Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Sinoć kada sam sa utakmice došao kući i video deo komentara ovih što spominju šamrok batali sam čitanje foruma. Sad ujutru vidim da ima dosta banovanih i drago mi je zbog toga.
Moj neki najveći utisak, neznam da li se to videlo na tv je radovanje cigana za nerešeno. Pa oni se raduju kao da su osvojili titulu, pritom ne žure da se vrate u igru da probaju da pobede, kao da su oni prvi a ne mi.
Inače naš poništen gol ne bi bio faul ni na pola terena. Jebem te i upravo kad ne reagujete na ovakvu krađu.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ljudi, mi ciganima na derbiju dajemo dve igraca fore, mislim na bivse igrace Miljkona I posle Jojica. Lazar mozda nije bivsi, ali nije ni blizu onoga sto je bio. I takvi im napravimo sansi za Jo's 2 gola bar.
Jako je frustrirajuce da nam u dva derbija golove glavom daju dva metiljavca, onaj neuhranjeni precdnjeni glavonja prosli put I ovo zuto magicno govno juce. A stoperi nasi mogu u zubima da ih nose, ali jbg. Nije uvek lako ali je uvek lepo ( pogledati klip kad se Batica zalece na drobnjaka na primer, Cela edukuje kanadjanina ili Srdja krsi onog slepca, ime mu zaboravih)
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Samo da pitam ove sto i dalje prizivaju Sumu - da li bi nakon sto nije dosao na pripreme, pa mu oprosteno, pa poslije toga bez dozvole otisao za da igra za reprezentaciju, igrao juce kod npr. Vujosevica ili Obradovica?


Slusali smo milion puta Duletove price o
odnosima u timu, vaznosti timskog duha, gledali kako najbolje igrace salje da kake, kako raskida ugovore za nekim velikim imenima i kleli se u takav pristup. Isti takav pristup i rezultate vidimo i ove godine u FK, al ne valja...
Bar mi bi trebalo da smo naucili vaznost tih stvari, a sad bi da se poseremo po svim ovim momcim i da ubacimo Sumu nakon jednog treninga...

On jeste majstor i jeste igrac koji bi mozda napravio razliku i mozda bi dobili ovu utakmicu, ali bi se to sigurno vratilo vrlo brzo. Sve ovo sto smo postigli ove sezone, postigli smo na zajednistvo i timski duh, a toga nema ako jedan igrac trenira i igra kad on hoce...
Svi se slazemo da bi nam znacio ako moze biti normalan, a izgleda da ne moze...
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd

Klip od 9 i nesto minuta, a uvod 3 i nesto minuta. Kada se uzme i odjava, realan snimak je 5 minuta otprilike. A kada gledam video nasih konferencija, moram maksimalno da pojacam ton, a i tada jedva cujem ako oko mene nije apsolutna tisina. Ne ocekujem od Bilje i ekipe da su magovi marketinga i vrhunski video editori, ali ako nista, mogu vec jednom taj zvuk da srede.

P.S. Jutro posle derbija, jos mi je zalije sto ih nismo rutinirali, i jos mi je nejasnije kako su nama ponistili a njima priznali gol.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Jojić stvarno da se zapita da li je on više za profi fudbal. Nikada nisam bio neki njegov pljuvač, antifan ili kako se već to zove ali pre svega njegove igre u derbiju i malokrvnost su postale tragične. Ne zanima te fudbal? Idi trči, vozi biciklo, čitaj knjige, bistri politiku, meditiraj, traži mir u nekom budističkom kampu ali tako da izgleda povratnik u najboljim godinama? Kada treba da bude najbolji igrač lige on čovek ne zna gde bije.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Mnogo mi je žao što je Jojić napravio ovaj kiks... sad se samo o tome priča, a realno je odigrao dobru utakmicu.

I mora da se priča, kad mu prelazi u naviku da nas svaki derbi njegova glupost i nonšalancija košta... i šta onda vrijedi što je možda i nešto solidno odigrao, ako nas je koštao bodova.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.560
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Samo da pitam ove sto i dalje prizivaju Sumu - da li bi nakon sto nije dosao na pripreme, pa mu oprosteno, pa poslije toga bez dozvole otisao za da igra za reprezentaciju, igrao juce kod npr. Vujosevica ili Obradovica?


Slusali smo milion puta Duletove price o
odnosima u timu, vaznosti timskog duha, gledali kako najbolje igrace salje da kake, kako raskida ugovore za nekim velikim imenima i kleli se u takav pristup. Isti takav pristup i rezultate vidimo i ove godine u FK, al ne valja...
Bar mi bi trebalo da smo naucili vaznost tih stvari, a sad bi da se poseremo po svim ovim momcim i da ubacimo Sumu nakon jednog treninga...

