Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.510

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Zadivljen sam i ponosan na Stanojevića što je izvukao ovo na ovakav način jer mi ne deluje kao predstava za Grobare (kao kada je zapretio da će napustiti teren)
Istrajnost ovog moda je sada najbitnije jer u suprotnom je neinteligentno zagrizao mamac.Što bi reko naš narod :ni tamo ni ovamo. Jer koliko god voleo i cenio ovu reakciju ne sme dozvoliti da bude žrtveno jagnje, bolje da je ucenio nekog našeg iz uprave da odreaguje ovako.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Stanoje je ovim dobro iskoristio situaciju prije svega da naoštri svoje igrače za naredni malo teži period, ali i da malo čačne ove iz kurve, jasno je da oni igraju ovu ligu bez pritiska, ali ako će da ih poremeti i 1% dobro je. Samo jako, idemo da ih uzmemo sve.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Upravo odgledah današnju konferenciju.
O ovome sam pisao juče.
Nenormalno je ćutati na sve anomalije koje nas okružuju.

Iskreno, bio sam pozitivno iznenadjen. Jednostavno, barem ja nisam navikao na ovakvu reakciju.

Sve čestitke na današnjoj konferenciji i izrečenim stavovima.
Kao što mi nije strano da kritikujem kada smatram da imam osnova za tim.
Tako mi nije strano da sada napišem, BRAVO Stanoje!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Toliko o tome da radi sta mu uprava kaze i da je dosao da sjebe Partizan. To smo valjda konacno arhivirali.
Sad svi zajedno - Igrajmo taj tango smrti, pa sta bude!

Ako osvojimo titulu, ova konferencija ce biti prelomni momenat.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.183
Reaction score
15.706
Локација
Beograd
Bravo Aleksandre Stanojeviću! Svi cigani neka se napuše kurca!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top