Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.112
Reaction score
4.011
Локација
Београд
"Pristižu bonusi za Sadika i njegov transfer kada se bude završio (prim.aut. u smislu isplate Partizanu), to će biti najveći transfer u istoriji Srbije. Možete misliti koliko Sadik sada vredi kada je prvi strelac lige u Almeriji, a Partizan ima 40 odsto od sledeće prodaje. Ili 30 odsto fiksno za tri miliona evra plus 10 od sledeće", počeo je Vazura.

Naglasio je još nekoliko klauzula.

"I tu je sledeći bonus, pošto verujem da ga neće prodavati u januaru jer žele da uđu u LaLigu, od kog će Partizan dobiti još 500.000 evra kada odigra 75 utakmica. Ako se plasira Almerija u LaLigu onda dobijamo sigurnih tri miliona, a gubimo 30 odsto, a ostaje nam 10 odsto od sledeće prodaje. U šali mi kažu iz Almerije, pa vi ćete na kraju uzeti više para od nas kad ga prodamo. Ali takav smo sporazum napravili".

he he he.. jeste da ovo zvuči kao izjava iz naprednjačke kuhinje o ekonomskom tigru, nerealnom rastu, više autoputeva od Nemačke, novim fabrikama, sramota me je koliko nam je dobro itd, ali očigledno da mi nismo ni svesni koliko je ova uprava zapravo sposobna, baš smo nezahvalni i baš lepo od njih što nam objasne na ovaj način, kroz šalu.
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Nema vecih govana i izdajnika od onih sto im je Partizan dao sve.Sa Vazurom i Vucelicem znamo na cemu smo i da ne zele nista dobro Partizanu,ali ovi kao Ilijev su najveca sramota Partizana.Covjek mrtav hladan izjavi kako imamo kvalitet,samo nam fali broj da popunimo,znaci igraci tipa Lola Smiljanic.U Maju cemo mi zaostajati 10 bodova za ciganima.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Vidite šta rade naši igrači, Vlahović i Pavlović, pa Lukić. Najbitnije je za naše igrače da igraju. Ti klubovi vide da mogu da zarade na našim igračima i opet će kupovati od Partizana".

A meni je ovo upalo u oci, To je krmetu najbitnije da radnja radi i da ima gde da uvali decu iz omladinske skole.
Ne brini gmazuro kupuvace opet em dobiju talentovanog perspektivnog mladog igraca em tebe odrade kao vola oko obestecenja i uzme ga za sicu.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Čekaj sad mi nije nešto najjasnija ova kalkulacija. Imamo 40% od naredne prodaje, odnosno ako Almerije uđe u LaLigu 3 miliona evra + (samo) 10% od naredne prodaje?

Dakle ako ga sad prodaju za 50 miliona, nama ide 20 (40%), a ako ga prodaju nakon što uđu u LaLigu za recimo 70 miliona, nama ide 10,5??? (10% od prodaje - 7, tih sigurnih 3 + 500 000)

Pa kakav su sporazum napravili idioti da smanje procenat od narednog transfera ako se Almerija plasira u LaLigu i na taj način značajno smanje novac koji dobija klub?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
Па они су за Павловића прво прихватили 5 милиона.......шта даље рећи.....
Што се Садика тиче ми имамо 40% али не од целог трансфера већ кад се одбије оних 6 милиона које смо већ добили.....плус имају право да откупе 30% за 3 милиона. Што већи трансфер буде и што боље резултате Алмерија оствари више ће они да зараде, а мање ми......шпанци су лепо заштитили своје интересе.......
 
Последња измена:

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.112
Reaction score
4.011
Локација
Београд
Čekaj sad mi nije nešto najjasnija ova kalkulacija. Imamo 40% od naredne prodaje, odnosno ako Almerije uđe u LaLigu 3 miliona evra + (samo) 10% od naredne prodaje?