On jeste majstor i jeste igrac koji bi mozda napravio razliku i mozda bi dobili ovu utakmicu, ali bi se to sigurno vratilo vrlo brzo. Sve ovo sto smo postigli ove sezone, postigli smo na zajednistvo i timski duh, a toga nema ako jedan igrac trenira i igra kad on hoce...
Svi se slazemo da bi nam znacio ako moze biti normalan, a izgleda da ne moze...

Opet pitam odakle vam informacija da nije hteo da ide na pripreme i ko mu je to oprostio/dozvolio. Kad mi na to odgovoriš onda možemo o Duletu, Žocu...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Informacija je od naseg trenera. Na konferenciji prije derbija je rekao da nije dosao na pripreme jer je izgubio pasos iza kreveta ili tako nesto ...
Nemam apsolutno ni jedan razlog da mu ne vjerujem.
Poslije mu je medicinski tim zabranio da igra za reprezentaciju, a on otisao na svoju ruku pa obnovio povredu. I za to mi je izvor nas trener i ni u to nemam razlog da sumnjam.

Suma ima drustvene mreze i sigurno bi ih iskoristio da postoji neka zavjera protiv njega.
Ovako, ostaje nam da se nadamo da u toj glavi moze da se zacepi neka rupa, pa da promaja bude malo manja... Bilo bi korisno i za njega i za nas.

Cak i da nista od toga nije tacno - Jbt, covjek je bio povrijedjen mjesec dana, odradio je jedan polutrening prije derbija...Da je i Sasa Zdjelar u pitanju, vjerovatno u takvoj situaciji ne bi bio u protokolu.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Trening je mnogo važan, atmosfera u timu je mnogo važna, ali i jedno i drugo nisu svrha jedne fudbalske ekipe!
Svrha je utakmica!
Cilj je pobeda!
Gol više!
(Ili, kod nekih trenera, gol manje...ali povoljan rezultat svakako...)

Dakle, ako je neko sa jednim treningom u stanju da bolje odigra UTAKMICU nego neko ko ima 15 treninga, molim lepo, neka igra...

Nije ovde pitanje ko je bolji čovek, ko je kakva ličnost, koliko je zabavan u društvu, kako se hrani, koliko km pretrči - nego šta od njega Partizan ima na UTAKMICI?!

Rekli smo, niko nije iznad Partizana, ali to takođe znači da igrača koji ne pravi ,,razliku,, treba zameniti onim koji to radi!

U redu, ne možemo da dovedemo 11 boljih, ali možemo od utakmice do utakmice da kažemo, zašto ovaj a ne onaj, itd...

Priznajem i da izbor nije veliki, jer svaki igrač nam nešto ima a nešto nema i kad njime zakrpiš jednu rupu, onda na drugom delu terena otvoriš novu...

Ne vidi se to toliko u malim utakmicama, ali u velikim svakako...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Немамо ми капацитет за титулу. Покрали су нас јуче код нашег гола, крали су и код доста ситних ситуација и каква је реакција била после меча? Реакција је била спортска и зато ће циганима да прође и ова вар крађа и све што замисле и сигурно ће да нас престигну до наредног дербија и то тако што ће поново да злоупотребе вар на нама. Довољно је да нас још само једном-два пута овако покраду и борба за титулу је готова. У све тактичке и филозофске мане Станојевића које је јуче показао ми смо меч изгубили у моменту кад је дуел Урошевића протумачен као фаул. То је било 2-0 и крај за цигане али су свесно погурани да остану у игри до краја меча. Волео бих да Урошевић каже јавно шта мисли о тој одлуци. Неко мора нешто да каже иначе узалуд нам је ова тиха борба.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Derbi ko derbi, mnogo ovakvih sam odgledao u svom zivotu..krenemo bojazljivo, posle damo gol i imamo x prilika da to lepo zatvorimo, i onda u poslednjih 10 minuta primimo kiks gol i to je to..u svakom slucaju ostaje borba, i samo borba..sto se tice Rikarda , zameram mu sut u 60 minutu sa 16 metara, tu je trebao igracki da prosledi loptu Natku u prazan prostor i on bi isao sam na celavog majmuna..sto se tice prilike u 63 minutu, uradio je sve fudbalski i da je dodao Urosevicu bilo bi fudbalski..svi koji pisete da bi pogodio tribinu ili nebo Urosevic, setite se gola u Pazaru..u svakom slucaju velika steta sto ta akcija nije zavrsena golom , bili bi mi onda blizi trecem golu nego oni prvom..jedino sto zameram citavom timu jeste to da im jedan od najnizih igraca u timu skoci tri puta u sedam metara i jednom eto postigne gol..

Volim ga k'o oka dva :navijac
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Gorane, ne znam da li si gledao konferenciju pre utakmice. Stanoje je rekao da Suma mesec dana nije odradio trening sa ekipom. Ne znam zašto bi lagao na tu temu koja je jasno proverljiva i gde ima previše svedoka. Da računamo da je i 26.08. igrao protiv Santa Clare. Opet je 25 dana. A pre toga propustio cele pripreme.
E sad, koliko sam razumeo, ti si u kulturi, u blizini glumaca... Da li se dešavalo da se predstava sprema mesec dana, a da se neki glumac ne pojavi ni na jednoj probi i onda dodje na premijeru, a njegove kolege oduševljene "što ih je počastio prisustvom"?
 

