Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

LUDAK

Početnik
Учлањен(а)
09.09.2021
Порука
1
Reaction score
0
Локација
Talin
Zdravo, imam jedno pitanje, sta se desio sa Dimitar Mitrovski? Jel potpisao za Partizanu?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ево овако сликовито досадашњи биланс на средини полу-сезоне:

hsh0kPS.jpg
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Dobre vesti...
-----------------------------------
Ozdravio Siniša Saničanin i već trenira

Ohrabrujuće informacija i po pitanju Aleksandra Šćekića

S druge strane, imajući u vidu da je Saničanin tek ušao u trenažni proces, možda bi protiv Trajala u sredu mogli na štoperskim pozicijama da se spoje Bojan Ostojić i Nemanja Miletić, s obzirom da je Igor Vujačić sa reprezentacijom Crne Gore. A iz tabora Sokolova stigli su nagoveštaji da na gostovanju Gibraltaru Aleksandar Šćekić nije pretrpeo težu povredu, iako je napustio teren u 51. minutu. Mala zabrinutost je vladala zbog zdravstvenog stanja zadnjeg veznog, da bi se ispostavilo da je s njim sve u redu i najavljen je kao starter za večerašnji duel u Oslu sa Norveškom.

1633959073281_20210722npSanicanin3_(1)_Cropped.jpg
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.471
Reaction score
29.004
Локација
Novi Sad
Ukratko

Izlazi trenutno najjaci moguci sastav
Jovic pozitivan na Koronu, kucno lecenje, blazi oblik
Stevanovic ce braniti sve kup utakmice
O Bazdaru i Milovanovicu i poverenju ostalim "klincima"
Gust raspored sledecih mesec dana
Kvinsi
Sredinom decembra Partizan prvi na dve tabele?
"No comment" na ciganske idiotluke po novinama i televizijama

Samo jebi Stanoje, ne vadi!
:napred-partizan:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Не свиђа ми се оволико форсирање Рикарда, много ризикујемо његову повреду. Надао сам се да ће да одмори током ове репрезентативне паузе јер ту реално може било које изнуђено решење да прође па и Ћела голман да игра шпица.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.471
Reaction score
29.004
Локација
Novi Sad
Neka im da 2 komada u prvom pa nek odmori onda :šal ali generalno se slazem sa tobom, rizikuje se ali Stanoje i sam kaze da svaku utakmicu gleda kao najbitniju i da se napada svako i svuda samim tim rizik mora i da postoji, a kaze i da je Stulic trebao da ga zameni, da je Riki sam dosao dva dana ranije sa pauze da trenira iako mu je dao duzi odmor nego drugima. Rikardo je bratina, zeljan je svake utakmice i gladan za jos golova, vidimo da se i sam nudi da trenira i igra i da je spreman kao zapeta puska. :clap svaka mu cast za sve sto radi za Partizan
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Šta je sa Lukačem? Zar ne može braniti ni 1/16 kupa? Koji kurac su ga onda i dovodili ako ga ni tu ne ubacuju....
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
ali kakav je rikardo king! 'ladno se vratio dva dana ranije. znaci nista rave I cuga u starom kraju. jbt, nama su "inozemci" konstantno kasnili na ovim pauzama. bravo majstore!!!

Naš Riki Kaka je ozenjen i ima bar jedno dete sudeci po fotkama, moguce i da ima i vise, sad sam prezubcio i ne da mi se da proveravam. Uglavnom kapiram da je covek dosao dva dana ranije na treninge jer mu je muka od zene i zvocanja :D
Šala mala, brat je profesionalac na max.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top