Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Diskusija o Vujačiću a Miletić jedan od gorih štopera koga sam gledao u Partizanu. Svaku utakmicu koju ne igramo u sastavu Sani - Vujačić problemi tokom cele utakmice.

Jednostavno velika greška je da on igra štopera na beku je bio još gori pozadi. Momak ne zna da se postavlja u linijama i često ispada kao iz džipa. Ali dobro, Vujačić je “problem”. Od Miletića imaš sirovu snagu i to je sve.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.422
Reaction score
5.628
Локација
beograd
Neverovatno mi je da pominjete Vujacu u negativnom kontekstu, a da niko ne pomene celavog Miletica. Danas je upravo on najzasluzniji za ovako smusenu igru defansivne linije. Vujacic je zbog njega pomeren na levog stopera, a svako ko je igrao fudbal zna da nije isto igrati levo i desno. I onda kada Miletic pruzi ovakvu partiju, pa na to dodje i losija partija Vujace, onda sva sreca pa smo prosli sa jednim primljenim golom na najtezem gostovanju(sem kurve).
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Miletić nije u formi, to ne sporim. Dugo nije igrao, vidi se pauza. Sva 4 naša štopera kiksaju na jačim utakmicama, sa livadarima se nekako i nose.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Vrlo, vrlo, vrlo važna pobeda
Bravo momci i vi majstori a i šeprtlje.
Ne ide mi u glavu da nas seoski klub iz Palanke može ovako zajebavati. Pa 80% vremena su nam sakrili loptu na sredini. Zabijali su se kao šilo po bokovima a bogami i po sredini
Sreća pa ne znaju da završe
Dobri Terzic Riki, Natko i i i......
Ostali : tja prosečno.... Za plate koje primaju premalo.
Na htenje nemam zamerku- jbga toliko znaju i umeju
Zadnja linija i sredina često nezna dal je došla ili pošla jbga.
Kad treba mirno do noge oni napucavaju i obrnuto kad treba ispucati uvaljuju koske jedan drugome....
Dobro tri boda su tri boda
Ajmo dalje
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Diskusija o Vujačiću a Miletić jedan od gorih štopera koga sam gledao u Partizanu. Svaku utakmicu koju ne igramo u sastavu Sani - Vujačić problemi tokom cele utakmice.

Jednostavno velika greška je da on igra štopera na beku je bio još gori pozadi. Momak ne zna da se postavlja u linijama i često ispada kao iz džipa. Ali dobro, Vujačić je “problem”. Od Miletića imaš sirovu snagu i to je sve.
Moja reakcija je bila na nekoliko upisa gde je Miletić ocenjen kao loš danas, sa čim se generalno slažem, a Vujačić dobar. ... maltene "standardno" dobar.

Ni Vujačić, ni Saničanin, ni Miletić nisu kvalitet štopera za Partizan. I tu treba da se završi priča.
Miletić i može malo kredita da ima, s obzirom da je tek došao i da je praktično treća opcija.

Derbi smo igrali u sastavu Saničanin - Vujačić pa videsmo šta je bilo.... Gent, takođe.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Upravo tako, niko od njih ne bi trebalo da bude tu, a sad ide neverovatno logika da može da se kritikuje samo najgori među njima.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ljudi, svakom nasem igracu se moze naci gomila mana ali bukvalno svakom... da Miljkovic ne ume da centrira, isto i Urosevic, Vujacic je sve samo ne inteligentan i smiren Jojic nema ostrinu, Nata gaze godine, Markovic je svilen itd itd...
To se nece promeniti, jbga, al bitno je da svi igraju na svom maksimumu i disciplinovano, a to je do trenera, i to guramo dobro (nazalost sa prethodnim trenerima nismo bili ni blizu toga)
Da, trebaju nam bolji igraci ali nece ih biti, a zaludjivanje sa potez igracima ce nas samo vratiti u probleme. Moramo ovako, i da nastavimo da brojimo jos jednu i jos jednu i jos...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Svaka cast na pristupu utakmici i na kraju pobjedi bez puno stresa. Karakter ove ekipe je Stanoje odlicno izgradio, pogotovo kad uzmemo u obzir kvalitete igraca. Prvih pola sata nisam imao gdje da gledam pa za taj dio ne znam, ali, kad sam pogledao pregled utakmice, cini mi se da se pricalo sa Rikardom i vidjeli smo kako to izgleda, gol i asistencija plus opet pustanje lopte do Natha kod treceg gola. Idemo dalje!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vujacic ima dobre predispozicije, brz je i skocan kao i Miletic. Oni nasu ligu odrade sasvim dobro, i izgledaju kao dobri stoperi. Kad izadjemo negdje vani, gdje su protivnici kvalitetniji i treba malo vise pameti i koncentracije, gdje uopsteno trpimo vise pritiska nego u domacoj ligi, imamo probleme. U domacoj ligi manje pritiska na nasu odbranu, manje kikseva, u Evropi vise pritiska na odbranu srazmjerno tome i vise kikseva. Ovo vazi i za nase bekove. Nije problem da se primi golcina, svaka cast majstore i ajde dalje. Ok, i splet okolnosti nekad zavrsi golom. Ruku na srce vecina nasih primljenih golova u Evropi je plod nase indoletnosti, gdje nam protivnik dugo drzi loptu i kombinuje ili neometano centrira u 16m, mi to samo posmatramo i cekamo sta ce biti.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Eto, a ja sam idiot kad sam pisao oko povratka Miletića i to sam pisao jer mrzim trenera a ne volim Partizan. I opet sam idiot kad se pitam kako igra ako nije prošao pripreme a i laiku je očigledno da nije uigran sa ostatkom zadnje linije.

