Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Vremenom sam naučio da, ako nešto djeluje nelogično, obično postoji vrlo logičan razlog za tako nešto.
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Humska 1
Ne tvrdim ni ja da je on bezgresan. I ja mu necu nikad oprostiti sto isto tako nije odlucio da se odrekne Krstajica u poslednjih 6 i da da priliku Nastasicu, nego gs je pustio bez da je debitovao za Partizan.

Gurao Lazevskog ispred Volkova, Miljkovica ispred svih. Mitrovic (dron) nije prosao probi da bi igrali Voja i Ostoja i tako redom.

Nije ni normalno da se sa svim slazemo. Neko rece po cemu navijaci mogu da procene da li je Suma zasluzio da igra. Mogu po tome sto u svakom mecu izadje u 20om minutu zbog povrede. Drugo, navijaci ne znaju kako Suma utice na svlacionicu. Trece kada vec nemaju informacije, smatram da ne treba trenera da optuzuju za izdaju + veleizdaju dok se ne dokaze suprotno.
Nastasiću nije mogao da da šansu zato što je fiorentina platila da momak ne odigra ni jedan meč za prvi tim,za tako nešto Partizan je dobio 1mil.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Danas očekujem ofanzivu i naprženost igrača do maksimuma. Da se uzmu 3 boda, to je sada najbitnije.

Očekujem 5-6 promena u timu u odnosu na derbi. Obradović i Živković u odbrani, Menig i Terzić na krilima...

