Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Sad sam dobro pogledao obije situacije, jedini zakljuck moze biti da kriterijum nije isti. Ako je faul Urosevica onda je i faul cigana u napadu takodje. Da je nama priznat gol ni mi se ne bi imali sta buniti na ovaj njihov. Medjutim kao sto rekoh kriterijum nije isti, zadatak je da bude nereseno, zvanican je stav da su tako svi namireni, rejting vodje ce blago da poraste pa nece morati da saziva sastanak u 00:00 na cmarkani niti da okrece telefone nase uprave. Sudije su prezivjele jos jedan derbi, odradili su posao taman kako treba. To je citava sustina. U drzavi gdje je sve namjesteno od konkursa za mjesto cistacice do javne nabavke milionske vrijednosti iluzorno je ocekivati da ovaj nas derbi ne bude "nivelisan" iz centra moci. Naravno uvijek u cigansku korist.
Zasto se ne bi bunili da je nas priznat?
Kako je tacno Urosevic napravio faul?
Rukama, nije, ovi cigani sa arene kazu da ga udario po stopalo, ja to nisma vido, vido sam da sutira loptu ka Rikardu-sve cisto.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Mogu samo da zamišljam, kako bi bilo, da je umesto Stanojevićevog miljenika Jojića, igrao Suma..
Al jbga, šta je tu je.
Ostaje mi da se pomirim (Nikako i naviknem), da će i ubuduće igrati Jojić.
A maksimalno terati iz kluba Suma.

Šteta, baš šteta. Imali smo ih. Na kraju primimo taj gol.
I sve se nekako odigra u sferi, očekivanog.
Da sam se kladio, čak bi i rezultat pogodio.

Razloga za zadovoljstvo svakako da više imaju cigosi.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
imadoh nekih vezanih poslovnih i zdravstvenih problema, pa propustih ovaj Derbi na stadionu, svesno propustih da pozelim pobedu pre utakmice, da ne malerisem.

Drugacije je kad gledas na TV, mnogo drugacije i bas nemas pravu sliku, pa naglasavam to jer mi mozda vidjenje nije pravo..

Pop - je prvi golman.
Sani, Kiflica - standardni, par puta bez prave markacije i neke “svadje” oko korekcije ali nisam nezadovoljan.
Ćaki i Miljkon, više manje isto standardno, sve ono što očekuješ/neočekuješ od njih su i uradili.
Zdjelar - bravo bre!
Natho - opalio je taj bljesak na velikoj tekmi konacno, i to kakav bljesak, kakav osecaj sta treba da uradi, otvori, sutne. Svaka čast!
Jojić - nije on delovao toliko lose na TV-u, imao je ulogu, ruku na srce mnogo slabije izdanje od Santa Klare u Bgd.
Jović - milion malih kretnji koje se ne vide uzivo a tesko i na TV-u, a ne igra na svojoj poziciji, neubedljiv ali koristan u masu situacija.
Markec - u prvom bag, posle gola odlican!
Riki - spic, i ne treba da daje lopte, samo neka sutira!

Bravo i za malog Terzu, a Menig jbg nije u “formi” ali je onaj jedan prodor napravio, i to je bila gol sansa! od njega dovoljno.

Napred Partizan!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Станојевић треба да се срами ради ове изјаве. Захвали се још жвалавоме молим те. За мене си МРТАВ!!!!

Izanalizrajte poslednje tri-četiri utakmice i videćete da smo tu, u rangu sa Zvezdom koja osvaja titule u nizu

Јебале те украдене титиле звезде. Знам да смо под окупациом, али и тада човек мора да има достојанства.

Иначе, кад не докусуриш противника и не даш му још два комада увек стиже казна. Али навикли смо на ово и кроз Европу.
Били смо бољи.
Циганима са арене све по списку, јебем вам мајку циганску. Јебо вас Катаи, Павков и Бен. Цркли сви.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Možemo do titule ako pobedimo sve do zimske pauze i u januarskom prelaznom roku dovedemo oba beka i pleja u rangu Saše Ilića ili Moreire. Miljković, Urošević i Jojić ne mogu da igraju u ozbiljnim ekipama.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Станојевић треба да се срами ради ове изјаве. Захвали се још жвалавоме молим те. За мене си МРТАВ!!!!

