Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Hajde sad da sve gurnemo pod tepih, jer MOŽDA možemo da uzmemo titulu.

Pa ljudi, neće klub ozdraviti od jedne titule, niti će dugovi nestati, niti će jug da se počisti, niti ćemo biti jači. Niti će da ode uprava dok ima podršku vlasti.

Znači cigani do juče ništa nisu namestili?
I naglo su postali pošteni od kad je došao Stanoje? Pa zašto je to tako, ako jeste? A znamo da nisu pošteni. I u nedelju sve bilo regulare?
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Debili iz uprave uopste nisu glupi, sto vi, ocigledno, zaboravljate. Preevelika je slucajnost da Suma daje intervju odmah nakon Stanojeviceve konferencije, gde fokus odjednom postaje sukob Stanoje vs Suma, a ne ciganska odlaganja. Zatim, ne bih ja uzeo ni kao slucajnost da je drogirani dao podrsku Stanoju, jer ce onda ljudi poceti da preispituju podrsku upucenu treneru. Kao kada vidis naslove "Informera", odmah ides suprotno od toga i nema greske.

Takodje, narkomancina je fino iskoristila ovu situaciju, gde je najavio Suminu prodaju, pa ce umesto njega dovesti neku azdaju u vidu Babovica. Naravno, cigansko odlaganje je zaboravio. Njemu i mlohavom to nije vazno. Sportska atmosfera, bratska prica, interes srpskog fudbala i to.

Ljudi na forumu su postali toliko ekstremni u svojim stsvovima, da ni ne pomisljaju na drugu mogucnost osim one koju oni guraju. Je l kapirate da nije poenta da spucate 200 identicnih upisa? Mislim, ako promenis red reci u recenici i ubacis koji sinonim, poenta upisa (ako uopste i postoji) ostaje ista.

Ne znam da li je vaznije da vecinska podrska bude Sumi ili Stanojevicu, ali Partizan igra danas protiv Mladosti, a mi uopste ne govorimo o fudbalu i utakmici.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Danas očekujem ofanzivu i naprženost igrača do maksimuma. Da se uzmu 3 boda, to je sada najbitnije.

Očekujem 5-6 promena u timu u odnosu na derbi. Obradović i Živković u odbrani, Menig i Terzić na krilima...

Na klupi će biti Isak, naš novi špic iz Gane, da povedemo sa dva razlike pa da se odmori Rikardo i da vidimo novog Sadika na terenu.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
366
Reaction score
1.521
Vidim i kultura na nivou sns glasača.
Ne zaboravi da podigneš 3000 dinara.
Dete moje ja u vuciclendu ne zivim, pa samim tim i ne glasam za njega, imam nekog drugog predsednika, 3000 dinara i nije mi nesto potrebno, na forumu sam skoro od njegovog osnivanja dan i noc, mogu samo da zakljucim da si ti jedan od intelegentnijih clanova
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Rekao je bilo normalno do dqnas, od kad je on tu.
On se i vratio jer je imao obećenje da će od ove sezone biti regularno i da će Partizan biti ravnopravan sa žlezdom. I delovalo je da će tako i biti, sklonjen je onaj imbecil polupismeni Kokeza, žlezda2 iz Novog Sada uzela bod, nema zvezdanesteraca. Pa šta mislite zašto je Žoc došao? Naravno jer ima isto obećanje. Odakle pare? Naravno od SNSekte.
Međutim tvorzan se prokurčio, osetio je da se i njemu sprema nešto vrv, pa krenuo po starom.
A AS ima kratak fitilj... Nisam siguran kako će se ovo završiti ali plašim se da će se ponoviti 2012.
A za ove branioce Sume... nikako da odgovorite. Kada i gde je Suma odigrao 90 minuta za Partizan? Kada je vezao 3 utakmice kao starter?
Ja prvi branim igrače uvek, čak sam i pisao ovde da je čovek po talentu igrač za Real ali na žalost njegovo telo je takvo da se ni u Bgd zoni ne bi naigrao.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Sad svi zajedno - Igrajmo taj tango smrti, pa sta bude!

