go kurac trenutno, igru nemaju. Mi smo se kako stvari stoje namestili tako da rutiniramo raznorazne ciganske satelite u ligi. Ok desio se proleter ali to nije reper. Desila se i mrtva flora, pa smo posle toga imali ovde clana Nikolu G koji je imao info iz od prvotimca da su lezerno odigrali cuvajuci se za Vozd. Znam, sramota i tragedija je ta utakmica.
Meni deluje da su sve karte bacene na domacicu, tim je takav kakav je, sa 3 prava igraca, boljih nemamo. Nema potrebe za tolikim mracenjem. Imamo +3 a cigani sledeca dva kola Krusevac i Topolu. Nije ni mesto ni vreme negativi jer imamo realnu sansu za titulu, to je cela poenta.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.615
Сигурних +3 и потенцијалних +5 или +6....ако победимо све утакмице до тог заосталог меча цигана. Штета за кикс против Пролетера али он није био толико страшан и неочекиван као онај са Флором јер имати само два кикса у 18 првенствених утакмица није лош резултат али изгубити од онаквог тима у једној европској утакмици може да доведе до психичког пада екипе, а на крају и да угрози пласман у нокаут фазу у ЛК. Док Мениг на крову није отворио Вождовац ми смо били на ивици кикса, играчи видно без самопоуздања и под пресијом због тог пораза. Оном стативом нас је Бог погледао. То је што се тиче генералног утиска, а иначе највише ме плаше, више од било чега - Саничанин и Милетић. Играју фудбал на ивици неког кикса који ће да нам одузме бодове. Много се лоше постављају, оријентација у простору НУЛА. Фали Вујачић много.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.456
Reaction score
5.791
Локација
beograd
Doslo je vreme da se polako razilazimo.
Stanojevicu, nadji neki bolji klub gde ces da prodajes maglu.
Trazio si dva prelazna roka da slozis tim i dovedes "svoje" igrace.
Jedino sto si uspeo je da razjuris sve sto je vredelo.
Da mi je neko rekao da cu da strepim 90 minuta jer igramo sa Dubocicom.....
Dosli smo do dna.
Molim te kada odlazis povedi SVE tvoje ljubimce: miljkovic, jojic, obradovic, miletic..... i onog imaginarnog centarfora sto ti ne igra a placen je debelo....
UPRAVA NAPOLJE BANDO POKVARENA
Slazem se da je vreme za rastanak...
Samo se ne slazemo oko toga ko treba da nas napusti...
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Сигурних +3 и потенцијалних +5 или +6....ако победимо све утакмице до тог заосталог меча цигана. Штета за кикс против Пролетера али он није био толико страшан и неочекиван као онај са Флором јер имати само два кикса у 18 првенствених утакмица није лош резултат али изгубити од онаквог тима у једној европској утакмици може да доведе до психичког пада екипе, а на крају и да угрози пласман у нокаут фазу у ЛК. Док Мениг на крову није отворио Вождовац ми смо били на ивици кикса, играчи видно без самопоуздања и под пресијом због тог пораза. Оном стативом нас је Бог погледао. То је што се тиче генералног утиска, а иначе највише ме плаше, више од било чега - Саничанин и Милетић. Играју фудбал на ивици неког кикса који ће да нам одузме бодове. Много се лоше постављају, оријентација у простору НУЛА. Фали Вујачић много.
Oni su juce igrali taj zaostali i pobedili
Tako da nam disu za vratom
Titula ce se odlucivati u derbiju
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Pa jeste, ali kada se u prelaznim rokovima izmeni ,,roster,, a zatim se i razbole ili povrede neki igrači onda nisi više ,.,druga postava,, nego postaješ ,,prva,, i onda - ili pokažeš nešto i zato ostaneš da igraš u Partizanu, ili...
Pa bas zbog 5-10 promena u svakom prelaznom roku ni prva postava ne igra kako treba ,kamoli tek druga..jbg procenti od transfera su bitniji od igre
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.729
Reaction score
29.482
Локација
Beograd
Pa o.k. transferi u nekoj prošlosti, ali i Stanojevićeve odluke u prelaznim rokovima i van njih i onda dobijemo ovo što imamo: jako limitiran tim iz koga isti taj Stanojević, kao mađioničar, izvlači neki maksimum i drži prvo mesto na tabeli.

Ako uspe da ga zadrži do kraja, biće heroj, ako ne...,,džaba je krečio,,...

Ja kritikujem i njega i tim baš zato što želim tu titulu isto toliko koliko i oni!

I zato, daj ,,skrpite,, se nekako do kraja polusezone, a u zimskom prelaznom roku, dovedite nekog ,,krštenog,, igrača, koji će ozbiljno da ,,povuče Parni valjak,, a ne nekog povratnika koji pristaje da igra na ,,dođem ti,, a i niko drugi ga, sem nas, i ne zove.

Nego... krenuo sam negde, pa me put vodi baš pored... i sretnem tamo jednog mog ,,starog poznanika,, - čuveni beli autobus Partizana - kuda li se on danas uputio, i kakva li posla ima...?

:šal

IMG_20211202_104305.jpg

:napred-partizan:
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Bravo za Milovanovica, cestitam mu na prvom zvanicnom golu.