Na klupi će biti Isak, naš novi špic iz Gane, da povedemo sa dva razlike pa da se odmori Rikardo i da vidimo novog Sadika na terenu.
Nadam se, ali umor će polako stići na naplatu. Pola tima nema rotaciju. Govna sa svojim igračkim kadrom od 3 tima odlaže kad god im se digne. Sve se to da urediti i izvršiti pritisak da imamo upravu, ali mi imamo kolaboracioniste koji bi prodali, ne Partizan, već kuma i prvog komšiju koji je dao bubreg njegovom detetu zarad ličnih pozicija i interesa.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
316
Reaction score
1.628
Локација
Панчево
Pre svega, pozdrav i dobar dan svima. Neko pomenu ovde sklanjanje Kokeze. Veze to nema sa Partizanom, već sa Piksijem i reprezentacijom. Piksiju su obećane odrešene ruke, a on je rešio da na svoj način neke stvari očisti, promeni, postavi drugačije. Proverena informacija, ako modersciju zanima, reći ću im i odakle. Dakle, nije se niko zabrinuo za Partizan pa sklonio Kokezu. Ali, to na stranu. Kao laik, pitam ima li ovde nekog ko je stručan, pa da nam objasni šta to veliko Suma donosi timu? I unapred se zahvaljujem. Dečko je nespreman, pre svega. Nije vezao dve poštene utakmice, ni kod Sava ni kod Stanoja. Neće biti da je to samo zbog trenera. To što on ima kao neki dribling, nije dovoljno. Odbranu ne igra. Dodavanja precizna ispod 50 posto, sigurno. Sebičan. Loš šut, loša tehnika. Pregled igre nula. Koncentracija minus deset. Kao krava koja prospe kofu mleka. I sad ja treba da ga šiljim na Sumu zbog nekog njegovog gola ili driblinga a da ne vidim koliko puta je ostavio saigrače na vetrometini?! Koliko puta nas je koštala njegova izgubljena lopta i slično? Vidim neki ga porede sa Čavom. Ne igrajte se. Meni je žao što sam generacija koja nije imala prilike da gleda Čavu uživo. Od cigana sam čuo više puta (starijih) samo reči poštovanja i divljenja za Čavu. Posle sam gledao šta sam mogao na Jutjubu. Čava i Suma su dva univerzuma različita. Da ne bude zabune, ovo ne znači da je Stanoje bezgrešan, niti gledam to kroz prizmu njihovog sukoba, već samo kroz prizmu igre, i FK Partizan. Od početka mi se nije dopao Suma, i nisam razumeo to oduševljenje njim. Deluje kao apsolutni amater, i nema teoretske šanse da će igrati u nekoj od liga petice (dakle, nema šanse da ga uvaljamo za makar solidan keš). Iskreno pitam da li grešim, i u čemu, kada je procena njegovih fudbalskih sposobnosti u pitanju. O mentalnim ne bih (ne mislim da je glup, ne vređam dečka, pričam o koncentraciji, želji, volji i fudbalskoj inteligenciji, mada mu ovaj nastup na nivou deteta kome trebaju ljubav i pažnja stvarno nije trebao, a i nema šanse da se slučajno desio). Pa eto, ako ima neko da mi otvori oči, i objasni u čemu grešim, stvarno bih bio zahvalan. Nisam ironičan ni sarkastičan. Inače, što reče Mali Džin, kaskamo debelo za Evropom u tehničkim stvarima. Struka, skauting, omladinska škola i sve što uz to ide. Svi znamo da se mora uspostaviti sistem, a iz toga kasnije sve ide lakše. Svi kažemo da smo bili bolji u derbiju. Jesmo. Ali, koliki nam je bio procenat uspešnih dodavanja? Uspešnih prijema lopte? Na šta liči ona tranzicija kad imamo priliku za kontru pa je useremo kao da se igra fuca iza zgrade? Mene to najviše boli, i najviše mi smeta. Izvinjavam se na dugačkom postu, i još jednom, pozdrav svima.
P.S.
Gospoda iz KK su pokazala kako se radi (a koliko smo pljuvali Cigana Savića). Nijedan transfer novinari nisu pogodili, osećam da ni Ostoja ne zna koga ćemo dovesti do samog potpisivanja. Što znači da se može kad se hoće, i kad se zna i ume, pre svega.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
I sa umornim igracima dobijamo danasnju utakmicu. Partizan izgleda zaista dobro na terenu.
A uprava ce sve uraditi da se incidenti takve vrste ne ponove u nastavku ove a pogotovo sledece sezone. Negativna energija kreirana po medijima ovih dana ne moze biti slucajnost.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nadam se da gresim ali ja danas ne ocekujem nimalo laku utakmicu. Bicu zadovoljan bilo kojom pobedom makar i 0:1 nekim auto-golom. Jasno je da su najteze utakmice one pre i posle derbija. Velika potrosenost energije u samom derbiju plus jos neka povreda ili umor i sve to diktira da ce biti puno promena za danasnji sastav. Plus da nam tamo ne lezi bas taj teren jer nismo dobili 3 godine... cak sta vise dva puta porazeni a jednom izvukli bod pred sam kraj. I jos sva ova nova desavanja oko usranih cigana i njihovih odlaganja pa Stanojeviceva konferencija gde je covek sa pravom "izgoreo" na sve to... a ne bi me cudilo i da sudjenje danas bude diskutabilno i na nasu stetu, naravno. Mi bukvalno imamo rat protiv cigana i drzave - sistema koji sve cini da ovi opet budu prvi i gde lice sa poternice opet najavljuje njihovu titulu a nije ni pola prvenstva proslo plus mi smo trenutno prvi sa ta dva boda prednosti. Opet kazem, samo pobeda, bilo kakva i bilo kojom igrom - SAMO DA POBEDIMO.

Ovo oko podela na forumu Stanoje - Suma je vise mucno za citati i ja u tome necu da ucestvujem.

Partizan iznad svega !!! vucicu pederu ne damo ti titulu !!!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.587
Локација
Novi Sad
Vreme je da se u Lucanima probije taj zamisljeni led i da se uzmu ti bodovi. Manimo se sujeverja i statistike, moramo izgaziti pogotovo posle jucerasnjeg dana. Mora zelja biti jos veca, U INAT CIGANIMA, U INAT SVIMA, GAZI DO POBEDE!!
...svi se pitaju da'l sam normalan, sto bodrim ga i protiv lucana....