Izanalizrajte poslednje tri-četiri utakmice i videćete da smo tu, u rangu sa Zvezdom koja osvaja titule u nizu

Јебале те украдене титиле звезде. Знам да смо под окупациом, али и тада човек мора да има достојанства.

Иначе, кад не докусуриш противника и не даш му још два комада увек стиже казна. Али навикли смо на ово и кроз Европу.
Били смо бољи.
Циганима са арене све по списку, јебем вам мајку циганску. Јебо вас Катаи, Павков и Бен. Цркли сви.
Ako je ovo izjavio treba da ga bude sramota, da li je spomenuo kradju?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Mnogi od nas su sujeverni, posebno kad je derbi u pitanju pa tako i ja...
I ja sam razmišljao da li mi je majica koju sam obukao ,,srećna, da li je loš znak što nedeljom ne radi pekara gde sam pre utakmice pošao nešto da kupim, da li je dobar što sam umesto toga kupio dva hamburegera u Meku, kakav je znak što prvi put idem nekim busom do JNA...
Dođem na stadion, neki likovi sede tamo gde sam ja naumio, nije im se dalo da se pomere za to jedno (moje) mesto, a meni se to nije dopalo...

Kad sam pri izlasku igrača Partizana na teren video na nema Sume čak ni među rezervama, opalo mi je raspoloženje za 30%...

Utakmica je počela ,,u duhu,, dva tipična izdanka srpske trenerske škole - ovaj naš zna da ima dva boda više pa neće da se ,,zaleće,, nego prepušta to ovom njihovom, da oni kao napadnu, pa da kao mi njih sjebemo iz kontre, ali problem je što ni oni baš ne znaju, ali i ne smeju puno da napadnu...
U svakom slučaju loše smo počeli meč, kao da nismo svesni da je SAD prilika da ih odvalimo i da se ,,odlepimo,, jer - a KO drugi može da ih odvali u ovoj ligi?! Ajde, recite mi KO, koji to tim?!
Drugo, znam ja da smo mi limitirani i da ne možemo baš da ih furiozno ,,pritisnemo,, ali...znam i ko je selektovao ovaj limitirani tim iz koga izvlači maksimum...
A i nisu baš svi naši igrači u stanju da istrče kontru...

I tako su oni nekoliko puta šutnuli na gol, pogodili su i prečku, a mi smo napucavali Rikarda, valjda u nameri da on sam primi loptu, pretrči 50 metara bez da ga zaustave i da da gol? Pa mislim, stvarno...a neka akcija, lopta do noge, kombinacija...? Ništa...

Na našu sreću, Natho je na svoj individualni kvalitet i RAZMIŠLJANJE, video ono što je CEO stadion prevideo - da se Borjan mrdnuo malo u svoje desno očekujući centaršut (kao i svi mi) i da zato ima prostora da se lopta ,,spakuje,, u mrežu kod bliže stative!
Natho Majstore! :respect

Od tog trenutka, zaista smo bolji ,,ciganima,, je donekle ,,ušla voda u uši,, i odlazimo na ,,pauzu,, sa vođstvom, a i zna se da tim koji vodi GOTOVO NIKAD nije izgubio prvenstveni derbi...

Ipak, iako mnogi imaju utisak da se nismo branili i čuvali 1:0, ja mislim da i Stanojević, a i naši igrači ipak imaju taj ,,domaći fudbalski mentalitet,, - ne srljaj, polako, ne žuri, vidiš da vodiš, polako sa izvođenjem lopte i auta, itd...
Nisam pristalica šablona, ali baš takav ,,rukopis,, se video, kada je Pop nekoliko puta zaredom gađao ili aut, ili Uroševića pored auta...
Pa majka mu stara, ceo stadion je provalio, taj šablon, daj promeni malo...

