Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Штета што се нисам зауставио код наслова него сам наставио даље да читам......
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I treba reći da je posle Rostova je rekao da se nada još kojem pojačanju.
Dan ne budem nerealan kao Matke sa x pojačanja, ali bez krilnog napadača i štopera nemamo šta da tražimo na 3 fronta.
Izvadio se Stanojević malo rečenicom da je potreban stranac koji će praviti razliku.

Amaterski se jednostavno radi, ne očekujem ništa od ove sezone.
Nemaš golmana, desnog beka, štopera, centralnog veznog, desno krilo. Pet igrača fali da bismo ličili na iole profesionalniju ekipu. Koja bre titula i evropa sa ovim igračima. Godinama radimo isto, ide se na sreću, na povoljan žreb i ako nas pogodi ulazimo u evropu, ako ne pogodi ispadamo.

Koji bre Vujačić, Miljković, Jojić i Lazar Marković. Pa čak i Šćekić može u ovu grupu. Igrači za ove domaće livade, igrači koji su u derbiju nevidljivi.
Više se ni ne nerviram kad ih gledam, već im se smejem koliko su žalosni. Sad će neko da kaže da su to igrači Partizana i da ne treba tako o njima, da primaju 50-100 hiljada evra godišnje, ja a ne bih rekao, imaju plate kao da su aždaje (Ivica mood on), kao da su profesionalci. Oni su amateri sa astronomskim platama.

Kad uporedim način funkcionisanja transfera u KK i FK, nebo i zemlja. Iz KK-a ništa ne curi, Željko i Savić ne najavljuju bombe, aždaje. Ljudi ćute i rade, i kada je došao Panter nije se pravila fešta, kad je došao Leday nije se pravila fešta. Niko nije mogao ni pomisliti da će doći. E to je Iliev profesionalizam.
I onda vidiš budalu Ilieva, koji najavljuje aždaje. Idiote jedan, bombe su Panter i Leday, kad dovedeš igrače tog ranga onda budi zadovoljan ali ni tada nemoj da praviš na konferencijama feštu. Egocentrik jebeni.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Izvadio se Stanojević malo rečenicom da je potreban stranac koji će praviti razliku.

Amaterski se jednostavno radi, ne očekujem ništa od ove sezone.
Nemaš golmana, desnog beka, štopera, centralnog veznog, desno krilo. Pet igrača fali da bismo ličili na iole profesionalniju ekipu. Koja bre titula i evropa sa ovim igračima. Godinama radimo isto, ide se na sreću, na povoljan žreb i ako nas pogodi ulazimo u evropu, ako ne pogodi ispadamo.

Koji bre Vujačić, Miljković, Jojić i Lazar Marković. Pa čak i Šćekić može u ovu grupu. Igrači za ove domaće livade, igrači koji su u derbiju nevidljivi.
Više se ni ne nerviram kad ih gledam, već im se smejem koliko su žalosni. Sad će neko da kaže da su to igrači Partizana i da ne treba tako o njima, da primaju 50-100 hiljada evra godišnje, ja a ne bih rekao, imaju plate kao da su aždaje (Ivica mood on), kao da su profesionalci. Oni su amateri sa astronomskim platama.

Kad uporedim način funkcionisanja transfera u KK i FK, nebo i zemlja. Iz KK-a ništa ne curi, Željko i Savić ne najavljuju bombe, aždaje. Ljudi ćute i rade, i kada je došao Panter nije se pravila fešta, kad je došao Leday nije se pravila fešta. Niko nije mogao ni pomisliti da će doći. E to je Iliev profesionalizam.
I onda vidiš budalu Ilieva, koji najavljuje aždaje. Idiote jedan, bombe su Panter i Leday, kad dovedeš igrače tog ranga onda budi zadovoljan ali ni tada nemoj da praviš na konferencijama feštu. Egocentrik jebeni.
Retko ko ima platu 50,100 000 u Partizanu, po FI mislim da navedeni imaju 200,300 000.
 
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
2
Reaction score
0
Локација
Nis
Pa vidi, ja bih pre gledao Miljkona i Jojica kako se saplicu nego da mi SNS i vrhovni vladar dovode Ronalda i Messija u FKP.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Jbm te živote, žive na ovsenim pahuljicama i heljdinim tjesteninama i misle da se bave profesionalno fudbalom?

U svakom duelu ih prosječni njivaligaš otrese, nema snage u njima, a ovaj spominje prsluk katapult i mjerenja?!

Mogu misliti ko to mjeri, Miša Filipović, kao što im i pilates lopte daje da se valjaju sa njima.

Šta smo mi zgriješili, pa da u Partizanu imamo ovakve kreature, umjesto nekih koji bi grizli...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.012
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Unapred se izvinjavam za off, ali uz duzno postovanje, mislim da mnogo i nepotrebno komentarisete o veganizmu. Koga boli kurac ko se kako hrani, bitno je sta pruza na terenu. I Hektor Beljerin je vegan pa igra u Arsenalu, ima dosta slicnih primera. Licno, nisam pristalica bas toliko ekstremnog nacina ishrane, ali to je njihova licna stvar.

Nego, vreme istice, a od babaroga i azdaja jos nista...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.421
Reaction score
7.656
Локација
E-WEST
Ovaj sastav bi se namučio i u drugoj ligi.
Nemojte da se zajebavamo. Ovo je tim ortaka i veguna koji igraju na vraćku. Gledamo horor uživo iz sezone u sezonu.

Klub je u minusu 33 miliona, što znači dogodine magičnih 50, vi razglabate o formacijama. Osvestite se!
 
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
2
Reaction score
0
Локација
Nis
Dobro, za očekivati je bilo da kad tad ispliva neko pritajeno cigansko smeće.
Moderacijo, pomozimo frustriranoj crvenkapi da pronađe put do bake

Eto, hvala na komplimentima. Nisam ja rekao da su Jojic i Miljkon vrhunski igraci vec da bi mi draze bilo da oni igraju, a ne da nam Vucic i kompanija daju milione za pojacanja i da se u medijima pusta prica da drzava daje vise nama nego njima. To nije moj Partizan..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top