Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA

7:0
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Iz kog razloga igramo sa najboljim timom protiv trećeligaša. Totalno nerazumljivo. Posle nam je ko zna ko kriv ako se Rikardo povredi. Još priča na svakoj konferenciji kako igra pod lekovima i injekcijama.

Drugo imamo toliko igrača koji zaslužuju šansu i ne vidim razlog zašto ne bi igrali. A ovi iskusniji da uđu u slučaju nekih problema.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.451
Reaction score
5.748
Локација
beograd
Zalim se ja pre pocetka utakmice kumu kako mi se ne dopada sastav i cinjenica da nam bitni igrači igraju. Na moju kuknjavu, stize mi snimak utakmice Partizan Timok. Odmah mi je bilo sve jasno. Ovaj Partizan ne bira utakmice, on melje redom punom parom.
Bravo Partizane!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja sam iskreno video dosta propusta ovde.
Ćela je imao grešaka dosta
Dača jako tanak forma u kurcu
Lazar Pavlović ušao energično ali sebičan
Stanoje ne daje priliku bekap opciji za špica

Ovo poslednje mi je najgori utisak. Jedno pitanje za Stanoja: Kad Rikardo ne bude mogao da igra ko ti ulazi napred? Menig? Ne razumem zašto smo doveli igrača iz Gane koji odlazi 31.12 ako ne može da bude u rotaciji na ovom mecu. Gde je Milovanović koji je na pripremama zaslužio minute makar ovde…

Bravo za Lazara M i Meniga.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
Мислим да је Миловановић са младом репрезентацијом....што опет није одговор на питање - зашто некад не замени Рикарда....
Очигледно је шта Станојевић ради - константно одржава такмичарску тензију код играча. Зато се не одмара нико ко је битан већ се форсира до крајњих граница и све се ради за суви резултат. То може да има и лошу страну али за сад овај ризик се исплаћује, а ово је реално баш велик ризик што ради тренер јер нам овим форсирањем виси о концу повреда неког битног играча сваког момента. Тако да са једне стране ми се допада што су играчи баш у јакој форми и што нема опуштања, а са друге стране ме брине све то јер су битни играчи константно на ивици повреде. Не знам.....велика је лутрија овакав приступ селекцији играча. Надам се да ћемо издржати до зиме без принудног изостанка најбитнијих играча.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.451
Reaction score
5.748
Локација
beograd
Jedno pitanje za Stanoja: Kad Rikardo ne bude mogao da igra ko ti ulazi napred? Menig? Ne razumem zašto smo doveli igrača iz Gane koji odlazi 31.12 ako ne može da bude u rotaciji na ovom mecu. Gde je Milovanović koji je na pripremama zaslužio minute makar ovde…

Bravo za Lazara M i Meniga.
Verovatno nisi pratio dovoljno, pa zbog toga "kritikujes" . Milovanovic je bio sa reprezentacijom, juce je valjda igrao. Stulic je bio planiran za startera, ali se povredio. Ovog iz Gane sto smo doveli, to je pitanje za upravu. Sigurno ga nece Stanoje pustiti da igra ako nije zasluzio na treningu.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.472
Reaction score
29.012
Локација
Novi Sad
Raspored do sledece rep.pauze

17. oktobar – 13. kolo Linglong Superlige
Partizan – Radnik

21. oktobar – 3. kolo Lige konferencija
Partizan – Gent

24. oktobar – 14. kolo Linglong Superlige
TSC – Partizan

27. oktobar – zaostala utakmica 5. kola Linglong Superlige
Partizan – Metalac

31. oktobar – 16. kolo Linglong Superlige
Partizan – Čukarički

4. novembar – 4. kolo Lige konferencija
Gent – Partizan

7. novembar – 17. kolo Linglong Superlige Srbije
Partizan – Proleter

NAPADAJ JER PARNI VALJAK MELJE NEMA STAJANJA!! :napred-partizan:
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.472
Reaction score
29.012
Локација
Novi Sad
Jako mi se svidela akcija za drugi gol, dupli pas, brzo u 16, navuces ih dole na Rikija a Kvinsi uleti i maltene sa penala skoro pa plasira loptu u mrezu :clap :ziveli bravo momci, cist primer dobre i uigrane akcije
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.532
Локација
Žrnov
Nije neka utakmica bila što se kvaliteta tiče, osim ovih akcia kod golova, ali dobro... nije ni bitno... 3:0 sa manje od pola gasa, svi završili zdravi... Jedino se Riki iznervira i dobi bez veze žuti...

Sudija - govno.. .standardno...

Utisak meča, trener Trajala u izjavi posle utakmice... Evo vidim, već državni udaj u najavi :buhaha :buhaha
ŠOKANTNA IZJAVA TRENERA TRAJALA! Partizan je šampion Srbije! - Informer
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top