Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
ne, najbolje da budemo cigani kao lalatovic i da pravimo cirkus od konferencija za stampu

zna se gde se tera uprava - na tribinama, ispred zgrade vlade rs, ispred zgrade predsednistva

ali to cemo sve da preskocimo, a partizan.net nek dize revoluciju u sali za konferencije
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
 

Mijat1988

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
15
Reaction score
23
Локација
Boljevci
Pre ce pasti psiho sa vlasti nego sto ce Misa Pilates da napusti Partizan.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Meni je ovo neverovatno da pročitam, čovek koji je promenio smenu, odložio privatne obaveze, došao i ispratio konferenciju treba da oseća sramotu? Treba tebe da bude sramota zbog prozivanja partizan.net-a. Naš stav se zna, čvrsto i jasno smo protiv sns-a i kolabracionih uprava. I nemamo nameru da se dokazujemo nikom pa ni tebi. A ni ovima što se slažu sa tobom.
Dzine meni je mnogo toga neverovatno ali lepo sam napisao “Nadam se da se necete ljutiti” sto jasno govori da je moje misljenje a ne uvreda ili prozovanje, a kasnije “po meni je sramota za Partizan.net” sto bi znacili po mom misljenju.
Niti trazenje dokazivanja niti prozivanje i bas jasno tako pise.

ali u daljem..
Jel brate smem da iznesem kritiku ovde vama?
Jel si me cuo ikad da vas kritikujem pre svega?
i kad smo kod neverovatnosti koliko tacno ti je neverovatnije moje misljenje od stanja u kojem nam je klub? pa jebote nismo deca da dizemo noseve odma a sad mi objasni, ako zelis, zbog cega bi lose bilo pitanje tipa:

“pitanje za Ivicu od strane najstarijeg i najveceg foruma navijaca Partizana - Partizan.net
u kom momentu i ko snosi odgovornost za 3 godine bez trofeja, i da li je ovo normalno pitanje ili je normalno da Partizan bude bez trofeja 3 godine”

eto cisto neka koska onako uvijena, nije vredjanje nije ni previse provokativno..
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.472
Reaction score
29.009
Локација
Novi Sad
Dobro jutro, od jutros nesto ovo u glavi...

Moja ce pesma uvek cuti se, jer verujem u tvoje pobede....

UPRAVA MRSUPIZDUMATERINU!!
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Veeeelika je razlika izmedju 'nije baš dobro pitanje' i pitanjeje 'je sramotno'. Sramotno je lagati, vređati itd... Kao što ljudi ne vide razliku između 'nije dobro odigrao' i 'mrš iz Partizana'...

Ne treba partizan.net da preskače i iscimava novog trenera, pogotovo što do sad taj čovek nije imao nikakav uticaj ni na šta. Meni se dopao ton pitanja i to je mnogo bitnije, da se Ilija stolica oseti dobrodošlo. Kad nešto uradi i kad bude za nešto odgovoran tad se mogu postavljati konkretna pitanja. Ovako, jedna dobrodošlica je lep gest, uzevši u obzir da za razliku od drugih prisutnih predstavnici partizan.net ne primaju platu da budu tamo.

Lako je tuđ trud častiti prejakim kvalifikacijama, tipa 'sramota', imao je i stanoje onomad onu tribinu, pa je malo ko došao da osvetla obraz navijačima Partizana u borbi za pravdu i istinu.

Da krenemo da rešetamo nesretnog Stolicu, a nije ni seo još na klupu bilo bi više nego umobolno. Svako ko želi oštro da se obračuna sa nepravdom ima za to priliku i može to i sam da pokrene, samo niko neće da rizikuje ni sopstveno vreme, a kamo li bezbednost. Svaki trud, a dolazak na kzš to jeste, treba poštovati i biti tolerantan i pažljiv prema nijansama. Pogotovo uzevši u obzir da je doprinos većine zainteresovanih za Partizan jednak pozitivnoj nuli, a često teži i laganom minusu.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Veeeelika je razlika izmedju 'nije baš dobro pitanje' i pitanjeje 'je sramotno'.

Potupuno se slazem! zato i nisam napisao “pitanje je sramotno” nego nesto sasvim drugo, lepo pise.

Slazem se da mozda nije vreme zbog Stolice ali mesto jeste, vremena imamo.. Boze moj, rekord nam je 12 godina bez titule, nije problem..

I imate pravo, omasio sam debelo, nije na meni da kritikujem, nego da se borim ja licno kako znam i umem.

Sve najbolje svima.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Čekamo prozivku, uživo na ovom linku :

 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.472
Reaction score
29.009
Локација
Novi Sad
Poceo sam da gledam, Bilju svarih nekako ali kad je matori majmun poceo izlaganje sa recenicom: Mi smo u minuloj godini postigli veliki takmicarski uspeh.....!
AaaaaaaaaAAAAAAAAAAAA odmah me nervoza pukne, crkli bre majci, do kad ce ovaj julovac prokleto da zivi uopste, hoce da nas jebe do svoje 100.godine zivota????? Nmg da gledam, odo detetu da odnesem bajs kod majstora i da ne gledam ovo cudo od ljudi iz FKP
Pu, zgadili su mi sve
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Poceo sam da gledam, Bilju svarih nekako ali kad je matori majmun poceo izlaganje sa recenicom: Mi smo u minuloj godini postigli veliki takmicarski uspeh.....!
AaaaaaaaaAAAAAAAAAAAA odmah me nervoza pukne, crkli bre majci, do kad ce ovaj julovac prokleto da zivi uopste, hoce da nas jebe do svoje 100.godine zivota????? Nmg da gledam, odo detetu da odnesem bajs kod majstora i da ne gledam ovo cudo od ljudi iz FKP
Pu, zgadili su mi sve

Diže mi pritisak ova matora mrcina upravo tom prvom rečenicom, a i ovaj Stolica ga hvali, odmah su na prst u bulju. Kad već pomenu tu starletu sa Pinka, i ona je odraz gde se mi kao klub nalazimo. Retko odvratna osoba. Posle nje ovde mogu da dođu Sarapa i Dea, još joj je i dečko mongoloid Mijatović sa Pinka u upravi, eto konekcije. Poslednji čovek koji je radio dobar posao u toj oblasti je Marko Vjetrović.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top