Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne treba zaboraviti da sledece nedelje mi gostujemo napaljenom Slavoljubu.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.424
Reaction score
5.630
Локација
beograd
Bravo Stanojevicu. Ovo je prva pobeda vam terena gde je napravio pritisak i psihozu kurvi + var.
A sada jako da ostvarimo i duplu pobedu u ovom kolu.
I ubuduće, svako jebeno kolo da ih gazimo i na terenu, a posebno van njega.
Ajmo mi!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Sledeća nedelja je sledeća nedelja, daj da mi iskoristimo priliku i slavimo večeras!
Jer, JBG, imamo i mi utakmicu sutra...i novu priliku za slavlje...
...ili priliku da po ko zna koji put zaseremo nešto što ne smemo zasrati..
JBG, a će vidimo sutra šta će stvarno da bidne...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Ne treba zaboraviti da sledece nedelje mi gostujemo napaljenom Slavoljubu.
Za prikazanu igru danas protiv cigana, treba mu oduzeti trenersku diplomu. Najveći problem srpskog fudbala su ovi nazovi treneri koji nabiju 10 igrača u 16 metara i tako se brane. Nisu mogli loptu da zadrže 5 sekundi. Nijednu smišljenu akciju nisu odigrali.
 

Dragan-TB83

Početnik
Учлањен(а)
16.07.2021
Порука
25
Reaction score
37
Локација
Trebinje
Сада лијепо да Станоје нашпанује екипу па да затеђамо са побједама као прољетос. Не сме бити улазак у меч у фазону "Лако ћемо". Домаћа лига нам је важнија од Европе ове сезоне. Играти Европу као шампион и као други је разлика небо и земља. Зато све ресурсе усмјерити ка домаћој лиги!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
OGedq1zB-zuRtIWt5.png
VS
rR2ridCa-zgpaCI5C.png


Superliga Srbije - sezona 2021/22 - 1.kolo:

Subota, 17.jul od 21:00h, Novi Sad: Stadion: "Karadjordje"

Proleter (Novi Sad) - Partizan

TV-prenos: Arena Sport 1 (Serbia, Macedonia, Montenegro), Arena Sport 5 (Croatia)


- Pocinje nova sezona i nova nada da se prekine cetvorogodisnji post sto se tice titule. Ni ovaj put nam ocekivanja nisu bas velika zbog mnogo poznatih razloga (pedercina na vlasti i govnjiva uprava kao najvece prepreka + ciganski lobi u vidu saveza, sudija, bukvalno svega...). A diskutabilan je i kvalitet naseg tima. Necu puno o tome, ovde se vec pisalo nasiroko o svemu. Ipak, sezona pocinje, Stanojevic krece od nule sa manje-vise istom ekipom (Asano "pobegao" krajem prosle sezone, ode i Stevanovic a dosli samo Pantic, Rikardo /povratak i jednog i drugog) + Sanicanin iz Vojvodine). Koliko ce to biti dovoljno u borbi za titulu - videcemo...

- Prvi nas protivnik je ekipa Proletera iz Novog Sada (Slana bara). Ekipa koja je prosle sezone solidno odigrala i zauzela poziciju broj 8 na zavrsnoj tabeli za sezonu 2020/21. Sto se njihovog sastava tice mozda jedni od "opasnijih" igraca i na koje treba da se "obrati" paznja su: Viktor Zivojinovic (levo krilo), potom nas bivsi igrac Filip Knezevic (desno krilo), iskusni Andrija Kaludjerovic (napadac) i Kolumbijac Dilan Ortiz (napadac)... Sto se tice pripremnih meceva Proleter je odigrao 6 utakmica i pobedio samo jednom (ukrajinska Zorja 2:1), igrao nereseno dva puta (Spartak Subotica 0:0 i Botev Plovdiv 1:1) i bio porazen tri puta (ruska Samara 1:3, ukrajinski Mariupolj 0:1 i opet ukrajinska Zorja 1:2).

