Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Juuuuu, nisam ni vdeo tu izjavu.... Sutra u jutarnjem doktor terzinjo napada Trajal i trenera im Miljenka, kako ga nije sramota, to je drzavni udar, fss da reaguje.........
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Ako se ne varam,kapiten im je Gasicev sin(BIA),a msm i da ima funkciju predsednika kluba....s obzirom da su ga musavci s noge na nogu kad je pokusano njegovo instaliranje u rupu i ne cude ovakve izjave! Ne znam sto sam ovo napisao,ne moze da skodi a nekome moze da koristi....Ali izjava je lepo izgleda cak i u "usninom biltenu"!
 
  • Like
Reactions: Oki

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Moglo je i bolje i lepse protiv trajala(solidna ekipica), ali hajde da ovo podvedemo pod otaljavanje posla. Markec dobar, kvinsi pravi kad je trebalo. Rezervisti opet ne koriste minute: pavlovic i lutovac-nista. Miletic danas bio kritican.
Ok, ajde da i surdulicu rutiniramo, pa na najveci evro ispit od dvomeca sa soci
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Izjava ne da je pokusaj drzavnog udara vec i napad na preCednika i njegovu porodicu
Svi na poligraf!!!!!!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Mnogi ne veruju kad kažem tako nešto. Misle da se nekome dodvoravam. Partizan je moj klub, osećam se kao da sam ovde rođen i odrastao u Partizanu, pripadam mu svim srcem. I kada nisam bio tu pratio sam rezultate, gledao prenose. Ovo ne govorim zbog navijača, nego se tako osećam. Ako ostanem ovde, nadam se da će moj sin prve fudbalske korake naučiti u Partizanu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Definicija stranca koji radi posao za koji je doveden je upravo Rikardo. Borba, motivacija, želja je prisutna na svakoj utakmici. Na stranu golovi i statistika ali čovek radi toliko toga što se ne vidi u toj statistici. Zahvalan igrač.

Ne želim da umanjim fantastične partije i preporod Lazara Markovića ove sezone ali mi bismo se bez Rikarda tj. golgetera kao što je on, mučili kao što smo se mučili i prethodnih sezona u ligi i verovatno bi se već sad oprostili od borbe u prvenstvu.
Ako ostanem ovde, nadam se da će moj sin prve fudbalske korake naučiti u Partizanu.
Ne vidim razlog za njegovom prodajom. I da ga prodamo za 4 miliona opet smo u igračkom deficitu. Ostaviti ga i za sledeću sezonu, povećati mu platu i praviti nadogradnju ekipe već od zime.

Da sam bio na onoj konferenciji kod Stanojevića, zamerio bih mu na tome što imamo samo 3 stranca. Četiri, čak ne ni četiri, pet moramo imati ako želimo nešto ozbiljno uraditi.

Prekaljeni igrači poput Rikarda su formula za uspeh u Evropi i domaćici. Sa 4-5 stranaca Rikardovog kvaliteta, neki veći uspeh u ligi evrope ne bi bio nemoguć.
10 igrača od 25-30 godina i jedan klinac u 11, pa da se konačno napravi neki zapaženiji rezultat u LE.
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Mnogi ne veruju kad kažem tako nešto. Misle da se nekome dodvoravam. Partizan je moj klub, osećam se kao da sam ovde rođen i odrastao u Partizanu, pripadam mu svim srcem. I kada nisam bio tu pratio sam rezultate, gledao prenose. Ovo ne govorim zbog navijača, nego se tako osećam. Ako ostanem ovde, nadam se da će moj sin prve fudbalske korake naučiti u Partizanu.
Da je bilo zdravog razuma zadrzali bi Moreiru u sportskom sektoru na nekoj poziciji i imali bi u timu njegovog sina a ne Benfica
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pazite ovaj tekst, tacnije dobro procitajte...

Partizan i Metalac u evropskom terminu

Posle konsultacija predstavnika dva kluba i zvaničnika Superlige, odlučeno je da tim iz Gornjeg Milanovca gostuje u Humskoj 1 u četvrtak 27. oktobra od 17 časova, a ne kako je prvobitno bilo predviđeno, dan ranije. U pitanju je odložen meč petog kola prvenstva, zakazan još za 15. avgust, odložen usled velikog broja povređenih i premorenih igrača crno-belih, koji su tad bili opterećeni putem u Ponta Delgadu na prvi meč plej-ofa sa Santa Klarom, a zarad interesa srpskog fudbala udovoljeno im je da pomere okršaj sa sastavom Žarka Lazetića.

