Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Ja ne znam koju utakmicu su pojedini gledali, gde smo se mi to branili posle gola??

Baš naprotiv posle gola smo zaigrali bolje, dominirali i imali 3-4 odlične šanse.

Koji su to šansu cigani stvorili, sem gola, ako smo se branili. Zašto pišete budalaštine, jel mora uvek da se pljuje trener po default-u, ili Lazar Marković, koji je po meni danas bio vrlo dobar i aktivan na terenu.

Šteta za izgubljena/ukradena 2 boda, ali po meni danas smo bili bolji i igrali sasvim dobro, falilo je samo koncentracije i nesebičnosti da pobedimo danas.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mi smo posle gola i poceli dobro da igramo. 2 mrtve sanse i ponisten cist gol smo imali posle gola. Da smo poveli 2-0 gotovo bi bilo. Ovako kurac. Ne slazem se da smo cuvali rezultat. Jednostavno propusti odbrane su veceras bili preveliki da mi dobili ovu utakmicu. To su individualne gluposti igraca, pad koncentracije, ne paznja, nazovite kako god hocete. Manjak kvaliteta prije ili kasnije izbije na povrsinu, nekad nas kosta a nekad ne, veceras je kostalo nabij ga na kurac.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.421
Reaction score
7.656
Локација
E-WEST
Da nije Rikarda bili bi 8.na tabeli, a iz Evrope ispali, tako da ne mora on nikome da dodaje loptu.
Da je dodao Uroševiću, ovaj bi je dunuo preko stadiona. Rikardo odradio sve vrhunski, ali nije bilo sreće.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Не могу да верујем да нам је Катаи дао гол главом. И то три пута на исту фору надскаче целу одбрану. Свакако, и даље смо први, боља смо екипа и реално је да ће пре они кикснути него ми. Идемо по титулу.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
Ispustili smo pobedu stetaaaaa, sada moramo jos jace da igramo bice jos vise pritisaka i nepravde ipak sami smo krivi mogli smo danas da slavimo i koliko toliko bili blizu do titule. Ipak ova noc nije bila nas dan!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Jebo vas Rikardo ,da nije tog lika mi sansu ne bi napravili danas!! Kako vam nije glupo da o igracu bez koga ne mozemo pisete tako?!
I nismo se branili posle 1:0
Ja ne znam sta ste gledali…
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Na kraju izgubismi dva boda zbog jedne dekoncentracije u odbrani, odbosno u 16m.
Ali idemo dalje, sta je tu je. Opet mislim da je ovo trenutno nas maksimu i fizicki i psihicki (pod tim podrazumevam ponasanje igraca i podnosenje pritiska na znacajnim mecevima).
Trenutno ova ekipa ne moze vise, Stanojevic izvlaci max.
Prvi smo, 2 boda prednosti, duuuuga je sezona.
Hladne glave mozda jos nesto duze napisem.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
778
Reaction score
4.151
Локација
Beograd
Steta, bolji smo bili, od kad smo postigli gol oni nisu postojali na terenu, osim Kataija oni nemaju nista. Rikardove stare boljke su se pojavile u najgorem trenutku po nas, ali s obzirom na njegove partije cele sezone moze mu se progledati kroz prste.
Elvisu svaka cast na vrhunski obavljenom poslu, i pozdrav za sve realne Grobare koji su mislili da nas nece krasti kada uvedu VAR. Ne postoji univerzum u kome njihov gol treba da vazi a nas treba da bude ponisten, ali ce biti da je i jedno i drugo slobodna sudijska procena, a ujednacenost kriterijuma ko jebe. O gomili sitnih kradja tokom meca ne treba pricati.
Terzic mora da ima makar ravnopravan status u odnosu na Jovica, svaki put kad je krocio na teren je bio medju najboljima. Svaka cast!
Jako je falio Suma, da je on bio na terenu umesto Holendera (ili Jojica) siguran sam da bismo pobedili.
Popu i Zdjelaru takodje kapa dole, odlicna partija obojice. Urosevic i Miljkovic su katastrofalni cim predju polovinu, ali su u defanzivi odradili solidan posao.
Za razliku od prethodna dva derbija, dosta bolja igra ovaj put, ako ovako budemo igrali u drugom derbiju u rupi, sa zdravim Sumom i uigranim Menigom, dobijamo ih sigurno. Ovaj put nema potrebe za preteranim pljuvanjem, koliko god bili razocarani rezultatom, narocito ako se uzmu u obzir ostali rezultati ove sezone.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.847
Reaction score
7.577
Mnogo sam nervozan
Moze se ispostaviti da smo ispustili titulu.
Neobjasbivo mlako prilazimo sansama. Au kolko sam nervozan. Ma da pre utakmice bi prihvatio X ali sada...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Изгубили смо 3 бода само зато што је тренер одлучио да одбрани 1-0 уместо да иде по 2, 3 гол.....то је цела прича. Цигани се распадају, разбили смо им средину терена и уместо да то искористимо ми идемо да чувамо резултат код куће као да смо Јавор, нападамо са 2 играча стидљиво. Колико је корисних лопти добио Рикардо !?

