Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Secam se dobro.. oterase Stanojevica i Grant debituje protiv Slobode (Steeeeeevojnoooo Steeeeevojnooo) 0:0 pred 20000 Grobara jer je ulaz bio besplatan.

Da me SLUČAJNO neko ne razume pogrešno i uhvati se za reči u drugačijem kontekstu.

Veličina jednog kluba je srazmerna broju VERNIH navijača.
i da koga boli kurac za PSS Slemen iz Indonezije i njihov prosek od 19000 ili Persija Dzakarta od 25000

evo vam neke prosecene - naglasavam prosecne posete nekih mnogo “manjih” klubova od Partizana
Wydad i Raya Casablanca po 15000 a nisu najposeceniji u Maroku!
USM Alger skormnih 31000 prosek!!!
CS Constantine 25000


Necu dalje, muka mi je.. i da “veca zemlja ili veca sirotinja” nisu argumenti! ljudi vole fudbal vise nego mi, ljudi vole svoje klubove vise nego mi i sve ja to prihvatam (osim u ovolikoj meri) ali tim klubovima se NE DEŠAVA ovo sto se desava Partizanu od kako je zvalava picka na vlasti!
To je nesto sto se ne desava nigde i nikad nije

NIKO NIKAD U ISTORIJI SPORTA

na sve to, nas odgovor je nemo posmatranje
ili nas nema?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.306
Reaction score
3.900
Локација
Kobasicarija "Venac".
meni je prosto neverovatno da ce se odrzati ta live konferencija sa navijacima. da nasa uprava dozvoli da se pita trener sve I svasta, pa I (vrlo moguce) ponesto o prvorodjenom koji obitava na andricevom vencu. mislim, ako je dozvoljeno da bilo ko postavi pitanje po zelji.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
meni je prosto neverovatno da ce se odrzati ta live konferencija sa navijacima. da nasa uprava dozvoli da se pita trener sve I svasta, pa I (vrlo moguce) ponesto o prvorodjenom koji obitava na andricevom vencu. mislim, ako je dozvoljeno da bilo ko postavi pitanje po zelji.
veoma sam blizu da odem i ne dozvolim upravo takav scenario!

nije nam klub dovoljno osramocen i popisan svuda i na svakom polju pa jos da mi pisaju po treneru (ko god bio trener)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Ако неко иде данас на митинг нека пита Сtанојевића који су тачно тактички тј. генерално фудбалски разлози због којих у захтевнијим мечевима радије бира Миљкона него технички потентнијег Живковића.

И јел ће бити неки снимак целог догађаја ?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.363
Локација
Beograd
@kujblo70
A zašto da odeš i ne dozvoliš da Stanojevića neko nešto pita ČAK i o Aleksandru Vučiću?
Pa ako je Stanojević hteo da izađe pred navijače i dozvoli im da mogu da ga pitaju SVE i SVAŠTA, onda - nema biranja pitanja!
O.k. brate Kujblo, verovatno si ti mislio više na to da navijači ,,ne pišaju,, po treneru, nego o Vučiću, ali...opet kažem, Stanoje, hteo si pitanja, dobićeš pitanja, nema biranja...osim ako neko tamo nešto ne ,,naštima,, šta može da se pita a šta ne... :icon-rolleyes:

Nisam zdravstveno baš najbolje, a da jesam morao bih na posao, ali teorijski rečeno i da sam zdrav i da ne moram na posao - ne bih išao da pokušavam da iz neke ,,mase,, postavim Stanoju neka pitanja...

Prvo, zašto da ,,dolivam ulje na vatru,, - ono što je učinjeno, učinjeno je, i ne može da se vrati ,,unazad,, - ništa neće pomoći Partizanu ako treneru kažem šta mislim da kod njega ne valja u trenutku kad se igra utakmica za utakmicom, kada se nižu pobede i kada očekujemo sledeće...
Jeste, ne slažem se sa odlaskom Sume, ali Suma NEĆE biti pored Stanojevića tako da možemo u isto vreme da čujemo ,,obe strane,, - nego samo jednu, onu, Stanojevićevu...niti će moje prisustvo tamo ili neko ,,bitno,, pitanje vratiti Sumu u tim...

Drugo ne volim da me neko uslovljava bilo čime, pa tako ni time kako ću da se obučem...

Treće...Stanojević je zaista hrabar i stalo mu je da se nekako ,,ujedinimo,, - hoće da izađe pred ,,narod,, hoće da pokuša da objasni, da nas ubedi, itd...tim mu je ,,zategnut,, ima seriju uspešnih rezultata - i svaka mu čast na tome! :clap

Četvrto:
Ali...da mu kao stariji kažem i ovo: pa ko će još narodu ugoditi, šta god da uradiš, uvek će biti onih i za i protiv...
Isto tako, ako radiš po nekoj svojoj savesti i misliš da je to sve ispravno i moralno, onda nemaš ni potrebu da se pravdaš bilo kome...

Peto:
Budi svestan da svaki tvoj postupak, akcija, izaziva i reakciju...opet sa primerom Sume - ako si ga oterao - a jesi - ne ulazim sad u to da li je to bilo pravedno ili ne - znaj da će oni koji su jedva čekali da mu vide leđa odobravati tvoj postupak, ali će te oni koji su obožavali ,,Sumicu,, da gledaju na terenu ,,gledati popreko,, - i da to nikakvo ,,druženje sa navijačima,, ne može tek tako po hitnom postupku ,,izgladiti,,...

