Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Nevjerovatno je šta sve neću pročitati ovih dana na forumu, od proučavanja ''facijalnih ekspresija'' Stanojevića, pa do nazivanja Sume žonglerom i amaterskim igračem. I jedno i drugo je za automatski ban. Može se reći da Suma ovo nikako nije trebalo da uradi, ali u neku ruku ga i shvatam, ako već Stanojević u medijima iznosi optužbe na račun Sume, zašto Suma ne bi imao to pravo da se odbrani od tih optužbi? Što se tiče tog odnosa trener - igrač, mislim da je trebalo da se riješi oči u oči, a ne da se iznosi prljav veš i daje povod ciganskim medijima da seru po nama. Stoga, mislim da je prvi grešku napravio Stanojević koji je koliko se sjećam prvi optužio Sumu preko medija. Druga stvar, koliki nepoznavalac fudbala i Partizana moraš biti da Sumu nazoveš amaterom, a čovjek je direktno svojim potezima uveo klub u LE 2019. i LK 2021. (gol iz okreta protiv Moldea, i iznuđen penal protiv Santa Klare). On je pare uložene u njega davno isplatio, i od mene će uvijek imati respekt.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Kakve teorije zavere ovde, izgleda vreme i istok da se deli na pola. Kenjamo 100 strana o Sumi i Stanoju, nema vise izgleda veze sto umiruca drolja radi sta hoce. Skinite se vise sa kurca (pardon dame) obojici, usmerite bes i nezadovoljstvo ka govnima koji su nas doveli do ovde.
Ili bar neka neko otvori poseban topik za duet S i S pa neka kenjaju do prekosutra, ne mucite ostale
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
@nasa stvar Да ли примећујеш колико си сморио данас? Написао си 843 порука у којима пљујеш Станојевића. Иди, прошетај мало, удахни свеж ваздух, успут размисли кога да доведемо уместо Станоја.. Не знам, можда да доведемо некога с ким ћемо већ у августу бити на -10 у односу на цигане у овом муљу од лиге и већ тада бити без икаквих амбиција.. Уз ћелавог, Станојевић је једини који може да нам донесе титулу и мени је то довољно да га видим на нашој клупи..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Haaa kakav cirkus. Znaci nije se cekalo ni da prenoci pa da se oglasi Suma. Odmah je zvonio telefon i konferencija je morala da se pokrije necim. Pa makar to bila i ova "bolna ispovijest".
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Za oba slučaja je kriva Uprava i niko drugi. Da su radili svoj posao do ovoga svega nebi došlo.
A ovo što mi sad pišemo je besmisleno, ništa nećemo postići.
Suma ili Stanoje će izvući deblji kraj, Vučela će da ruča sa mađijom, gmazura će da puši tompuse i jebe kurve (umesto da jebe ovu crvenu), novi sportski direktor će mlatiti praznu slamu po medijima.... I sve to kada bi mogli da imamo jednu od bolji sezona što se tiče rezultata pre svega u evropi...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kad gospodin Suma bude mogao da trci bar poluvrijeme neka se opet javi.
Godinu i po nije nakupio minuta za 3 utakmice da sastavis. I sada je kriv Stanojevic koji nas je nakon 5 godina stavio u poziciju da se realno nadamo tituli. Kako ga nije sramota, umjesto da bude motor i najbolji igrac, da napravi od sebe legendu on udara najnize.
Ali ovo je X-put da citam kako je igrac otisao u Afriku, ukrali mu pare, auto, pasos, pucali mu u tatu oteli zenu..ama sve se dogodilo da on zakasni nazad..85% sjajnih igraca sa tog kontinenta igra po bezveze ligama radi takvog mentalnog sklopa, onih ostalih 15% koji su cisti u glavi igraju po ligama petice jer velika vecina realno imaju ogroman talent.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jebote kako vam ne dosadi, možda je bilo dogovoreno prvo konferencija, pa onda Suma, a možda konferencija nije bila dogovorena, nego samo Suma, a možda nije bilo dogovoreno ni jedno ni drugo, 15 strana na forumu, aupičkumaterinu.

Može i ovako, a može i onako, sutra je utakmica, ko je kriv, ko je koga zajebao, i da znamo, nemamo ništa od toga, znamo ko nas jebe i ko će nas jebati sve dok se za sve pita, zato samo podrška timu i ostalo sve po strani.

