Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Najbolje i za klub i za Sumu je da se sporazumno razidju ( ko po obicaju on nama lepo da oprosti dugove mi njemu ciste papire :D )
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Sad ce i zex, dok se aplouduje video.

Sumi više ne bih dao da priđe klubu. Sve i da je 100% nije način da se obraća putem društvenih mreža. Starletan je pravi...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Čak bih se usudio da kažem da nije problem u radu u mlađim kategorijama, pošto se tamo skoro i ne radi sa golmanima. Ili se bar ne radi kako treba. Kako da golman ne bude linijaš kada ga je isti takav linijaš trenirao, ukoliko ga je uopšte golman trenirao u mlađim kategorijama. :D

Pa po meni i jeste najveći problem u radu u mlađim kategorijama, ne samo sa golmanima nego uopšte. Rad u omladincima kasni za ozbiljnim fudbalom bar 20 godina, najbolje se vidi po fizikalijama igrača.

Nema preterano ni veze sa tim da je trener bio golman i koji je tip igrača. Ja sam najviše napredovao i naučio na golmanskim treninzima kod čoveka koji nikad nije branio i ima jedno 150 kg :D
 

GoranMd

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
79
Reaction score
723
Локација
Modriča, Republika Srpska
Suma jednako Kim Kardashian, vise rezultata ima na Instagramu nego na terenu.

Svaka cast za golove i sve sto je uradio za Partizan ali ne mozes da budes ispred kluba nikad.

Samo jos vise treba voljeti Partizan!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
opet se ide iz ekstrema u ekstrem, forum je postao kult dva klana i ne moze vise normalna diskusija da se vodi, a u sustini i jedni i drugi imaju pravo a isto tako i nemaju.

Jebali ste forumu majku. Toliko.
Pa mi ne bismo bili mi kad se ne bismo dijelili na frakcije i ovdje

Pretpostavljam da će tompus i krmak u naredna dva dana povući barem tri poteza da se uvuku u šupak psihopati i smire njegov bijes zbog današnje konferencije.
Baš smo grozni i nezahvalni.
A sve nam je on dao.
Crko majci!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Svaka čast Stanoju za ovu konferenciju. Samo još Dule je ovako javno govorio o cirkusu u našem sportu.

Ali je na mene ostavilo vrlo jak utisak i njegovo ćutanje nakon derbija, kao i uostalom cele ekipe. Kao eto sve je bilo ok, sjajan derbi smo imali... Imali smo kurac! Imali smo organizovanu pljačku na delu i sad zbog toga umesto +5 imamo +2. Osećao sam se kao da smo mi ovde jedini koji se zbog toga nerviraju... Onakva ORGANIZOVANA KRAĐA nije smela da pođe bez ikakve reakcije.

Sumu ne bih da komentarišem, ono je bilo jadno i ispod svakog nivoa...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Posle ovoga može da se desi da će Tompus otpustiti i Stanoja i Sumu, da njega ne otpusti Šizoje.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Pa po meni i jeste najveći problem u radu u mlađim kategorijama, ne samo sa golmanima nego uopšte. Rad u omladincima kasni za ozbiljnim fudbalom bar 20 godina, najbolje se vidi po fizikalijama igrača.

Nema preterano ni veze sa tim da je trener bio golman i koji je tip igrača. Ja sam najviše napredovao i naučio na golmanskim treninzima kod čoveka koji nikad nije branio i ima jedno 150 kg :D

Blago tebi. Moj nije bio ništa lakši, ali edukativni deo... :pop :D

Malo sam se izvukao tek kada sam se dokopao Bukarice, ali to je sve bilo individualno i mimo kluba.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Stanoje se svađao sa doktorima da kažu da je povređen?Čitam na kladionicu, sad dal su to dobro preveli.Pošto reče trener da ga nije video 30 dana a ovo se dešavalo 7. dana pred derbi.
Istina je da je igrao 7,8 minuta, istina je da mora da se odazove savezu inače odmah preko FIFA ide pravilo pet.
Sada znamo da mu je auto obijen i da je ukrađen pasoš a da ga nije izgubio pored kreveta, došao je dan pred odlazak u Sloveniju i dao pasoš a ovi iz kluba nisu bili sposobni da mu reše problem sa Vizom.
Tako da priča da je namerno propustio pripreme je laž.
A ovo koskarenje kao vucela pustio priču da Suma kaže nešto, uspeli smo da pređemo igricu.
Malo imamo jasniju situaciju oko Sume.Nema više sprdnje da je izgubio pasoš pored kreveta.
Jasno je da kad trener ne voli nekog igrača može da radi šta želi ali to treba i da kaže.Ne računam na njega, imam bolje igrače, oni će izneti prvenstvo i Evropu.
Kaži tako.A navijaci će sami na stadionu da ti kažu šta misle o toj odluci.
Sada znamo da nije povređen, šta će da se dešava , videćemo.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ne! Nego je fazon: Suma, il' je žešće glup il' mu je neko iz upravo dao namig, da baš sad izabere tajming za sve ovo.

Moraš da se složiš, interesantan tajming.


Suma se ponaša kao uvrijeđeni klinac i starleta. S pravom ili ne nek svako za sebe presudi. Sjetite se Sadika i čuvenog telefoniranja na ogradi. Tad smo mu svi jebali mater a poslije mu oprostili i kunili se u njega. To je takav mentalitet. Ego kao Afrika.



Eto zato ovaj live. A ne zato što mu je Vučela dao mig. Kako je krenulo, još malo ćete pisati da je lebdeći lično zvao Pantića da sastavi tekst i da je to Suma sa oduševljenjem pročitao....

Kakav da je, Suma je naš, ne njihov.

Cool down...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top