U redu je, imaš svoje želje i postupke, igrače koji ti trebaju i one koji ti ne trebaju, ove godine ,,nišanimo,, TRIPLU KRUNU, i sve najbolje u tome!
Svako ko navija za Partizan radovaće se kad na kraju sezone takvi ,,krunu,, uzmemo!
Bez obzira šta mislimo o kom igraču ili o našem treneru...

A videćemo i čućemo kakva će pitanja biti postavljana - ako bude teških, gadnih, neugodnih, neprijatnih - to će značiti da nije bilo nikakve cenzure - a ako ih ne bude, značiće to da je neki ,,filter cenzure,, ipak nekako ,,postavljen,, - ili da niko ko bi tako nešto postavio - nije ni došao...

Šteta samo ako niko sa ovog Foruma ipak ne bude tamo...bar da nam prenese utiske...

Imao sam ideju da recimo ,,uobličimo,, prethodnih dana nekoliko pitanja ovde i ugodnih i neugodnih, pa da ih neko ,,odnese,, do Stanoja...ali...proteklih dana sam baš bio i bolestan i na poslu, i svašta nešto...tako da...,,nisam znao ni gde mi je glava,, a kamoli nešto drugo...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Goran Tomić dragi Gorane, samo zat sto se ja u nekoj svojoj zaludjenosti nadam da ce biti pitanja o kako izlazimo na kontru, zasto Sanicanin nekad igra korektora nekad ne, zasto ne pokusa Scekica da spusti kao 3. pozadi i tako dalje..

a ocekujem “sta kazete za zeljka pantica” itd…

zao mi kluba.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
pratim tekstualno pa moram da prokemntarisem pitanje da li ce biti tu i sledece sezone,gde nam jasno stavlja do znanja da su sanse za to minimalne...pa cemu onda sve ovo zar ova uprava ne moze da zadrzi njega kao i nikolica..konacno pomak u igri,nada za titulu i sta i da je uzmemo ove godine ako sledece nemamo trenera koji uspeh moze da ponovi i da napravi kontinuitet...jel nas ocekuje titula pa sl godine -20 ...upravo nesposobnost ove uprave za dugorocni plan je uzasna..ja npr ne bi ni dovodio trenera koji razmislja kako sto pre da ode,vec ako dovodis dovodis na duze za seriju rezultata...mene jedna titula nece zadovoljiti a i svestan sam da u trenutnoj situaciji ne mozemo da ih imamo 4,5 vezanih ali ocekujem konkurentnost i borbu svake godine do kraja..pa npr 2 vezane pa 2 neka izgubimo ali potom da se vracamo opet ili sl...
ove najave mi se uopste ne svidjaju jer je buducnost kluba u losem polozaju
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Sacekajmo kraj ali po meni je ovo vrh - ako pitanja nisu namestena! Ovaj nacin interakcije moze da se uvede kao nesto redovono na godisnjem nivou, sto da ne, ako bi znali da vec od sledeceg puta neko ne bi ubacio neki "strani" element i samim tim ne bi mogli da iskontrolisemo situaciju i neka pitanja. Ali ima nacina i to da se iskontrolise.

Puna podrska Stanojevicu!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.725
Reaction score
11.128
Локација
.
Naravno da neka pitanja jesu nameštena, tj. ne u smislu "e organizovao sam tribinu pa ću sam da smislim pitanja" nego čisto da ima neki red o čemu treba da se priča, za čega ga prozivaju navijači.
Uostalom svako je mogao da dođe i da ga pita o stvarima za koje ga određena grupa ljudi okupljena oko jednog umobolnika optužuje.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.148
Reaction score
18.191
Локација
U Kinšasi
Ove konferencije kurcu ne služe, jer jedino ima smisla da se Vazura, Vučelić i Iliev ovde pojave. Čuj sad se trener tu raspravlja sa nekim likovima zašto mu igra ovaj ili onaj. Koga boli kurac, to su teme za nas forumaše, čovek ima posao, obaveze i ciljeve. Ako ne valja ili ne ispuni, zna se šta sleduje. Isto i u suprotnom.

Zanimljivo je da je izjavio da neće ostati i sledeću sezonu. FK je mašina za mlevenje živih ljudi.

Isto je zanimljivo da je njegov izbor bio da ubaci Ostojića u finalu kupa, iako je svugde bila informacija da je Banjak odbio da uđe u igru.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Bio sam, morao sam…

90% ljudi koju su dosli morali su da pitaju nekog kako se dolazi do sale KKP

Sreo sam Mozlija i rekao mu da ga volimo.

Preporucio sam treneru dve knjige i pitao ga ono sto me zanima, fudbalski naravno.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.466
Reaction score
28.983
Локација
Novi Sad
Stanoje samo ti nastavi da jebes, ne vadi! Objasnio je neke stvari, jedina zamerka je to oko njegovog ugovora i produzetka, inace odlicna tribina, po meni se na dosta aktuelnih pitanja odgovorilo, neka pitanja nisu za njega nego za mentole iz uprave.

Sto kaze crna ovca, treba ovo organizovati godisnje jednom, ako ne i 2 puta... To da je namestena konferencija je ludost po meni, ko je hteo mogao je da ode. Ako je bilo namesteno javice se sigurno neko da mu nije dozvoljeno neko pitanje.

Samo ti jebi na terenu Stanoje, a mi cemo upravu kad tad oterati pa cemo pricati o produzetku ugovora.

Ajde sada pun gas u cetvrtak, a onda i taj Krusevac da pregazimo. :navijac:pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top