Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Cigani su mi sinonim za takav fudbal i takve navijace. Hitler bi im bio mio samo da donese rezultat, za zelenim stolom, ne mora se ni igrati.
Svaki trener, pa i igraci zavise od rezultata.
S tim sto trener nije jedini koji donosi rezultat.
Zeljko Obradovic je nabolji trener na svetu verovatno, pogledaj u kakvim uslovima on radi. I opet trazi vreme i 3 godine. I ne daj Boze da ovaj dobije izbore ponovo i da mu se nakrivo digne patka, nece nas spasiti ni Fil Dzekson da mu se pridruzi u strucnom stabu, a Lebron da zaigra umesto Zagora.
Nije Filipovski toliko glup da misli da je Parkins bolji od Pantera.
Itd itd...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.654
Reaction score
22.474
Локација
Beograd
@espinosa
Pa fudbal je takav... igra se za gol i pobedu i pomalo za dušu...
Daš gol u poslednjem minutu i posle prođeš, ti si ,,pukovnik,, ne daš gol u poslednjem minutu...onda si ,,pokojnik,,...
Možeš da se tešiš da je nešto bilo za ,,dušu,, iako si izgubio...ali ako ne nastaviš da pobeđuješ onda jebeš i dušu i sve!
Fudbal je surova rabota...
Ko je pomenuo meč u Hagu...
 
  • Like
Reactions: Dzo

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Cini mi se da fenomen "Stanoje" prati uporedno drugi fenomen a to je uticaj "jutjubera" na narod u ovom slucaju Grobare.
Zamislite ove rezultate 90 - tih ili pocetkom 00-tih ko bi onda znao od Grobara za izvestaj iz APR-a :D verovatno bi bio proglasen kao jedan od najboljih trenera.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.654
Reaction score
22.474
Локација
Beograd
Kako beše onaj Šabanov hit...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Cetiri godine bez titule!

Posle cetiri sezone prvi na tebeli, sve pobede, dva boda vise od lebdecih mangupa.

Cetiri godine bez titule, za to vreme konkurent/kinja osvaja ne te cetiri- nego PET!?

Na nasem stadionu u poslednjih sest meceva:
3-3-0.

Sa 4-3-0, jesenja titula je blizu. Pobedom ih dodatno pritiskamo, dok se nama povecava prostor za menvar i neki kiks, koji ce kad tad doci.

Utakmica u nedelju moze biti utakmica ako ne sezone, onda sigurno mec 2021.godine.

Na navijacima Partizana je da poguraju ekipu. Momci su to u ovih par meseci apsolutno zasluzili. Skontali su se, podrzavaju, vidi se zajednistvo.

Sada stati uz njih. Podrzati, pogurati i "terati" napred.

Nedelja, 18h stadion!!!

SEZONA JE NASA
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.172
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
O jebem ti život, usro sam ceo dan i život da odem na utakmicu, jer svugde piše 19. A vi mi sad kažete da je u 18h :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nista nije pod moranje osim truda i volje da se odigra fudbal.

Dal cemo dobiti utakmicu ili necemo, vjerovatno ce odluciti sudija. Prosto ne vidim nacin da se dozvoli mogucih +5 za nas.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.634
Nervozno se okrećem po krevetu. Osećam kako sunčevi zraci prolaze kroz prozor. Čujem alarm koji me budi, ali već sam budan. Nervoza je ono što mi obeležava to jutro. Odbrojavam sate. Umivam se, perem zube, a nervoza ne prestaje. Ukućani me pozivaju na doručak. Nerado sedam za sto, i pokušavam sebe da nateramo da doručkujem. Radim to sa poteškoćom. Nije mi do jela, ne osećam glad. U stvari, osećam...ali drugu vrstu gladi. Glad za pobedom.
Neko je upalio tv, i u sportskim najavama za taj dan, se najavljuje utakmica. Tenzija u meni raste. Gde god da sednem, neudobno mi je, gde god da odem, ne želim da idem. U glavi razmišljam samo o onome što predstoji. Nervozno, svako malo pogledavam na sat. Vreme...cas mi prolazi sporo, cas mi prolazi brzo.
U glavi vrtim film, sa svim prethodnim nastavcima, nekih ne želim da se sećam. Opet, neke druge rado pamtim. Ali avaj, ovaj današnji će biti poseban, jer je današnji. I biće poseban do prvog sledećeg.
Razmenjujem poruke sa mojim saborcima. I osećam kod njih isto ono sto i ja osecam: nervozu, strepnju, nadu, adrenalin...
Ponovo obnavljamo već danima sve dogovoreno, mesto, vreme polaska...
Dlanovi mi se znoje, nervoza se pojačava. U svom mikro svetu se molim Bogu da nam pomogne danas. Oblačim svoju srećnu majicu, srećnu duksericu, srećne patike...iako nisam sujeveran, ne želim da menjam neki svoj izmišljeni ritual koji nam je do sada donosio sreću. Mislim, jbg ako od toga zavisi, ali eto, za svaki slučaj.
Lagano, vreme je za polazak. Idem ka toliko puta poznatoj lokaciji, kao da niko i ništa na ovom svetu ne postoji. Tu je moja ekipa, pozdravljamo se i sedamo u auto. Pričamo svoja sećanja, svoje brige, svoja nadanja, očekivanja. Put ka Beogradu sa jednom destinacijom. Ulazimo u Bg. Sa desne strane kapije Beograda, prolazimo plavi most...
Iz daljine sa leve strane vidimo dobro poznate reflektore. Uzbuđenje raste. Parkiramo kola, proveravamo da li su nam tu karte. Krećemo. Sa svakim korakom srce lupa sve jače, brže...blizimo se, i stapamo se u masu ljudi oko stadiona. Više ne osećam nervozu, gledam oko sebe ljude u crno belom, optimizam raste.
Konačno ulazimo na tribine fudbalskog hrama, JNA po milioniti put, i po milioniti put najlepši stadion na svetu. Kreće pesma, bodrenje...igrači izlaze na zagrevanje,oduševljenje crno bele strane stadiona...izlaze i ovi drugi, zvižduci su zaglusujući...
Još malo i poceće derbi...srećno Partizane!
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Nista nije pod moranje osim truda i volje da se odigra fudbal.