Jeste, igrali smo dobro, gol je visio u vazduhu, dali smo ga...ali ga je onaj ,,cigan,, poništio...
Nisam gledao snimak, pogledaću...
Ali ostale šanse smo sami upropastili - svako prema svojim mogućnostima...

I ono što sam se nervirao protiv Kiprana (loša realizacija a pobedili smo) - došlo je večeras na naplatu - loša realizacija, ali - nismo pobedili...
Markec jeste nešto odigrao, ali...kada će na derbiju dati gol?
Jojić...trči, ali otkako se vratio u Partizan NE donosi pobedu u derbiju...
Menig...čovek je dobio 30 i nešto minuta da igra i u prvih 30 dobio je DVE lopte od saigrača...i to drugu od štopera Vujačića koji se zaleteo u napad...ne mislim da je Kvinsi loš igrač, ali prvo nije imao lopte, a posle je izgledao pogubljen...
Holender?
Ponovo neupotrebljiv i operisan od fudbala...dovoljno je bilo videti onu loptu koju je odbio sam od sebe i poslao u gol-aut...

Ne mogu a da ne zamislim kako bi bilo da je umesto Natha ipak ušao Suma...
No Suma, no Party?
Ne mogu da tvrdim da bismo sa Sumom pobedili, ali da bi bilo nekog fudbala lepšeg za gledanje - uveren sam!
Mnogo zameram Stanojeviću na tome, mene se ne tiče kako je i zašto ovaj mali crni išao da igra za Gvineju, ali večeras se prvenstvo ,,lomilo,, morali smo ih napasti iz svih oružja i sa najkvalitetnijim FUDBALERIMA...

Ponoviću - teško da ,,cigani,, mogu da kiksnu negde, ali za nas i nisam baš toliko siguran, pa znate li vi koliko ima utakmica do kraja prvenstva...drugo, sledeći derbi biće u ,,rupi,, a ne zaboravite kako radi VAR u Srbiji...i kako se sudi ,,u rupi,,...a vala i van ,,rupe,, ali u njoj posebno!
Večeras su bili na našem ,,bunjištu,, vodili smo, trebalo ih je ,,overiti,, ali...

Nisam gledao snimak tog njihovog gola (faul nije faul, VAR ili ne), ali ako smo ubeđeni da naša odbrana i golman mogu protiv njih da ,,održe nulu,, - ja mislim da se varamo...jer uvek nam neko ,,pobegne,,...
Što i nije neko čudo.

Brate, dobro se držimo na svim frontovima, ali JESMO limitirani...

Matketu se neki smeju,i drugima se smeju, i ne slažu se sa nekima, ali mi smo doveli štopera koji je u slabijoj formi od ove dvojice koji već igraju, doveli smo napadača Meniga koji ipak nije centarfor tipa Rikija, pa da Riki može malo da dane dušom, nismo doveli vezistu koji je brži od Jojića, mlađi od Natha a precizniji od Šćekića, da ne govorim o tome da je pravilo o strancima sad ublaženo i da ih ima sigurno bar u odbrani ne tako skupih, ali bržih i tehnički obučenijih od ovih naših domaćih...

Klasa smo za LInglong, ali zaškripali smo na nekim evropskim gostovanjima i u derbijima...
Svako ima svoj limit, a tu se pokazuje ovaj naš.

A mi bismo ipak da uzmemo tu titulu, odavno nismo...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Čekam pljuvače našeg trenera da jednom kazu da smo neravnopravni, jer nemamo upravu (za razliku od njih) i nemamo tribinu (za razliku od njih). Da imamo samo par kvalitetnih igrača i stručni štab. Neću ja ovdje da branim Stanojevića od izmanipulisanih Grobara. Rekao je ono što svi znamo, a svi znamo da drze sve već 5godina, da imaju mnogo vise novca od nas i da nikad ovolika razlika u budzetima između njih i nas nije bila.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Станојевић треба да се срами ради ове изјаве. Захвали се још жвалавоме молим те. За мене си МРТАВ!!!!

