Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Ja se nadam da će u sledećem prelaznom roku dovesti makar jednog spoljnog beka a bilo bi šlag na tortu dva. Miljković i Urošević koče igru, ne umeju centaršut da upute kako treba, niti se uključuju u napad sa krilom.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Lepa i sigurna igra, ali ako neko bude napravio kompilaciju poteza naših brkova, to će se izučavati. I Miljković i Urošević su, blago rečeno, bili katastrofalni.
Bravo za sredinu i napad, malo je falilo da bude dosta ubedljivije.
IDEMO CRNO BELI!!!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
Bravo momci.

Zeka svaki meč sve bolji. Bravo majstore. Klasa ovaj meč, bukvalno oduzeo 50% lopti i trčao najviše. Rikardo ga metnuo da se ne nerviramo, a drago mi i zbog njega. Markec kad udje pokaže klasu.

Par slabosti:
- Miljković po običaju napred beskoristan. Ove mečeve mora da igra Žile.
- Pantić van ritma, mada je imao par dobrih lopti.
- Ćela nesiguran pozadi kod pritiska. Gleda kako da se oslobodi lopte. Tu je Vujača doktor.

Protiv Belgijanaca nadam se Živković i Vujačić id starta. Miljković je malerčina za belgijance, nek se sprema za TSC.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
da pohvalim sastav, prava utakmica za Jojića koji je danas bio izvanredan.
bez većih problema smo ovo rešili, nadam se i Terziću i Menigu zajedno na terenu istovremeno.
Gent nam je meč za osminu finala faktički, ne treba to propustiti. Momcima ne treba sreća, samo nek nastave agresivno i požrtvovano i rezultat će doći :napred-partizan::pfc:
 

GoranMd

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
79
Reaction score
723
Локација
Modriča, Republika Srpska
Bitna pobjeda, uvijek su teške utakmice poslije reprezentativne pauze. Svaka utakmica do derbija nam je kao finale, jer cigani gdje god dodju protivnik skida gace.

Gazi dalje!

Vidimo se u četvrtak na stadionu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Рутинска победа и сигурна игра. Да нам је требало и 5 би дали.

Него шта је са тереном ? Јел се одржава или смо толико без пара ?
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Popović mali se glupirao bespotrebno.

Miletić je naš najdominantniji igrač u skoku, samo još da se dodatno uigra sa ekipom biće zver.

Dobro bi bilo videti naprednu statistiku, koji je procenat tačnih dodavanja unapred Uroševića i Miljkovića. Verujem ne preko 30%.

Jojić krenuo traljavo, ali sve ukupno pokidao.. Koliko je samo opasnih napada protivnika prekinuo, vraćao se, grizao, imao dobrih dodavanja, i gol. Za mene igrač utakmice.

Natho za pola sata 3 puta više opasnih situacija kreirao od Pantića za pun sat...

Rikardo se najzad pomerio sa 13. gola.

A Partizan danas izdominirao, više od 20 šuteva, preko 10 šansi, a samo 2 gola.
Dobro da smo se ispromašivali danas, u četvrtak očekujem visoku realizaciju.

Parni valjak melje - NEMA STAJANJA.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bravo momci, bravo Stanoje :clap

Rutinska pobeda za nova tri boda. Odigrali smo korektno. Prvo poluvreme smo se malo namucili da dodjemo do gola ali Zeka Jojic ga ipak dao na vreme da se ne bi jos vise mucili kasnije i igrali sa nervozom. Imali smo jos neke sanse a posebno Terzic kada je morao da ga da, po meni. Drugo poluvreme mozda i bolje odigrano. Opet je dugo stajalo 1:0 na semaforu a onda ga ipak Riki daje na odlican centarsut danas agilnog Zdjelara. A posle tih 2:0 igrali smo jos bolje, stvarali sanse, sutirali iz svih pozicija ali lopta vise nije htela u gol. Bukvalno do zadnje sekunde smo napadali kao osice i pored 2:0 i to je za pohvalu. Opet nismo primili gol i to vec 6-7 utakmica zaredom. Zadovoljan sam. Niko se nije povredio (bar se nadam mada me malo cudi izmena na poluvremenu Menig - Lazar Markovic ali verujem da im tako rasporedio minutazu pred cetvrtak) plus smo dozirali minutazu nekim igracima i opet kazem, odigrali smo sasvim korektno.

Idemo dalje, prvo cetvrtak i Gent a onda TSC u Backoj Topoli za nastavak pobedonosnog niza.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.470
Reaction score
28.996
Локација
Novi Sad
Fina utakmica, vazna pobeda za psihu posle pauze. Posle dva uzastopna promasaja Terzica i Rikarda znao sam da krece igranka i da se otvara utakmica posle toga sve je bilo fino osim centarsuteva Miljkovica, pa cak i Zdjelar je imao par ispada sa centarsutevima. U cetvrtak jos gas, jos jace!!

Sve u svemu opet kasni glasanje za igraca utakmice kad Jojic pokaze nesto i ima sansu? :D

Edit: sad tek vidim da je otvoreno glasanje pre 5min
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top