Dakle ako ga sad prodaju za 50 miliona, nama ide 20 (40%), a ako ga prodaju nakon što uđu u LaLigu za recimo 70 miliona, nama ide 10,5??? (10% od prodaje - 7, tih sigurnih 3 + 500 000)

Pa kakav su sporazum napravili idioti da smanje procenat od narednog transfera ako se Almerija plasira u LaLigu i na taj način značajno smanje novac koji dobija klub?

Mislim da čak i nema veze sa ulaskom u LaLigu, već oni mogu da otkupe još 30% za 3 miliona evra, tako da nam preostaje 10%. Što će naravno i uraditi čim transfer predje ozbiljniji cifru.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.309
Локација
Nis
Pun je forum kritike trenera, a sta kazete za navijace?!....sramota na koje smo niske grane pali!
Meni je jasno da je veliku ulogu odigrao vucic i sns vojska na celu sa onim beliqurzem oko otimanja juga...ali mi nije jasno da smo bas toliko nemocni da ne mozemo da okupiramo istok i zapad na svakoj utakmici.
Mislim da bi trebali da pravimo akcije vracanja na stadion, nije vazna vise ni uprava, igraci a ni trener, vec samo preziveti....


Screenshot_20211227-224349_Instagram.jpg
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jeziva statistika. Nismo ni u top 10 u bivšoj Jugoslaviji.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
539
Reaction score
2.161
Локација
45
Само на дербију је било преко 15000, што би значило да нас је на осталих 10 утакмица код куће било укупно 7000 или мање. Посета јесте ужасна али ова табела везе с везом нема, барем што се нас тиче.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Na znam šta je tabela uzimala u obzir (recimo samo posetu ,,kući,, u domaćem prvenstvu - ili i još nešto, gostovanja, evro utakmice, kup) ali - nije tačna.
Kolega iznad objasnio zašto.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.675
Reaction score
22.502
Локација
Beograd
I zadnje kolo je bila pristojna cifra, tabela apsolutno veze sa vezom nema...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Valjda se odnosi na poslednjih 10 kola ? Mislim na ovu sliku gore.
Edit:
Izvinjavam se, gledaju se samo domaći mečevi izgleda :)

Da kažem i ja nešto na ovu temu, ima mnogo ljudi koji čekaju da sns govnari napuste klub pa da se polako vraćaju na stadion. Decenijama unazad nije nikada bila ovakva cigansko romska uprava u našem klubu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Ja sam vise puta rekao da na posetu utice vise faktora a mi lose stojimo sa svim
Navijaci su takvi kakvi su, nemamo taj mentalitet da je navijacu mesto na stadionu, nema ali nema ako, igra tvoj klub ti si na stadionu i to je to, nemamo, nije se primilo kod nas
Ali sve ima i drugu strane medalje... sta je klub uradio da privuce te navijace, takvi kakvi su druge nema... NISTA, ne nista nego bas naprotiv, decenijama ali DECENIJAMA nas vode razna goveda koja su radila sve da i takvih navijaca bude sto manje dal indirektno pa boga mi i direktno su radili na tome... i sad pazi nema navijaca, zamisli jbt

Da li je to opravdanje, pa i to je pitanje neko ce reci da jeste neko da nije... ja sam dosao u fazu kad razumem i jedne i druge jer sam sebi rekao 1000 puta da me stadion nece vise videti ali karakter mi je go q pogotovo kad je upitanju pfc
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.309
Локација
Nis
KAKVA LAŽ IZ HRVATSKE! HTELI DA PREDSTAVE DA PARTIZAN NEMA PODRŠKU NAVIJAČA! Ovo je ISTINA, crno-beli duplo bolji od Dinama!

Ipak nije tačno.
Kad su kiprani mogli da se cuju jace u hramu fudbala onda je stvarno zalosno. Nije ovako bilo pre 20 ili 30 godina...i ova brojka od 4000+ iz kurira je smesna, jer ne verujem da je to bio prosek u zadnjih 10 utakmica vec samo jos jedna "patriotska" kontra hrvatima, pogledaj sta oni racunaju ciganima 10.000 po mecu hahahaha.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top