Ako osvojimo titulu, ova konferencija ce biti prelomni momenat.


A ustvari nece...

Umjesto da ova konferencija generise zajednistvo i energiju kakvu smo imali u onoj Markovoj sezoni, dobili smo jos vece podjele...

Ne znam da li neko odozgo vuce konce ili smo sami sebi dovoljni, ali smo u svakom slucaju totalni idioti!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Ne razumem, jel moze pojasnjenje?

Moreira jeste sklonjen jer je trener u tom trenutku procenio da je Vukic bolji ispostavilo se da nije pogresio.

Kleo je prodat za izmedju 4-5 miliona, sta je tu Stanojevic mogao da uradi, najbolje da je se on odrekao Klea.
Pojašnjenje je da se pitam, da li si uopšte gledao utakmice Moreire u Partizanu?!
Čovek je obeležio jednu epohu Partizana, bio istinski as i motor tima, dominirao u derbijima i van terena pokazao koliko mu je Partizan važan...
I zaslužio da u Partizanu ima svoje mesto i posle fudbalske karijere, ako to poželi...
A Vukića smo po tom povratku u Partizan čekali 6 meseci da uhvati formu...
Neverovatno koliko se na Forumu na osnovu jednog ili par poteza izjednačava kvalitet pojedinih igrača...tipa:
Lola je zatvorio rupu svojom izjavom.
Raća je dao gol sa Autokomande.
Vukić je dao gol na derbiju.
Lukač je odbranio dva penala u derbiju.
I sve je to tačno, ali postoji i karijera van toga...
A Vukić je bio stravično dobar igrač - ali ne u to vreme o kome ti pričaš...
A i za Sašu Ilića se ,oslobađalo mesto, ako Moreira ne igra....i...da ne pišem dalje...moram i do mog posla...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Pojašnjenje je da se pitam, da li si uopšte gledao utakmice Moreire u Partizanu?!
Čovek je obeležio jednu epohu Partizana, bio istinski as i motor tima, dominirao u derbijima i van terena pokazao koliko mu je Partizan važan...
I zaslužio da u Partizanu ima svoje mesto i posle fudbalske karijere, ako to poželi...
A Vukića smo po tom povratku u Partizan čekali 6 meseci da uhvati formu...
Neverovatno koliko se na Forumu na osnovu jednog ili par poteza izjednačava kvalitet pojedinih igrača...tipa:
Lola je zatvorio rupu svojom izjavom.
Raća je dao gol sa Autokomande.
Vukić je dao gol na derbiju.
Lukač je odbranio dva penala u derbiju.
I sve je to tačno, ali postoji i karijera van toga...
A Vukić je bio stravično dobar igrač - ali ne u to vreme o kome ti pričaš...
A i za Sašu Ilića se ,oslobađalo mesto, ako Moreira ne igra....i...da ne pišem dalje...moram i do mog posla...

Ponovo mi vadite reci iz konteksta.

Nista lose za Moreiru nisam rekao niti bih ikada rekao. Mo je jedan od najvaznijih igraca Partizana u novijoj istoriju, covek koji je doneo promenu. Po meni licno, ako moze da se matematicki izrazi 100 puta bolji igrac nego Suma. Najveci majstor.

Ali, svako pa i dr Mo ima vek trajanja. Time sto sam rekao da je trener procenio da je u tom trenutku bolji bio Vukic nisam ni na koji nacin osporio bilo sta sto je do tog trenutka Mo uradio za Partizan.

Istinu za volju nakon toga Mo je otisao u Kinu, pa se u Vojvodinu i prosto vise nije bio na svom nivou.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ja Doktore iskreno i ne.
Šta će se suštinski promeniti i ako osvoji tituku i LK?
Uprava? - neće
Stanje na tribinama? - neće
Stadion? - neće
Poseta? - neće
Šansa da budemo ravnopravni sa klubovima iz lige5? - neće
Sistem (koga nema)? - neće
Marketing? - neće

Neće se promeniti ni dresovi!
Šanse da ćemo u LS ostaće plod zreba i sreće.
Igrače da prodamo osim Jovića i Terzića nemamo.
Skauting nemamo. Struku za 2020-2030 dekadu modernog fudbala nemamo.