Dal cemo dobiti utakmicu ili necemo, vjerovatno ce odluciti sudija. Prosto ne vidim nacin da se dozvoli mogucih +5 za nas.
Sada ima VAR i treba da udjemo u mec fokusirani da igramo fudbal napadacki na pobjedu. Sudijama je maksimalno suzen prostor, mogu samo da puste da se igra malo grublje ili da to sankcionisu. Strah od nekih penala golova iz ofsajda nema jer kao sto rekoh ima VAR. Ne treba nam da pravino alibi jer zaista igramo dobro, na rezultat. I tako treba da izadjemo u nedjelju, muski na pobjedu za titulu! Jedva cekam da pocne!
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
To sto postoje ljudi kojima je relevantan z.p. koji i dalje na njega gledaju drugacije nego sprdacina, mi i dalje pisemo da li Stanoje zasluzuje Partizan, da li nas unistava ili ne.

To je ozbiljno vredjanje inteligencije i pravo pitanje jeste da li sadasnji Partizan zasluzuje Stanoja.

Jako mi je zao sto zbog kretena z.p. moram da uporedjujem Stanoja i Savu i da u prilog tome trazim Savine slabe strane, sto necu ni raditi, ali ipak moram ponoviti da van svake subjektivnosti daleko je Savo od Stanoja.

Z. P. cu podsetiti da je se slihtao Djuri dok je pokusavao da uvali amere da grade stadion pa kad ga je Djura oduvao onda se okrenuo protiv njega. Da je se slihtao vazuri i vucelicu dok ga nisu najurili. Da protiv vucica nista nikad nije izgovorio dok nije najuren iz Partizana. Zivim za dan kada ce i inicijali tog negativca biti zabranjeni na ovom forumu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.654
Reaction score
22.474
Локација
Beograd
Nervozno se okrećem po krevetu. Osećam kako sunčevi zraci prolaze kroz prozor. Čujem alarm koji me budi, ali već sam budan. Nervoza je ono što mi obeležava to jutro. Odbrojavam sate. Umivam se, perem zube, a nervoza ne prestaje. Ukućani me pozivaju na doručak. Nerado sedam za sto, i pokušavam sebe da nateramo da doručkujem. Radim to sa poteškoćom. Nije mi do jela, ne osećam glad. U stvari, osećam...ali drugu vrstu gladi. Glad za pobedom.
Neko je upalio tv, i u sportskim najavama za taj dan, se najavljuje utakmica. Tenzija u meni raste. Gde god da sednem, neudobno mi je, gde god da odem, ne želim da idem. U glavi razmišljam samo o onome što predstoji. Nervozno, svako malo pogledavam na sat. Vreme...cas mi prolazi sporo, cas mi prolazi brzo.
U glavi vrtim film, sa svim prethodnim nastavcima, nekih ne želim da se sećam. Opet, neke druge rado pamtim. Ali avaj, ovaj današnji će biti poseban, jer je današnji. I biće poseban do prvog sledećeg.
Razmenjujem poruke sa mojim saborcima. I osećam kod njih isto ono sto i ja osecam: nervozu, strepnju, nadu, adrenalin...
Ponovo obnavljamo već danima sve dogovoreno, mesto, vreme polaska...
Dlanovi mi se znoje, nervoza se pojačava. U svom mikro svetu se molim Bogu da nam pomogne danas. Oblačim svoju srećnu majicu, srećnu duksericu, srećne patike...iako nisam sujeveran, ne želim da menjam neki svoj izmišljeni ritual koji nam je do sada donosio sreću. Mislim, jbg ako od toga zavisi, ali eto, za svaki slučaj.
Lagano, vreme je za polazak. Idem ka toliko puta poznatoj lokaciji, kao da niko i ništa na ovom svetu ne postoji. Tu je moja ekipa, pozdravljamo se i sedamo u auto. Pričamo svoja sećanja, svoje brige, svoja nadanja, očekivanja. Put ka Beogradu sa jednom destinacijom. Ulazimo u Bg. Sa desne strane kapije Beograda, prolazimo plavi most...
Iz daljine sa leve strane vidimo dobro poznate reflektore. Uzbuđenje raste. Parkiramo kola, proveravamo da li su nam tu karte. Krećemo. Sa svakim korakom srce lupa sve jače, brže...blizimo se, i stapamo se u masu ljudi oko stadiona. Više ne osećam nervozu, gledam oko sebe ljude u crno belom, optimizam raste.
Konačno ulazimo na tribine fudbalskog hrama, JNA po milioniti put, i po milioniti put najlepši stadion na svetu. Kreće pesma, bodrenje...igrači izlaze na zagrevanje,oduševljenje crno bele strane stadiona...izlaze i ovi drugi, zvižduci su zaglusujući...
Još malo i poceće derbi...srećno Partizane!
Podseti me priča na onu našu rep navijačku pesmu, Derbi.
Neka bude kao i u njoj...
 
  • Like
Reactions: BiP
Статус
Затворена за писање одговора.
Top