- Sto se medjusobnih duela tice tu stojimo odlicno. Odigrali smo ukupno 7 ligaskih utakmica i pobedili smo ih svih 7 puta (Beograd: 3:0, 2:0, 3:1 i 1:0 Novi Sad: 0:1, 0:3 i 1:3) . A odigrali smo i 3 meca u okviru kupa i takodje ih savladali sva tri puta (Beograd: 3:0 i 4:1 Novi Sad: 1:2).

- Da rezimiramo: ukupno 10 medjusobnih duela sa ucinkom: 10 pobeda uz gol razliku 25:4 (+21)
ukupno 7 medjusobnih ligaskih meceva sa ucinkom: 7 pobeda uz gol-razliku 16:2 (+14)

* Krajnji utisak: Po ovoj prilozenoj statistici ocekuje nas lagan mec i lagana pobeda ali... ne kaze se dzaba da je statistika kao bikini, koliko otkriva toliko i sakriva... naravno da smo favoriti i da idemo na pobedu i da ce najvise od nas da zavisi... ali mali milion faktora je jos tu: sudjenje, losa sreca ili nesreca itd... plus danasnji kiks cigana... i moranje da odmah iskoristimo to... pa aj da nas vidimo. Mozemo li ili ne?

AJMO CRNO-BELI !!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Овај кикс цигана је дошао у идеалном моменту и камо среће да их буде још али можемо рећи да је добро почело тек кад ми остваримо победу. Има још 36 кола, добро је кад се деси било шта што ће да распламса оптимизам и подигне самопоуздање играчима и веру да могу до чуда ове сезоне али не треба се заваравати да једно коло и један кикс цигана може да промени целокупну слику о стању у овој лиги или о стању наше екипе која је никад слабија у моменту кад треба да буде никад јача. Неће бити ни мало наивно издржати до дербија на маскималном нивоу играјући на два фронта.
Видео технологија је циганима очигледно сметња, питање је само јесмо ли ми у стању да капитализујемо ту чињеницу. Ми морамо да одиграмо тактички перфектно сваки меч да би мане наше екипе остале по страни.
 
Последња измена:

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Vrlo važna utakmica danas koja okreće atmosferu. Stanoje i momci pametno danas. Samo da dobro počnemo sezonu. Ovo je poslednja šansa mnogim igračima da se dokažu navijačima da zaslužuju ovaj dres. Sada je šansa da okrenu stvar na svoju stranu.
Srećan početak sezone Partizane.
 

Pulpa89

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
22
Reaction score
18
Локација
La city
Veceras do pobede da se isprasi proleter sa 3-4 komada.
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Moj prvi upis na FK sekciji. Fokus je bio na KK. Paradoks, lično, za mene, ali...pa neka bude isto tako paradoksalno, pa da FKP, osvoji titulu ove sezone. Sve znam, sve vidim, sve osećam, i sve je ovde rečeno. Pametni smo(ste), ljudi...
Ipak, ja verujem da možemo do šampionata konačno. Eto, verujem u Levisa i igrače. Moji su, naši su, ja druge nemam. Sa par vezanih pobeda, uz malo sreće, i poneki kiks od Božije pravde, za najveće licemere na kugli zemaljskoj, sve je moguće. Ja verujem u titulu, baš sada, ajde Partizane, najjači si uvek bio, kad nam je najteže bilo.
Srećno klubu moj.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Vidite kako sad svi dajemo podršku kad ima nade (kurva kiksnula). Treba dati podršku timu i treneru jer se bore protiv vetrenjača. Uprava gadna, usna peder, kurva koja zatvara pola lige.

Imamo šansu da do derbija napravimo niz i pritisak na musave i onda uz +5 izazovemo masovnu histeriju (čekam lice s poternice kako kreće sa saopštenjima tipa država dala Partizanu 50 miliona. Sve ovo očekujem.

Ali ono što od nas očekujem je da napunimo stadion što više, kao 2017 na proleće. Ako to ne uradimo, ne zaslužujemo ovaj klub. Lako je svi da seremo po tastaturi (uključujući sebe lično) Jedino mi možemo masom, dlanovima i glasom da okrenemo sve. Napred Partizane, ludo volim te!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top