Imao je dovoljno da postigne jedan gol. Inace je odigrao super mec, kao i vecina.
Ne znam kako je trener odlucio da se brani posle gola, kad smo posle gola imali nekoliko sjajnih sansi.
Cak nam se i levi bek nudio Rikardu u Borjanovih 5 metara. Ja ne razumem kako se tako cuva rezultat.
Pobegli su nam sa lopate, taman kad sam mislio da su se i oni predali.
Pohvalio bih sve momke. Miljkovic je bio odlican, stoperi dobri. Lazar Markovic takodje dobar, ne slazem se da je bio los.
Da smo dobili, prvenstvo ne bi bilo gotovo, svakako. Nije ni ovako.
Terzica sam od prvog mometa u Pazaru komentarisao da ce biti igrac. To sto cemo sada svi da hvalimo Terzica, zamolio bih da to automataki ne znaci pljuvanje Jovica.
Idemo dalje.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nismo imali sreće. Bice borba za prvo mjesto pred play off, jer treći derbi se igra kod prvog na tabeli. Tu je ključ.
Ne treba klonuti, nastavljamo, nismo nista izgubili. Falio nam je Pantic da ih probije i pobjegne. Tek treba Menig da se uklopi, potrajace to do proleća. Miljkovic je bio izvrstan danas, u odbrani brz greske, u prvom poluvremenu im se ubacivao i sredinu i zbunio ih je, zato je i Natko dobio prostor za šut. Lo dubioznije zna da analizira komotno ce reci da je Miljkovic danaa bio najbolji u odbrani.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.453
Локација
Храм фудбала
A je l stvarno neko misli da bi urosevic pogodio pravac gola da mu je rikardo ostavio loptu? Ajde da se ne zajebavamo

Isto mislim.
Imao je Urosevic u prvom priliku da sutira, ali je iskusno cusnuo u sredinu medju trojicu njiOvih.

Takodje ne mogu da se slozim da smo branili rezultat, cak sta vise, ali ljudi to misle iskljucivo zbog izmjene Natko/Scekic.
Da smo htjeli da branimo vidjeli bi mi na terenu i Obradovica i Lutovca.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
-Ocajnih prvih pola sata i odlican ostatak utakmice.

-Rikardo nije bio nista sebicniji nego inace, ako se to uopste moze nazvati sebicnoscu... Prosto, covjek gleda da u prijemu napravi poziciju za sut i odmah pali, nisam siguran da uopste primjecuje nesto oko sebe. Mozemo polemisati da li je to dobro ili ne, da li se to zove instikt ubice ili sebicnost, ali to sto lopta nije usla je jedina razlika izmedju prethodnih i danasnje utakmice.

-Miljkovic odigrao jednu od boljih utakmica. Znamo svi kakav mu je centarsut, ali je sve ostalo odradio odlicno. Danas mnogo bolji od Urosevica.

- Sanicanin nije izasao kod gola i to nas je kostalo 2 boda.

- Znamo to svi, ali moram opet napisati - Sasa Zdjelar je jedan veliki brat!

elvise, napusi se kurca!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Vidim stižu mnogi da seru po Rikardu ovde. Pa bravo! Sebičan? Jedini špic u timu, ore teren 90 minuta povređen.
"Faul" za 2:0 izgleda čist?

A da nije igrao Suma. Stanoje odlazi. Nja nja kme kme. Joj jedva čekam Zeksa vcrs i njegovu analizu. Da ga drkamo zajedno.

Miloše Jojiću molim te idi iz Partizana, molim te.

Doktore fudbala sa brojem 6, hvala za još jedan projektil.

Bog fudbala ne postoji, jer da postoji ono okretanje dva bivola od malog Terzića nagradio bi golom, u gornji desni.

Derbi rešila Var soba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top