Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nek oprosti Natko sto sam ga podcenio. Veliki si majstor Bibrase.

Goruk ukus u ustima posle jos jednog remija. Zasluzili smo pobjedu, imali smo sanse da je ostvarimo, medjutim nismo uspijeli da iskoristimo sanse. Naravno VAR govnari su jedva docekali da poniste onaj gol itd.

Treneru imam da zamjerim sto opet prvih 15-20min nismo bili na utakmici i to se ponavlja opet i opet. Generalno sve je bilo onako kako jedino i moze, opet kazem promasili smo sanse i naravno na kraju nereseno.

Teraj dalje,borba se nastavlja.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Baš smo glupo ostali bez pobede... Mali Terzić je morao od početka, veliki talenat. Gurati ga, Holendera prodati jer ima visoka primanja, osloboditi mesto za boljeg stranca. Saničanin izgubio sve vazdušne duela za razliku od Vujačića, kod gola Kataija nije ni pokušao skočiti. Rikardo nonšalantno u dobrim situacijama. Zašto uvek čuvamo rezultat ?
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
Za nerešeno direktno kriva rikardova sebičnost u dva navrata i nonšalantnost kod naših kontri, de su naši igrači izgledali kao da ih libo racku kako će da se iste završe... kad vidim "nabačaje" miljkovićeve smuči mi se život... sudija imao onu grešku, ali mi smo sami morali ovo da rešimo ranije...
Kad igraš ziheraški onda obično izgubiš to što čuvaš... jebem ti ja mentalitet gde je neko zadovoljan što ima 1:0, a ima pet šansi da da još jedan, otud, iz tog zadovoljstva sa rezultatom i nastane ta nonšalantnost i neodgovornost kod naših kontrama, u kojim izgleda da igrači idu u iste reda radi, eto idemo mi u kontru al i ne moramo.
Jbg mogli smo da odemo na baš lepu razliku.
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Jeli zasto su nam ponistili gol? E zbog ofsajda ili zbog cega?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kad su se Vujacic i Sanicanin sudarili u prvoj minuti i dali covjeku loptu jedan na jedan sa Popovicem ja sam pomislio daj da potpisem 0-0.
Uzaso smo bili inferiorni na sredini do gola a Natko nas je u stvari spasao poraza danas. Markovic, Jovic su bili kao poklon ciganima danas - duplo golo. Ricardo nije imao sa kim da igra u napadu.
Popovic golmancina djecackog lica.

Imamo seoski par stopera, sjajnog Zdjelara..pazite izasli smo na derbi sa mozda 7 igraca, ne vise.

Kako god osvajamo titulu.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
Menjati Natka koji jedini ume da se igra fudbala jer je "možda umoran" a ostaviti Jojića koji je umoran od prvog minuta treba tretirati kao zločin protiv čovečanstva.

Umesto 3:0, 4:0, mi sami sebi "izvučemo" 1:1.

Rikardo par puta previše sebičan, kapiten Marković plač božiji, Vučić peder, sudija i VAR kriminal, ništa novo.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Мој Станојевићу да ти није Партизана водио би ФК Ботев и то можда. Јебало те чување резултата више, сто пута смо најебали због тога и ти опет исто.

Око шеснаестерца нам константно ради шта хоће свака иоле поткованија екипа.

Јовић и Јојић пола играча на терену када играју заједно.

Рикардо ми дигао притисак по први пут иди бре у 'рац човече што не додаде Урошевићу.

Одлазак сиктермиљковића има да славим ко' титулу. Мада једино да чекам да се пензионише јер ко је луд сем нас да доведе оно.

Татко :respect
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.498
Изгубили смо 3 бода само зато што је тренер одлучио да одбрани 1-0 уместо да иде по 2, 3 гол.....то је цела прича. Цигани се распадају, разбили смо им средину терена и уместо да то искористимо ми идемо да чувамо резултат код куће као да смо Јавор, нападамо са 2 играча стидљиво. Колико је корисних лопти добио Рикардо !? Човек је био спреман да их покида само да је имао већу офанзивну подршку. Тај менталитет никад не могу да вежем за Партизан......то није Партизан. Тај приступ нас није коштао у квалификацијама и против кипрана али нас је сада коштао.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ми немамо одбрану и због тога је 1:1. Саничанин а поготово Вујачић нису за Партизан.
Па играли смо доста отворено, Натхо не може 90 минута, поготово када смо бушни и када средња и морају да затварају одбрану.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top