Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.491
Reaction score
23.095
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
"Mi pričamo na terenu, a ne pričamo okolo", toga si trebao da se držiš.

Spakuješ im dva komada u rupi, i onda izađeš i sve im saspeš u lice.

Držiš Natha do 86' klupi, napadače menjaš u 95', nemoj me jebati demagogijom u mozak.

Evo otvorio si mi oči, jebote, cigani kradu, auuuuu, da li je moguće, pardon, u drugom delu sezone kradu.

Ma koji kurac i pustim video da čujem šta je rekao.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Svaki navijac Partizana koji glasa za vucica glasa za ovakav bedan, bezopasan, sa jednim krstenim igracem u 11, klasicna ikebana - Partizan. I jebem mu mater u usta zbog toga, svakom ponaosob.

Prevod- vecina navijaca nema muda ni kad je sama sa sobom iza zavese da promeni nesto u tom smislu za svoj Partizan, pa sto bi to trazili od Stanojevica koji ima sta da izgubi, a kome je jasno vise nego vecini ovde sta je iza kamere.

Hibernacija koja traje 5 godina, a ne vidim kako ce trajati jos manje od 5. Sto rece neko, nemojte nam kaljati ljude koji su nekad to i bili, dajte nam jebenog Lalatovica za trenera, da nam bude lakse.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
Ivic slobodan,Jokan slobodan,Marko slobodan i dosli bi ali eto Vazura jos ne svira klavir na mardelju a ni cika Vucela pa ce doci neki Branko Brnovic da ne igramo opet nista.

Bojim se da ko god da dodje, unapred mora da obeća da će nastaviti ovu tradiciju unapred pripremljenog plana reorg- ne, šampiona Srbije. Sumnjam da će dovesti ili da će doći neko ko će se petljati u politiku i boriti se protiv ovih u doba u kom se 95% razultata rešava van terena.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Svaki navijac Partizana koji glasa za vucica glasa za ovakav bedan, bezopasan, sa jednim krstenim igracem u 11, klasicna ikebana - Partizan. I jebem mu mater u usta zbog toga, svakom ponaosob.

Prevod- vecina navijaca nema muda ni kad je sama sa sobom iza zavese da promeni nesto u tom smislu za svoj Partizan, pa sto bi to trazili od Stanojevica koji ima sta da izgubi, a kome je jasno vise nego vecini ovde sta je iza kamere.

Hibernacija koja traje 5 godina, a ne vidim kako ce trajati jos manje od 5. Sto rece neko, nemojte nam kaljati ljude koji su nekad to i bili, dajte nam jebenog Lalatovica za trenera, da nam bude lakse.

Većina navijača Partizana ne ume odbraniti običan slobodnjak sa 20 metar, pa što bi to tražili od čoveka koji je na golu Partizana.

Svako ima svoju ulogu i igra svoju ulogu po modelu koji želi da ga oplemeni.
Ne da nisam zadužen da negujem i tražim cuclu svakom zaposlenom u FK Partizan zbog lošeg stanja u državi nego ne moram ni opravdavati pičkizam i renesansu Partizana zbog toga.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Stanojević je za mene ogromno razočaranje. Rekao sam i to ranije. Nikada neću zaboraviti Brisel, jedan od najsrećnijih događaja u mom životu. Jebem ti sve, ušli smo u Ligu šampiona sa uloženih 50.000 evra, sa Radišom Ilićem na golu. To je za mene bio simbol Partizanštine. Međutim, ovo sada je čist mazohizam, sve na silu i halabuku. Gledao sam na Stanojevića kao na Grobara, kao nekog ko je kao mi. Ko voli Partizan bezuslovno. Ali, sada, blago pijan, mogu da kažem da se osećam izdano. Osećam kao da nas je izdao jedan od nas. Bez imalo samokritičnosti, bez želje, bez imalo stida. Jebi se, Stanojeviću. Jebi se sto puta. Idi, čoveče, ako je u tebi ostalo imalo ljubavi prema klubu. Bojao sam se da će ovako odigrati derbi, ali nisam smeo da napišem.

Iz poštovanja prema tom Briselu, neću da komentarišem odnos gorepomenutog sa upravom i ljubljenje sa ciganskim trenerom. Toliko je odvratno, da nemam snage da opišem. Čak ni pod uticajem alkohola. Jednostavno, ne možeš istovremeno da sereš o suđenju, dok se uvlačiš u dupe drogiranom govedu i maltene zahvaljuješ upravi na popunjavanju svake pozicije u timu.

Eto, ode još jedna titula. I jebe mi se za istu. Boli me što nema apsolutno nikakve nade da će ikada biti bolje.

