Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.396
Reaction score
10.422
Локација
okupirana Srbija
Jović ušao s klupe u igru protiv S. Makedonije U21. Ništa posebno.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ma igraće sigurno već u Kragujevcu, samo mislim da neće početi u 11.
Za Kipar će već namestiti praćku :ziveli
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.282
Локација
Nickname
Suma je izgleda vratio retro fazon u fudbalski svet.
Čitao sam kako su za vreme '50ih, '60ih majstori poput Miloša Milutinovića bivali bukvalno kidnapovani kako bi potpisali ugovor sa klubom. Sada to radi Liverpul sa našim fudbalerom.
Šalu na stranu, mnogo dobra vest. Samo da budemo kompletni pred veoma važan period koji sledi i rezultati će nadam se doći.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Suma se dodatno povrijedio. Tako da sve sluti da ga necemo vidjeti neki period a sve utakmice su jako bitne.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Kao da do sad nismo pobedjivali i bez njega. Bez potrebe se preuvelicava njegova igra za nas klub.
Ovu trenutno ekipu i trenera sto imamo igraju timski i nema potrebe da se kvari ta atmosfera sa prevelikim isticanjem nekog igraca.
Ostajao je Partizan i u tezim trenucima bez najboljeg igraca pa nije propao nece vala ni sad, pogotovo ne sad.

Ne pisem ovo zato sto imam nesto protiv Sume nego mi ide vise na kurac dizanje njega u nebesa.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
@Cleo
Opusti se prijatelju...
Malo smo se šalili stihovima i doskočicama u pauzi do sledeće Partizanove utakmice, a ti si to shvatio kao ,,kvarenje atmosfere,,?

Najbolji igrač?
Pa imamo veoma merodavna glasanja i za pojedinačne utakmice i za celu sezonu, ali daleko je do kraja prvenstva i konačnog izbora za najboljeg ove sezone...
Za neke prošle se zna...

Dizanje Sume u nebesa?
Nismo mi, majke mi,
Kad je bila teška bula,
Došo prevoz Liverpula...
I malecka stjuardesa -
Digla Sumu u nebesa. :D
 

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
56
Reaction score
327
Локација
Modriča
Je li neko naišao na izjavu Stanojevića povodom ponude turaka?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top