I zato poruka igracima i trenerima Partizana:

Mi smo na ova govna navikli, ne brinite za nas, igrajte i pokidajte!!! :navijac
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Meni se cini da je Stanojevic pusten niz vodu, uprava nije stala iza njega, ne bi me cudilo da mu ovo bude oprostajna utkamica.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Valjda su sredili taj teren kako valja. Jesmo li mi to postali Čelsi preko noći, pa nam višak dobrih igrača smeta i imamo za razbacivanje, a igramo (Bogu hvala i to poprilično dobro) tri takmičenja. Stanojević je video da Suma može itekako da pomogne, uklopi ga, mnogo je veća korist, nego gubitak.
A da, ima čovek platu, e onda ništa...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Kao laik, pitam ima li ovde nekog ko je stručan, pa da nam objasni šta to veliko Suma donosi timu? I unapred se zahvaljujem.
Pa eto, ako ima neko da mi otvori oči, i objasni u čemu grešim, stvarno bih bio zahvalan.

Pozdrav i tebi i samo da ti porucim kao novom clanu da ovakve recenice ne upotrebljavas previse ako zelis da imas normalnu diskusiju na forumu.

Sve ostalo je tvoj stav i nema nikakvih problema sa ostatkom posta.. moderatorski gledano :D
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
316
Reaction score
1.628
Локација
Панчево
Pozdrav i tebi i samo da ti porucim kao novom clanu da ovakve recenice ne upotrebljavas previse ako zelis da imas normalnu diskusiju na forumu.

Sve ostalo je tvoj stav i nema nikakvih problema sa ostatkom posta.. moderatorski gledano
Hvala na savetu, ali stvarno sam ozbiljno pitao. Znam da ovde ima ljudi koji su iz struke, da tako kažem. Nije isto kad gledam ja, i kad mi neko objasni neke stvari (primer je recimo predavanje Žocovo sa Liburnija kupa, prosto mi čovek otvorio oči, lepo sam video koliko nemam pojma). Svakako nisam došao da se svađam i nadjebavam sa ostalima. Uostalom, dela, a ne reči. Mada su ovde dela reči
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Meni se cini da je Stanojevic pusten niz vodu, uprava nije stala iza njega, ne bi me cudilo da mu ovo bude oprostajna utkamica.
То ако се деси онда смо у каналу јер овај тим нико не може да води осим њега, имамо резултате, он разуме овај тим и екипа разуме њега (осим Суме изгледа). И овако ћемо тешко издржати да не кикснемо до краја полусезоне јер је распоред нагомилан и тежак, а камо ли ако екипа буде морала у сред сезоне да се прилагођава на новог тренера. Смена тренера у сред такмичења нас је коштала групне фазе Лиге Европе прошле год са Савом, а сада може да нас кошта презимљавања у Европи и титуле. Пар година раније смена Кизе у сред сезоне нас је коштала презимљавања у Европи. То се не ради у сред сезоне и надам се да Станојевић неће сам да оде јер ово што је причао ће у том случају изгледати као алиби. Ако га отерају на силу то је друга прича. Мора да остане најмање до зиме, а ја се надам и до лета.....и после лета ако направи чудо и узме титулу. Много је важно кад тренер напокон има екипу састављену по својим жељама да се тај тренер не дира у сред сезоне иначе идемо из почетка, а сваки почетак је пун рупа. Одлазак Сава није смео да се дозволи у оном моменту као што сада не сме одлазак Станојевића. Прошла сезона је на неки начин практично жртвована свесно или несвесно како би Станојевић за ову спремио тим, ти лоши резултати га нису сменили и дата му је нова шанса. Сад он користи ту нову шансу, имамо резултате у Европи, а у лиги смо након дуго година у игри за титулу и смена тренера у овом моменту би била апсолутна катастрофа....Флора би нам била недостижна, а камо ли титула. Да смо испали из Европе или изгубили дерби био бих за смену Станојевића али овако то никако не сме да се деси јер имамо ту неку стабилност и чврстину коју нисмо имали годинама, не просипамо бодове по лиги након Европе, а и у тој Европи се држимо изузетно добро.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top