Poene mi dajte, ali zamolio bih da se post ostavi. Za slučaj da Stanojević stvarno čita ovaj forum kao što je više puta napisano, možda čovek uvidi da više nema smisla to silovanje koje on radi. Ovo je odvratno na svakom nivou.

Vučić pederičina - Uprava napolje - Stanojeviću odlazi.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Jebote, Stanojevic je od onog narkomanskog govneta sa govedjom glavom 1/1 napravio trenercinu koji ga lagano resava vec 6 derbija, takticki ga nadmudri…
Jevtovic i Zdjelar pokidali, Miletic takodje dostojan, Stevanovic mora da bude prvi golman…
Neko je pomenuo onu kontru 4 na 2, ono bi Savin Partizan resio zavezanih ociju, ovako Jojic kolo vodi koji ne zna sta ce sa loptom, samo doda onom koga prvog vidi, katastrofa…
Ocigledno inferniorni Terzic koji se trudio ali mu ili nije bio dan ili jednostavno decko ne moze, ne menja ga nego ceka nadoknadu, Natho koji ulazi u 85om minutu je detalj koji objasnjava zasto smo ovako jadni…
Stanojevicu, hvala za tracak nade da cemo osvojiti titulu posle 5 godina, ali ipak ne mozes ti to, da li je do tvog neznanja, da li je do kukavičluka, da li ti je naredjeno ne znam i necemo saznati, ali vreme ti je da odes. Budi castan i sam daj ostavku, ako toliko volis Partizan i ako si toliko lud za njim kao sto pricas na konferenciji…
Nicija nije do zore gorela braco Grobari, pa nece ni njihova sigurno :banghead:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Nama samo jedan Abramovic ili neko slicni njega moze da nas opravi, covek koji ce da ulozi novac i da zna zasto daje pare. Sto puta cu da ponavljam da nismo iskoristili trenutak od pre nekoliko godina kada smo lakocom osvajali titule kada i smo imali neku moc da storimo jak mocan i stabilan Partizan koji ce nekolio stepenia biti ispred kluba sa druge strane brda. Svaki minut od sadasnje uprave je steta za klub uprava koja nema ni viziju ni strategiju da rukovodi klubu osim da puni djebove od prodaja igraca. Dokle je sudski spor za Asano? Gde su pare od Sadika? Kada cemo da osvojimo titulu?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Da nisam gledao derbi i da mi neko kaže "Igrali smo 0:0 na njihovom stadionu, bili smo bolji, trebalo je da pobedimo, nisu nam zapretili, pobegli nam sa lopate..."
Rekao bih - šteta, nismo imali sreće.

Ali gledao sam derbi.

Da bi imao sreće, moraš da uradiš sve što je do tebe.
Dakle:

-MORAJU tvoji igrači po automatizmu da znaju kako izgleda kretanje u kontri 4 na 2, 3 na 1 i slično. Nisam fudbalski obrazovan, ali mislim da se takva stvar vežba. Mi idemo kao muve bez glave;

-MORA da ti igra igrač poteza bar 20 minuta, a ja bih mu danas dao i 35. Uvesti ga na 5 minuta je vređanje njega, ali i navijača koji iole znaju fudbala;

-MORAŠ na utakmici koja ti odlučuje titulu i koju moraš da dobiješ da imaš bar desetak minuta dva špica, a ja bih danas Milovanoviću dao i 15;

-NE SMEŠ da daješ onakve izjave i da sve svaljuješ na druge. Jesu nas oštetili u nekim utakmicama, ali nisi ih dobio nijednom ove godine.

Što se mene tiče, kod mene je završio.

Otići ću na svaku utakmicu (nadam se) do kraja prvenstva. Pratiću svaku cigansku i uživo se uključiti ako vidim da gube.
Nadaću se...

Ali i ako se desi čudo, nije nam ga doneo Stanoje (kao Marko 2017.) tako da - maštam o Jokanu, voleo bih Ćelavog, nadam se nekom sličnom Savi i molim boga da ne upropastimo Ilića.

NAPRED PARTIZAN!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Stičem utisak da je ovo moralo da se završi renijem iako smo trebali da vodimo golom razlike u prvom pol. Meni je sudija ostavio takav utisak .
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
U sedamdesetu minutu, Lazar, Natko i Milovanović, pa da i pričamo o želji za pobjedom, a ovaj naš prika čeka sudijsku nadoknadu da uštedi ciganima vrijeme, igrače hvataju grčevi i umjesto da se pomjere jedan metar dalje van terena da se nastavi utakmica oni takođe troše vrijeme za cigane, šta sam jebeno gledao? Nakon ovoga večeras da Grobari imaju neku moć letili bi naglavačke svi iz kluba. Ovako udarili su nas tačno gdje je trebalo, zaboli su trozubac tačno ispod semafora kroz skelu i dok se ta rana ne sanira Partizanu neće biti bolje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top