Izanalizrajte poslednje tri-četiri utakmice i videćete da smo tu, u rangu sa Zvezdom koja osvaja titule u nizu

Јебале те украдене титиле звезде. Знам да смо под окупациом, али и тада човек мора да има достојанства.

Иначе, кад не докусуриш противника и не даш му још два комада увек стиже казна. Али навикли смо на ово и кроз Европу.
Били смо бољи.
Циганима са арене све по списку, јебем вам мајку циганску. Јебо вас Катаи, Павков и Бен. Цркли сви.
A što lepo ne odslušaš konferenciju umesto da čitaš naslove od ciganskog Mocarta?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.725
Prvo je ovaj rukom vukao naseg stopera
1632084826280.png

Pa je igrao opasno djonom visoko dok ga jos uvek vuce rukom, ovaj nije mogao da intervense glavom, dobro mu glavu nije otkinuo.
1632084985562.png

Neregularan gol 1 kroz 1.

A da ne pricam da smo kao amateri primili gol Scekic pokazuje Jojicu drz ga, i ide po loptu, Jojic krece ka igracu pa ga pusta samog i ide napred. Na mnogima je krivica, ali kad stanes pored igraca nema sklanjanja dok se ne rascisti, Jojic nonsalancija.
I urosevica nema nigde, a zatvara se utakmica.
 
Последња измена:

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.937
Локација
vezenemam
Čekam pljuvače našeg trenera da jednom kazu da smo neravnopravni, jer nemamo upravu (za razliku od njih) i nemamo tribinu (za razliku od njih). Da imamo samo par kvalitetnih igrača i stručni štab. Neću ja ovdje da branim Stanojevića od izmanipulisanih Grobara. Rekao je ono što svi znamo, a svi znamo da drze sve već 5godina, da imaju mnogo vise novca od nas i da nikad ovolika razlika u budzetima između njih i nas nije bila.
Ma ajde!??!!
Šta kažeš, drže sve već pet godina, mnogo jači, bogatiji...a mi samo par kvalitetnih igrača?
Nismo ih pobedili ni jednom u tih pet godina, isto?
Nije do nas ništa, već do izmanipulisanih govana - trener i par njegovih/kvalitetnih igrača rade sve što se može u ovim neljudskim uslovima.
Ma bravo!
Svi koji kritikuju trenerčinu i njegove (omiljene) igrače su zlonamerni cigani, sns grobari i ubačeni elementi - izbacivanje, metla, dezintegracija!
Mesta ima samo za horski zapev:
Idemo sada još jače, u nove pobede, gaženje cigana na proleće, uzimanje kupa i (barem) četvrtfinale lige konferencija!
Biće teško, istina, na leto zameniti Miljkovića i Jojića, koji će preći u M.Siti, odnosno u PSŽ, u najvećim transferima svrpskog fudbala ikada, ali stisnućemo redove, dovešćemo Mesija i Nejmara od kusura, i bićemo još bolji sledeće sezone!!
Naše vreme tek dolazi braćo - Vazura će biti predsednik UEFA, IliJev će zameniti Kokezoida (ili koga god), a VUčela nakon čudotvornog podmlađivanja će kao tridesetogodišnjak dobiti na predsedničkim izborima i zameniti nezamenjivog kao prvi sin picouste nacije!
Ma bravo, poslednji put!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
A što lepo ne odslušaš konferenciju umesto da čitaš naslove od ciganskog Mocarta?
Tačno sam znao da je drugačije izjavio. Ma nema veze. Iskreno treba nastaviti jako jer imamo jako lepu priliku da završimo polusezonu kao prvi u ligi i ligi konferencije. Sve ostalo je manje važno. Ciganka se dva derbija na JNA izvlači na samom kraju.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Znaci, pod jedan, a to verovatno ima uticaja na sve ostale eventualne tacke, CRKNI PSETO VUCICU.

Pod dva, da vam majku jebem cigansku u picku, poltronsku, onu usranu, krezubu, naravno sudijama... kad sam znao da ovaj var kod nas moze jedino ovako da fukncionise- da nama ponisti gol za 15 sekundi kad treba, a da njima i ne pomisli da nesto pomrsi kad vec padne gol. A naravno, ovo drugo, uvek vezano za tacku 1.

