Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Ne podnese li ostavku (a neće), on je za mene potpuno isti parazit kao i oni zadrigli krmci iz uprave. Izgleda da je danas malo časnih ljudi kao što je Nenad Čanak.

Sramota me u njegovo ime dok ga gledam kako ne zna šta je sramota, gde je dno i kad je dosta... Ee moj Stanoje, koliko si se srozao, a i mi sa tobom...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Iz korena sve promeniti

Na leto vratiti: Ninkovića,Aksentijevića,Mihailovića,
Pustiti: Natka,Meniga ,Rikarda,Zdjelara,Jeftovića,Uroševića
Zadržati:
Markovića,Jojića,Miljkovića,Smiljanića,Lukača
I
Uz Stanojevića zagarantovan čir na želucu

I šta ćemo sad?
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Prvo poluvreme:
Odlicno pripremljena taktika. U prvom pol smo ispravili sve greske iz prethodna 2 derbija,.osim jednog auta, ostalo je bilo savrseno. Zatvorili smo linije pasa ka njihovom zadnjem veznom-Sanogo i levom veznom-Srnic. Samim tim odsekli i Ivanica koji se izvlaci sa pozicije poluspica ulevo.Tu je Jojic odradio posao. On i Rikardo su imali pocetni poziciju pri ulasku protivnika u igru oko Sanoga. Jojic je izlazio na Dragovica, a vodio racuna da uvek zatvori liniju pasa ka Sanogu ili Srnicu. Vec pomenutog Ivanica je odlicno motrio iz zadnje linije Miljkovic, napustao zadnju cetvorku i izlazio na njega kad bi se izvlacio Ivanic polulevo. Samim tim smo im.osujetili sve akcije iz prethodna dva meca, tako da su ispucavali loptu do naseg golamana. Potpuno su bili bezopasni u 1. pol. Nama nedostaje zavrsni pas, Jojic je bio par puta u prilici da ga prosledi alii...bar je zatvorio u fazi odbrane. Nazalost u fazi napada sa Jojicem nista ne dobijamo. Zavrsni sut je falio malom Terzicu, steta za stopostonu sansu.

Ulaz u igu nam je bila duga lopta na Rikarda i energicno na drugu loptu tako da smo pokupili mnogo drugih lopti u jakim duelima. Tu je vazno i dobro pozicioniranje igrace oko lopte, odnosno oko Rikarda koji se bori za nju u vazdusnom ili duelu na zemlji. Imalo smo i alternativni ulaz sa pasom po zemlji i osvajanjem terena vodjenjem lopte: Jevtovic je ulazio izmedju Vujacica i Miletica, za razliku od proslih derbija to je nasim stoperima omogucavalo da koriste prostor ispred sebe i osvajaju ga sa loptom, u tim situacija smo imali 3 na 2.

Napravili su nam opet problem kod auta, zamalo da primio gol kao u proslom derbiju. Nekoliko nasih igraca se s pravom ljutilo jer su nam prodali istu foru.
Terzic i Mening su usli sa prevelikom zeljom, Mening im je pravio velike probleme, driblao, kreirao sansu za Terzica, ali je par puta imao potez vise. A Terzic od prevelike zelje ispustio sansu da lagano povedemo u 1. pol.

Drugo poluvreme:
Urosevic je vec igrao povredjen, stisnuo je zube ali nije mogao vise od 45 min. Usao je Lutovac i bio sam bas skeptican kako ce izgledati po levoj str.Zatvorio je dobro, zadovoljan sam kako je odigrao.
Kako je pripremljen mec i kako su igraci odigrali 1.pol videlo najbolje se videlo po tome sto je odmah usao Pavkov na pol. i krenulo je bunarenje, duge lopte, centarsutevi sa poludistance. Na levo krilo prebacen Katai a na desno Ivanic da zatvore bokove. Takktika im je pala u vodu. Prouceni su do tancina. Pokusavali su i oni da ulaze u igru sa 3 igraca, Sanogo je ulazio izmedju stopera, ali opet se sve svodilo na duge lopte.
U nasoj direktnoj igri dobro su saradjuvali Mening, Terzic i Rikardo, medjutim sve se zavrsavalo pre 16m, a cilj u fudbalu je dati gol. Nazalost kako je mec odmicao pod utiskom toga da moramo pobediti prebrzo su lopte neprecizno isle napred bez neke izgradjene akcije. Poslednjih 15 min kao da nismo imali ideju kako da napadnemo, sta da uradimo da ih pritisnemo ili iz neke kontre ili polukontre da napravimo sansu. Sve se svodilo na direktne lopte napred sto su njihovi stoperi i vezni sa lakocom zaustavljali. Pali smo mnogo i fizicki, samim tim i koncentracija, zato se ili previse zurilo sa pasom ili se oklevalo i prekidali su nam akcije faulom.