Nadam se da ce dobijati jos vise sansi, i iskreno sam misljenja da ne dovodimo spica na zimu. Milovanovic kao prva zamena za Rikarda, plus moze i Holender tu da odigra a ovo do sad sto je ograo najbolje mu i lezi da igra spica.

Bolje da dovedemo dobru polutku i da se pojaca odbrana
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.729
Reaction score
29.482
Локација
Beograd
Polutku obavezno! Štopera ako može!
A Holender je dobar dečko, ali nije za špica.
A i na drugim pozicijama nije baš da je ekstra klasa...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Ako se ja pitam Holender je dobar,ali i to možda eventualno za Teleoptik!
Pa koju je on to utakmicu napravio neki višak ili doneo prednost,a nije da ga Stanoje nije forsirao?
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Mislim da su ga zeznuli jer je prosle igrao spica a ove samo na sredini
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.615
Oni su juce igrali taj zaostali i pobedili
Tako da nam disu za vratom
Titula ce se odlucivati u derbiju
Зашто ли сам ја умислио да је то куп, а да ће тај меч играти на пролеће..... Нека буде онда да сам слутио +6 на пролеће. Битно је да ми не кикснемо до зиме јер они су себи сад тако згуснули распоред са тим одложеним мечом да сам сигуран да морају да киксну макар једном до зиме. Ми смо ипак одиграли у нешто шаренијем саставу уз подизање ручне, а они су морали да одиграју како и иначе играју у овој лиги што би могло да их саплете ако не овај викенд онда наредни сигурно јер осим тога имају и тежи распоред од нас.
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.779
Dosta slabo i mlitavo izgledamo na terenu, Jojica bih ubio u pojedinim trenutcima, a sad treba da je glavni kreator, daj uozbilji se.
Da prezimimo prvi i da fasujemo prolece u LK i da pecemo prase. Na zimu ce valjda doci neko, a i Natko se vraca.

Svaki gol je porodjaj, a niko ni da sutne.
Sanicanin je kriminalan.

Lazar Pavlovic nema telo sportiste i otrese ga ko hoce. Zasto gradimo mlitav tim nije mi jasno, nas fudbaler mora da je fizicki jaci i spretniji od JSL protivnika. Koliko puta se otvara prilika da iskontriramo kad ono nema ko.

2 igraca koji su nosili igru na pocetku sezone su otpisani na neodredjeno (Markec i Natko) i jedini koji individualno pravio razliku prelako je oteran (Suma), sto je mnogo mnogo je.

Svaka utakmica je strepnja.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.112
Reaction score
4.013
Локација
Београд
Trener je loš i neverovatno mi je da ga neko uopšte brani, odnosno ne razumem zbog čega bi to bilo ko radio.
Igrači su po kvalitetu (čast izuzecima) još gori od trenera.
A uprava je.. i dalje ne znam kako da ih klasifikujem, jer su mi reči poput ''dušman'', ''izdajnik'', ''zlo'' i ''bolest'' previše mlake.

Oprostite što sam negativan, ovo je jedini način da preživim ovaj naprednjački period koji traje već desetak godina.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.779
Da imamo jos jednog spica meni bi Ricardo igrao na krilnog napadaca. On je udavljen od malo jacih stopera, ne postoji na terenu a brz je ima ok dribling korisniji bi bio na poziciji Leonardo.
Na zimu prioritet napadac i desni bek, po mogucnosti 2 napadaca.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Pa o.k. transferi u nekoj prošlosti, ali i Stanojevićeve odluke u prelaznim rokovima i van njih i onda dobijemo ovo što imamo: jako limitiran tim iz koga isti taj Stanojević, kao mađioničar, izvlači neki maksimum i drži prvo mesto na tabeli.

Ako uspe da ga zadrži do kraja, biće heroj, ako ne...,,džaba je krečio,,...

Ja kritikujem i njega i tim baš zato što želim tu titulu isto toliko koliko i oni!

I zato, daj ,,skrpite,, se nekako do kraja polusezone, a u zimskom prelaznom roku, dovedite nekog ,,krštenog,, igrača, koji će ozbiljno da ,,povuče Parni valjak,, a ne nekog povratnika koji pristaje da igra na ,,dođem ti,, a i niko drugi ga, sem nas, i ne zove.

Nego... krenuo sam negde, pa me put vodi baš pored... i sretnem tamo jednog mog ,,starog poznanika,, - čuveni beli autobus Partizana - kuda li se on danas uputio, i kakva li posla ima...?

:šal

Погледајте прилог 14838

:napred-partizan:
Ovaj beli lepotan odvezao je danas rukometaše Partizana u Rumuniju.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
364
Reaction score
2.274
Локација
Kraljevo
"Zahvaljujući dobrim ljudima, u minut do 12 je uplaćen deo sredstava za lečenje našeg prijatelja Radovana Radakovića, bivseg golmana FK Partizan i reprezentacije.
@FKPartizanBG
nikada nije želeo da pomogne ni sa jednim evrom, osim pojedinaca koji pripadaju klubu. " Mirko Poledica

Najveca bruka kluba ove velicine u skorije vreme. Samo da tompusi na zapadu konstantno gore, a za ovakve stvari ce da se skupi - valjda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top