...neka mi samo neko objasni kako je 27.oktobar cetvrtak??? Da li su mislili ove godine ili mozda sedece? :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
a zarad interesa srpskog fudbala udovoljeno im je da pomere okršaj sa sastavom Žarka Lazetića.
Чуј нама удовољено..... Ако ме сећање добро служи Станојевић је рекао да нисмо ни хтели да одложимо меч са Металцем и да смо то урадили тек после цигана и Чуке
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
153
Reaction score
919
Локација
Београд
Посао завршити у првом полувремену и по сваку цену избећи повреде, Здјелара и Рикарда одморити уколико је резултат одговарајући. Живковић од старта, после да се уведе Миљковић на позицији либера! Мислим да сво двапут играли тако и да десна страна може да држи лопту до сутра. Ајмо црно-бели!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ceka nas danas utakmica protiv Radnika. Jasno je sta nam je cilj - jedan jedini - samo pobeda i nista drugo.

Videli smo droljetinu juce kako je dobila ubedljivo rezerviste Kolubare (1:7) ne bi li nam se priblizili i popravili gol-razliku. Takodje je jasno da crveno-bela drolja nece nigde kiksati do sledeceg derbija u rupetini. Ovo sve uvek pisem iz razloga koliko nama znaci svaka prvenstvena utakmica gde "nemamo" prava da kiksnemo ne bi li zadrzali prvo mesto. Nijedna nece biti laka i zbog tog pritiska. Ali sve to znaju Stanojevic i nasi igraci. Zato i igramo svaku utakmicu na taj nacin ove sezone i zato pobedjujemo. Jednostavno, nema zajebavanja. U svaku utakmicu ulazimo motivisano i sa samo jednom zeljom - da pobedimo.

Radnik je trenutno na poziciji 14 na tabeli mada ima manje odigranih utakmica u odnosu na ostale ekipe jer tek treba da odigra te odlozene. Ono sto se primeti jeste da ne primaju mnogo golova (primili tek 9) sto je naravno i Stanoje zapazio. Imaju trecu po redu najbolju odbranu u ligi nakon nas (primili 3) i govana ciganskih (primili 6) koji smo jedini manje golova primili od njih. Ali isto tako ova ekipa Radnika je dala najmanje golova u ligi (tek 7 na 10 utakmica) i nisu bas efikasni od kada im je otisao najbolji strelac Makaric. Takodje, ne racunajuci kup gde su u poslednjem odigranom mecu dobili kragujevacki Radnicki (2:0), oni u prvenstvu nisu dobili vec duze vreme, tacnije poslednju pobedu u ligi ostvarili su jos 20.avgusta kada su dobili Mladost u Lucanima (0:2).

Medjusobni mecevi izmedju nas i njih... U Beogradu stojimo odlicno jer smo dobili svih 6 meceva uz gol-razliku 15:3 (+12) sto bi u proseku bilo da im dajemo 2,5 gola... sto i danas ocekujem pobedu od nekih 2:0 ili 3:0. Inace nakon jedinog poraza od njih u Surdulici koji se desio 22.07.2018 (1:0) vezali smo pet pobeda zaredom protiv njih plus jos jednu u kupu.

Medjusobni ligaski mecevi:

Beograd: 6 6 0 0 15:3 (+12)

Surdulica: 7 5 1 1 15:5 (+10)
---------------------------------

Ukupno:
13 11 1 1 30:8 (+22)
---------------------------------

Ocekujem dobru igru i pobedu danas sa dve-tri razlike i da opet ne primimo gol. Naime od derbija nismo primili gol racunajuci sva takmicenja. Sto se tice igrackog kadra sigurno nece igrati Jovic zbog korone, takodje pitanje je da li ce i koliko igrati umorni nakon reprezentacije Scekic, Vujacic i Natho (odigrali sve utakmice). Terzic ce kao bonus verovatno od starta a najvece nade polazem u tandem Menig-Rikardo. Dakle, pobeda i samo pobeda.

Ajmo crno-beli !!!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top