Mozda su izmene trebale ranije da budu. Recimo u 68.min kao sto to rade najveci svetski treneri, tad osvezavaju tim i ukljucuju neki alternativni plan koji je spremljen ako je nepovoljan rezultat. Nismo imali plan b kako da postignemo gol, kako da odreagujemo ako je 20-30 min do kraja a rezultat je 0:0.

Mislim da je pod moranjem bilo odigrati prosli derbi mnogo bolje i ostvariti nereseno, previse je 2 derbija da nas nadmudre na iste nacine i tek sad da im ispariramo. Sad se pokazalo da je kasno.

Svaka cast svima koji veruju, ali samo nekim cudom nevidjenim mozemo do titule.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Vrijeđanje i provociranje članova
Ja sam zadovoljan igram, šteta, malo je falilo da munemo jedan i uzmemo tri boda.

A članstvo ovog foruma je jadno i bedno. Čast izuzecima.

Podrška Stanoju i ekipi!!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Da su meni lepili one plakate ja bih se licencirao na mestu Stanojevica da udjem u 80-om i da izvodim svaki jebeni prekid direktno u gol a sigurno ne bih pravio izmene u 90-om i masio tajming da izvedem Jojica jos u 60 i nekom. Moramo da oteramo Vucelica,Vazuru i Ilijeva i sve njih kako znamo i umemo da bi preziveli.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Meni je u zivotu muka od ljudi kao sto je Stanojevic. Jbte covece, ajde malo realnosti i samokritike. Jeste uprava izdajnicka majstore, ali ima dosta i tvoje krivice. Kao vucica da slusam.

Fizicka sprema pojedinaca je posebna prica.

Ponavljam, ili je totalno izgubio kompas o fudbalu, ili je samo takav glumac i tezak saboter.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Aleksandre Stanojeviću, pošto znam da čitaš ovaj forum, samo da te potsetim da je ovaj forum PRVI i JEDINI ustao u tvoju odbranu 2012. godine kad si bio šikaniran od strane mutavog Đurića i njegove zločinačke ekipe, ljudi se cimali, skupljali pare, štampali letke, majce, a za ovo što sad učestvuješ svesno i dobrovoljno u sveopštem ponizništvu pred naprednjačkom ciganskom bagrom - neka te je sram za vek i vekova!

1650134496906.png
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Od 60-og minuta gledam dole ka klupi.
Čekam Milovanovića I Natka. Terza se pogubio, treba ti pobeda. Kreni napred, probaj pa izgubi ako treba. Nemoj da bude 0:0. Nemoj humanitarni derbi sa njima.
Kad ono, ništa. Tajac sa klupe. Izmene na nivou TSC-a i Surdulice.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nek nam je sa srećom novi mehanizmi odbrane sa
"Tu smo negde "
Ja sam progutao to, procesuirao i evo evoluirao u Grobara gde nemam šta da zamerim, sve je ovo dobro. Malo mi nešto smeta al nije strašno. Može ovo da ide.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
972
Neka odrzii Stanoje jos jednu vanrednu konferenciju za grobarsku javnost kao onomad.

Sve je bilo jasno kao dan, ali crno bela demagogija i eto...

Posle neko kritikuje, recimo uvodjenje Natka u 85om minutu ili tako neki potez, koji nema veze sa mozgom, cak i laiku, a onda se jave svedoci i svedokinja/e?, sto ga nisi pitao na konferenciji.

Najsramniji trener.

Imali smo neznalice.
U ovog jebote, cak i sumnjam... Nisam nacisto, da li bas toliko ne zna ili je na zadatku?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ako si grobar, Stanoje, idi koliko sutra. Pošto si prošle hteo posle finala kupa da daš otkaz sad imaš još više razloga za isto. Ja sam ovde bio uz tebe i kad mnogi nisu, a sad sam za to da našem stadionu pridješ samo kao naš navijač

Odradili nam kontra tango i uzeli titulu. Jako mi je teško da priznam, ali govedji narezak ga nadmudrio svaki put. Ne uzima se ovako titula.

Marko Nikoliću vreme je. Zajebi me ovog fudbala.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top