Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Odslušao sam neke delove (gde su odredjena pitanja bila direktnija) i mogu samo da budem podjednako rezervisan prema njemu kao i on prema situaciji. Nije mu lako, vidi se strah ali isto tako i želja da napravi velike stvari samo što je rezervisan da izusti ono što želimo da čujemo. Nekako se odaje utisak da je ceo intervju prazna priča.

Najviše od svega, kao što @Goran Tomić napisa će potvrditi kroz pojačanja. Ukoliko ne vidim bar 7-8 igrača koji dolaze, jasno je da ćemo i ove godine biti u podredjenom položaju, kako vodja zapoveda.

Ostaje šta? Manje od 30 dana do nove sezone, kapiram dovoljno vremena da se dovede šta treba jer verujem da se planski radilo još u decembru, a najkasnije u martu se pravio plan za letnji rok?

Nego, setimo se Ngoja. Prica kako nam je proslo leto izmakla takva bomba. E pa dečko je dzabe sad a hteli smo kao da damo 1.5m. On sad slobodan u izboru sredine a ima 25g.

Jel neko može da pita ovu budalu bugarina gde je i šta radi ovaj kapitalac? Pa da krenemo dalje i sa ostalim biserima pošto postoji more ovakvih koji su sad džabe, ali nema ko da ih pokupi. Majku vam jebem nesposobnu i bahatu.




 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
KZŠ: Mnogo priče, malo rečenog
Titula, izgleda nesme se ni izgovoriti, a kamoli osvojiti
Prelazni rok; verovatno biće izgovor o popunjenosti kao razlog za nedovodjenje kvalitetnih pojačanja

Kao navijač Partizana, posle 5 godina bez titule, hoću titulu jer i ovo je mnogo za renome kluba kakav je Partizan.
Na Vama je u klubu da to obezbedite i ostvarite.
Ako neznate kako, sklonite se možda neko drugi zna.
Prestanite više da prodajete maglu.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.310
Локација
Nis
Ode Stanoje, e sad da vidimo kako ce to stolica da odradi prelazni rok sa nula para a da osvoji 98 boda. Ovde vecina zivi u zabludi odavno, tako da ne verujem da ce opet ta vecina da ukapira da nije trener taj koji odlucuje.
Samo ozbiljan presing na okupatore kluba, isterivanje i pravljenje regionalne lige je spas za Partizan, sve ostalo je kraj Partizana.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Nije toliko bitno za prelazni rok placati obestecenja, pametnije je naci slobodnog igraca i dati mu dobru platu. Znate li koliko moze da se nadje ekstra igraca koji ce da igraju za platu jojica, markovića.. Mislite da oni igraju za kikiriki. Glavu dajem da primaju vise od onih igraca solidnih iz serifa, prije nego su usli u ls mozda su im povećali. Ili na primer kakav moze da se iskopa igrac da mu se da plata ukupna koju primaju obradović brezancic lola?? A na njihovo mjesto stavis omladince iovako nista ne igraju. Secam se kad smo dali za onog brazilac eduarda milion dva pa ispadose bacene pare. Znaci nije problem toliko u nemanju para koliko je u neznanju, nestrucnosti, ili mogućnosti da se neko utali, evo tebi plata ako je realna 200000, evo ti 400000 nama ces da vracas 100000 svi srecni svi zadovoljni.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
Svojom recitoscu ilija stolica mi je zapao za uvo jos kada je za rts, strucno komentarisao put mlade selekcije do krova sveta. Danas pak, mnogo toga lepo izreceno, uljudno…sve u svemu, jedno veliko elokventno nista!
Trener koji udje u pricu sa sljamom koji trenutno vodi partizan, mora biti azdaja i jebeni genije, koji ce izbeci sve udarce i biti ispred cigana. Takav je bio marko nikolic. Stolica mi se cini kompatibilnim za ono sto ova crhuska zeli od naseg kluba.
Ali, kao sto juce napisah: ne pada mi na pamet da ga u startu kinjim i mazem svim i svacim. Hajde, bar da vidimo koga ce uzeti za kondicionog trenera, i da li planira rehabilitaciju jojica, markovica i miljkovica.

iliev svojim facijalnim ekspresijama i naravno pricom zaista spada u red creme de la creme olosa koji su jahali na fk partizanu. Cudi me da nije u ozbiljnijim sns vodama. Svojim ponasanjem svakako zasluzuje solidnu poziciju u kinistsrstvu sporta drzave srbije.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Malopre udjoh na sajt UEFA, gledam koeficijente za naredne kvalifikacije i vidim da cemo igrati od 3. kola kvalifikacija za LE umesto ruskih klubova koji su suspendovani..
Da li sam ja samo ispao Kostunica i nisam procitao ovo nigde ili je to neka novost? :D
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.908
Reaction score
21.584

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
elokventnost ilije stolice na jucerasnjoj konferenciji je pravo osvezenje, podseca na duleta vujosevica

zao mi je sto ce ga ova uprava potrositi, deluje mi bas kao gotivan lik

drzim mu palceve
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Malopre udjoh na sajt UEFA, gledam koeficijente za naredne kvalifikacije i vidim da cemo igrati od 3. kola kvalifikacija za LE umesto ruskih klubova koji su suspendovani..
Da li sam ja samo ispao Kostunica i nisam procitao ovo nigde ili je to neka novost? :D
To se znalo jos kad je Glazgov izgubio od Ajntrahta u finalu LE,nama je trebala pobjeda Glazgova
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Malopre udjoh na sajt UEFA, gledam koeficijente za naredne kvalifikacije i vidim da cemo igrati od 3. kola kvalifikacija za LE umesto ruskih klubova koji su suspendovani..
Da li sam ja samo ispao Kostunica i nisam procitao ovo nigde ili je to neka novost? :D

Protivnik u trećem kolu će nam biti neko od poraženih timova iz kval. za ligu šampiona.
Povlašćeni su Dinamo Kijev i Mitjeland, nepovlašćeni su Fenerbahče i AEK Larnaka, žreb je 15. juna. Pa dve ekipe koje ispadnu su nam potencijalni rivali u 3. kolu kval. za LE.
Taj žreb će biti 18. jula, a utakmice se igraju 4. i 11. avgusta.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Улазак у ЛЕ из 3.кола је тежи него улазак у ЛШ кроз квалификације шампиона. Освајање титуле је тежи пут ка ЛШ него освајање ЛЕ. Срећа па багру из клуба не занима ни једно ни друго.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@zive mislim ipak da je tako bolje, jer ako sto duze ostanu ovi mongoloidi to su vece sanse da jedan dan nema konferenicije nikakve (jer nema kluba da ih odrzi)
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.331
Локација
.
Nadam se da se necete ljutiti, ali svako pitanje od strane Partizan.net na konferenciji za stampu koje direktno ne poziva na smenu uprave, po meni je sramota za Partizan.net

Meni je ovo neverovatno da pročitam, čovek koji je promenio smenu, odložio privatne obaveze, došao i ispratio konferenciju treba da oseća sramotu? Treba tebe da bude sramota zbog prozivanja partizan.net-a. Naš stav se zna, čvrsto i jasno smo protiv sns-a i kolabracionih uprava. I nemamo nameru da se dokazujemo nikom pa ni tebi. A ni ovima što se slažu sa tobom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top