Sale Kapiten

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
15
Reaction score
5
Локација
Beograd
Jojic odavno igra samo zbog onog slobodnjaka za titulu.. A mi takvu priliku da on proba da sutne neki slobodnjak nismo imali zadnjih 5 derbija ako ne i vise...
Razocaran sam jer gubimo sigurno osvojene bodove i ajde da kazemo 90% osvojenu titulu
Ali kakva nam je uprava i koliko slabiji tim imamo ovo je super..
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Bilo je dosta vređanja i neprikladnih epiteta, bilo je i banovanja, ali toga treba da ima što je moguće manje. Ovo je forum i na njemu treba da postoje različiti stavovi, ali to ne znači da treba da vređamo igrače ili trenera, ima cigana koji to već rade na svojim portalima. Svako taj sinoćnji remi doživljava na svoj način, ja već jutros smirenije razmišljam, još uvek imamo prednost od dva boda, još uvek sve zavisi od nas samih. Ovde se najviše lome koplja oko Stanojevića, da li je ovo ili ono, itd ... On je grobar do srži, meni kao trener nije simpatičan, ali dokle god ima rezultate svaka čast. Ono što nije dobro od pojedinih kolega na forumu je to da se ocrni svako ko ga kritikuje. Ja to gledam ovako, volim Partizan kao svoje dete, ali i dete moram da kritikujem kada nešto loše uradi, da sutra ne postane propalica, narkoman ili nešto slično. Ako ga podržavam po svaku cenu, pravim samo svojoj porodici medveđu uslugu. Tako i sa Stanojevićem, kada to bude dobro, sve pohvale, ali treba i kritikovati ono što ne valja.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.387
Локација
Brdo Banovo
Danas se videlo kakve su pičke cigani, i koliko se plaše derbija. Onaj goveđi narezak ima više sreće nego pameti. Nisu znali gde je levo. Stanojević ima dužnost prema navijačima Partizana da dobije derbi u rupi, do tad ne sumnjam da će rutinirati svaku ekipu koja mu se nađe na putu.

Pobegose sa lopate!

Picke su, kako na terenu tako na tribinama. Godinama ih nema na Istoku, sada ih nije bilo ni na zapadu.

Hram fudbala, oronuli Jna, nasa kuca, "kuco". Sest godina bez poraza i nastavljamo dalje. Sest vasih lebdecih godina cuvamo Hram. Pusite kurac.

Nek popuse i ciganski trouglovi, dvouglovi, taktike i pet Ivanica. Svi u zivotnoj formi.
Ni jednog od njih ne bih menjao za ove nase kakvi god da su.

Inace, Kokeza sad nije grobar, postena utakmica. Sudija kad nije Grobar Cokot posao radi bez greske, mozda je samo trebalo da iskljuci Urosevica. Var takodje perfektan.
( I ovde mi se nasisate kurca)

TITULA JE NASA!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Informacija je od naseg trenera. Na konferenciji prije derbija je rekao da nije dosao na pripreme jer je izgubio pasos iza kreveta ili tako nesto ...
Nemam apsolutno ni jedan razlog da mu ne vjerujem.
Poslije mu je medicinski tim zabranio da igra za reprezentaciju, a on otisao na svoju ruku pa obnovio povredu. I za to mi je izvor nas trener i ni u to nemam razlog da sumnjam.

Suma ima drustvene mreze i sigurno bi ih iskoristio da postoji neka zavjera protiv njega.
Ovako, ostaje nam da se nadamo da u toj glavi moze da se zacepi neka rupa, pa da promaja bude malo manja... Bilo bi korisno i za njega i za nas.

Cak i da nista od toga nije tacno - Jbt, covjek je bio povrijedjen mjesec dana, odradio je jedan polutrening prije derbija...Da je i Sasa Zdjelar u pitanju, vjerovatno u takvoj situaciji ne bi bio u protokolu.
Šta lupaš?
Izgubio pasoš iza kreveta, pa onda bi pomerio krevet.
Ne nije povredjen mesec dana, već se povredio posle Santa Klare kada je istrčao i dobili penal, u pitanju je ruptura, povreda sa kojom se igra, posle toga otišao za reprezentaciju kao i ostali naši igrači.
Pa problem je sa Sumom što žele da ga prodaju al on ne želi da ide, to je jasno meni već duže vreme.
Gde je nalazi taj krevet gde pao pasoš?
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Eto kurca i Var-a.Sve po starom i sa najnovijom tehnologijom.
Ništa,idemo dalje, čekati da usna preseli u večna lovišta i titula je konačno naša.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top