3. Jebem malo i nasima mater, kad vec znaju za objektivno postojanje tacaka 1 i 2, odnosno, kad znaju da moramo sa 102%, a ne ostavljati njihovog jedinog igraca samog u sesnaestercu, i ne ulaziti u 5 sansi na "sashailicevski" nacin: igramo se fudbala, driblamo odbranu, tu smo sve zavrsili, kome se jos dize kita na gol sa 5 metara. Dodjes u priliku bato i razvalis po lopti u pravcu gola, to je to... ne da masis gol (zvanicno imali smo jedan jebeni sut u okvir), ne da posustanes na stajnoj nozi, ne da trazis raslje... nego da onako nemacki opalis u okvir gola sunce mu jebem, pa da mu jebem.

Ovo je bila najbolja prilika u poslednje 4 godine da pokusamo da osvojimo prvenstvo. Da, mozda bi tacka 1 nazvala par puta "nasu" upravu u par sledecih kola da vide sta mogu da urade povodom razlike od 5 bodova, to ne iskljucujem, ali mi svakako uvek moramo sa 102%, je li, a to nekad znaci da se malo komunicira i na taj nacin, pa da cemo obecati da cemo biti obazriviji sledeci put, pa taj put izvadimo remi kod njih, pa se opet izvinimo, itd... da malo bar prebacimo pritisak na njih, pa nek mole, kume,placu, pa da malo okrenemo percepciju, jer oni ovako mogu do bezmilosti, ali mi ne mozemo.

O taktici iz prvog poluvremena, o nasim poluigracima na pola pozicija i radovanju svinjske glave na kraju, necu ovaj put... to je svima bilo vidljivo i jasno.

Smrt fasizmu- ziveo Partizan!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ma ajde!??!!
Šta kažeš, drže sve već pet godina, mnogo jači, bogatiji...a mi samo par kvalitetnih igrača?
Nismo ih pobedili ni jednom u tih pet godina, isto?
Nije do nas ništa, već do izmanipulisanih govana - trener i par njegovih/kvalitetnih igrača rade sve što se može u ovim neljudskim uslovima.
Ma bravo!
Svi koji kritikuju trenerčinu i njegove (omiljene) igrače su zlonamerni cigani, sns grobari i ubačeni elementi - izbacivanje, metla, dezintegracija!
Mesta ima samo za horski zapev:
Idemo sada još jače, u nove pobede, gaženje cigana na proleće, uzimanje kupa i (barem) četvrtfinale lige konferencija!
Biće teško, istina, na leto zameniti Miljkovića i Jojića, koji će preći u M.Siti, odnosno u PSŽ, u najvećim transferima svrpskog fudbala ikada, ali stisnućemo redove, dovešćemo Mesija i Nejmara od kusura, i bićemo još bolji sledeće sezone!!
Naše vreme tek dolazi braćo - Vazura će biti predsednik UEFA, IliJev će zameniti Kokezoida (ili koga god), a VUčela nakon čudotvornog podmlađivanja će kao tridesetogodišnjak dobiti na predsedničkim izborima i zameniti nezamenjivog kao prvi sin picouste nacije!
Ma bravo, poslednji put!
Nisi napisao nijedam argument. Gomila mržnje prema svojima. Zapitaj se sam sa sobom čemu sve to? Sezona za FK Partizan 2021/22 je više nego dobra. Za sada, a nadamo se i od sada. Titula ce se svakako resavati na sledeca 2 derbija, sve i da smo dobili večeras, isto bi imali gostovanje kod njih, pa jos jedan derbi nakon toga. A isto tako do kraja jeseni gostujemo u Krusevcu, Lučanima, TSC-u, Vozdovcu...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Najrealniji rezultat bi bilo 3:0 za nas.

Jebem t vise i ssrecu i sve u kurac..
Pojeli smo ih, o kakvom vi branjenju posle gola pricate?
Mozda posle njihovog gola onda smo pali skroz.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top