Vaškama u upravi jebem mater, jebali vas cigani i šef!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.208
Reaction score
15.784
Локација
Beograd
Ako sam u nešto siguran posle svega ovoga što se izdešavalo juče je da ćemo sutra, tačnije danas da dobijamo Lučane bez ikakvih problema.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@nasa stvar Да ли примећујеш колико си сморио данас? Написао си 843 порука у којима пљујеш Станојевића. Иди, прошетај мало, удахни свеж ваздух, успут размисли кога да доведемо уместо Станоја.. Не знам, можда да доведемо некога с ким ћемо већ у августу бити на -10 у односу на цигане у овом муљу од лиге и већ тада бити без икаквих амбиција.. Уз ћелавог, Станојевић је једини који може да нам донесе титулу и мени је то довољно да га видим на нашој клупи..
Pljuvanje je kad napišem da je neprihvatljivo da se pohvali suđenje i var posle krađe u derbiju?
Zanimljiva konstantacija.
Ako je tebi to prihvatljivo, slobodno piši da imamo i povlastice od saveza, sudijske organizacije.Možda nas i guraju ka tituli.Ja u tome neću učestvovati.
Ne treba 843. puta pisati o krađama, nego svakog dana vršiti pritisak i spominjati lopovluke ali nema ko to da radi u klubu.A vi samo nastavite da falite suđenje i var.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Samo da kazem , sad hladne glave , posle svega . Mi sa Istoka , Zapada , navijaci Partizana , moramo da stanemo sada iza Aleksandra Stanojevica i da ga podrzimo . Nema ko sem nas , svaka cast za konferenciju danas , na zalost nista ona nece da promeni , hoce samo u vidu spoticanja Stanojevica sto je i krenulo verovatno vec od izjave Sume i vrlo brzo zanemarivanje po vestima i portalima Stanojeve konferencije sa senzacijom Suma o rasisti Stanoju. Jbg , sad stasti uz njega i uz ekipu , maksimalno , ja verujem da on ovo moze !
Pitanje je da li mozemo mi ? Ajde da stanemo svi oko ideje da idemo na titulu , i tu da stavimo tacku , kraj na sve ostale podele oko igre , izbora igraca , reakcija na golove itd... Ajde da sudimo na kraju a sad da uradimo sve , da budemo uz njih zarad istog cilja .
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Da se nisu desili ranije Moreira i Kleo, bio bih 200% na strani trenera. Ovako 50-50.

Nikome nije zapalo u uvo što je rekao da je do danas sve bilo regularno?

Ne razumem, jel moze pojasnjenje?

Moreira jeste sklonjen jer je trener u tom trenutku procenio da je Vukic bolji ispostavilo se da nije pogresio.

Kleo je prodat za izmedju 4-5 miliona, sta je tu Stanojevic mogao da uradi, najbolje da je se on odrekao Klea.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Deli, mnozi, sabiraj, oduzimaj........
Dokle sa podelama?
To sto se mi svadjamo i prepiremo ide na vodenicu nasim neprijateljima.
Mada nema sumnje da ima i na forumu, i u klubu ima onih koji rade protiv interesa Partizana.
Interesantno je da nas (bezocno) kradu pet godina (a kradu otkad postojimo) uprava cuti, a Stanojevic koji je tu godinu dana, i do sada je tvrdio da je sve regularno, eto danas se probudio i " shvatio" je da postoji masinerija koja nece dozvoliti da mi budemo prvi.
Mi treba da se ujedinimo SADA.
Uprava treba da obezbedi RAVNOPRAVNE USLOVE za nastavak takmicenja.
Bilo kako bilo ako ne budemo prvi, treba SVE da izbacimo iz naseg voljenog kluba, a da pocnemo od uprave, a posle i svi ostali, koliko je ko ucestvovao u razmontiranju Partizana. Ko i koliko radi protiv nasih interesa, vreme ce pokazati, ali neke stvari se vec naziru.
Eto prve prilike da ojacamo:
Jedinstvo: Zabraniti iznosenje prljavog vesa u javnost.
Suma: Neka ga Stanojevic stavi da igra pa cemo svi videti da li je ili nije spreman.
Mi navijaci: Poslati poruku upravi da ce biti POSLEDICA ukoliko nastave sa ovakvim neradom.
Svi oni koji ne zele da zasucu rukave neka idu, sto pre.

Uprava napolje

:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top