Po prirodim sam sve osim pesimista, pa ne pisem ovo nikako iz nekih pesimisticnih tripova, samo sam realan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
@Markec50
O.k. trener je procenio da je od Dr Moreire u tom trenutku (ili u nekom drugom) bolji:
Saša Ilić
Zvonimir Vukić
Stefan Babović
Da li je takav trener tada bio u pravu?

Da se razumemo, ako neko može da osvoji titulu u ovom blatu FSSa to je Stanojević.
Ako se sa nekim do kraja života neću složiti sa nekim izborima igrača to je Stanojević.

A sad, hajde da pobedimo Mladost u Lučanima.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Ukratko... Jako tužna slika.

Zalosno je što Stanoje mora da priča o ovim stvarima na konferenciji za štampu. Ovo je najbolji pokazatelj koliko smradovi iz uprave ništa ne rade i koliko "podržavaju" trenera.

Još je zalosnije što smo postali rijaliti program. Ja verujem da je Sumi isto prekurcilo, ali to se ne radi da ovakav način (videti pod Asano). Isto tako mislim da je sramota da bilo ko iz kluba priča da je Suma ovakav ili onakav u medijima. To se rešava unutar kluba.

Uprava mora da ode!!! Pa onda možemo da pričamo dalje...
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
najava.jpg

1082na3030.jpg

Ako ćemo da se koljemo i delimo bar nek se izvuče i neka korist iz toga. Ko je humaniji, Pantićevi, Savovi ili Stanojevi svedoci? Sumisti ili anti-sumisti? Vuletićevi studenti ili Vazurine kolege? Ivicini bombaši ili Ivicini miševi? Partizanovci ili Grobari? Vegani ili svaštojedi? ...

U poslednja tri meča u Lučanima osvojen samo jedan bod uz gol razliku 1:3.
Pobeda da ne dođe u pitanje ni u jednom momentu, a i ta gol razlika da se popravi. Po sistemu po kom igramo ovu ligu, dva gola u prvom dva u drugom i idemo na sledeću utakmicu.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
@Markec50
O.k. trener je procenio da je od Dr Moreire u tom trenutku (ili u nekom drugom) bolji:
Saša Ilić
Zvonimir Vukić
Stefan Babović
Da li je takav trener tada bio u pravu?

Da se razumemo, ako neko može da osvoji titulu u ovom blatu FSSa to je Stanojević.
Ako se sa nekim do kraja života neću složiti sa nekim izborima igrača to je Stanojević.

A sad, hajde da pobedimo Mladost u Lučanima.

Ne tvrdim ni ja da je on bezgresan. I ja mu necu nikad oprostiti sto isto tako nije odlucio da se odrekne Krstajica u poslednjih 6 i da da priliku Nastasicu, nego gs je pustio bez da je debitovao za Partizan.

Gurao Lazevskog ispred Volkova, Miljkovica ispred svih. Mitrovic (dron) nije prosao probi da bi igrali Voja i Ostoja i tako redom.

Nije ni normalno da se sa svim slazemo. Neko rece po cemu navijaci mogu da procene da li je Suma zasluzio da igra. Mogu po tome sto u svakom mecu izadje u 20om minutu zbog povrede. Drugo, navijaci ne znaju kako Suma utice na svlacionicu. Trece kada vec nemaju informacije, smatram da ne treba trenera da optuzuju za izdaju + veleizdaju dok se ne dokaze suprotno.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.169
Локација
vaginamandibularia
Moreiri umre majka na dan utakmice.
Moreira odluci da ostane i igra, bude najbolji na terenu, jedini da gol u ako me secanje sluzi pirovoj pobedi u kvalifikacijama za LS.
I takvog coveka je sadasnji trener prozivao na konferencijama za stampu.
Al gle cuda, i Moreira je imao veliku platu. Ko zna koliko mu se i dugovalo...
Koincidencije?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top