Ovo je danas bilo dobro, generalno dobra utakmica jer su i ovi želeli da igraju fudbal. Ne vidim potrebu za kočnicom u drugom poluvremenu ako možemo da ih napunimo. To je i Željko sinoć pokazao, gas do kraja zbog poštovanja prema navijačima. Ako hoće nekog da sačuva onda neka ga izvede a neka udje igrač koji će da gine i grize protivnika. Samo je trebalo da smanje na 2:3 pa da se džabe strepi.
Idemo dalje...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
У тешком моменту, након евро-пораза, на једном од тежих лигашких гостовања упркос минусу од једног гола ми добијамо меч - капа доле играчима за вољу и одлучност, нарочито Терзићу - играч утакмице. Други гол мелем за очи :respect
Иначе, ово је био меч који далеко одскаче од ових ливадарских стандарда на које смо навикли и који подсећа на преносе неких западнијих, уређенијих лига - један фин модеран стадион и чврста екипа у судару са фаворитом без судијских срања. Да лига има 12 клубова и да је од тих 12 бар 6-7 као ТСЦ ово би била једна доста озбиљна лига и курац мој би цигани успели да узму титулу сваке године без обзира на вантеренску логистику коју имају годинама уназад......
 
Последња измена:

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Ovu ligu pod hitno smanjiti na 10 klubova! To bi uticalo na koncentraciju kvaliteta i kud i kamo neizvjesnije meceve. Ovako mozemo cekati derbije da se rijesi titula jer nema sanse da neko napravi neku razliku. Prevelika je razlika u kvalitetu.
Inace sve pohvale malom Terzicu, tako se bori za dres, tako se koristi sansa!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Treba biti pošten. Naša odbrambena linija ponekad zaista izgleda tragično, ali moderni fudbal retko ostavlja tri štopera sama protiv navale. Pola naših golova je posledica grešaka veze ili čak napada.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.667
Локација
.
Dobro je ovo dans proslo, iskreno bojao sam se da ne kiksnemo.

Nervira me u poslednje vreme sto golman i odbrambeni igraci previse kombinuju i sporo iznose loptu, sto se i dans i u cetvrtak moglo videti i moglo nas je skupo kostati.


Sto se tice evrope mislim da cemo proci kao drugi grupu. Sto je trenutno masa realnost. Ne moze jedna napadac da iznese ovakav ritam.
Ove sezone sve bitnije utakmice (soci, sk) smo dobijali na srce i podrsku publike, tako da ootuda tesko da verujem da mozemo dobiti gent tamo.

Treba se sto vise sad usresrediti na metalac i cuku i igraci i trener, a ne bi nista falilo i da se mi navijaci malo vise iscimamo i pruzimo podrsku sad kad je najpotrebnija.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ево пошто сам критиковао европски Партизан на одговарајућој теми, да похвалим и овај српски Партизан на теми која је за то:
Свака част за успешно ,,пребацивање,, са ,,колосека на колосек,, и још једну победу у низу! :clap

О утакмици...па шта да кажем кад сам у то време био на послу, а ако ми је ТВ Арена за убудуће укинула и оно мало што сам имао да гледам, онда...е јебига...Не могу да гледам кошаркаше у Еврокупу, изгледа сад више ни фудбалере, посао ми је такав да немам времена ни да увек лично одем на утакмицу, финансије су ми у були за те неке карте од 1000 и више динара, здравље у складу са годинама те није баш пожељно да седим у задимљеним кладионицама и тамо гледам Партизан...тако да...

Изгледа да се овај свет све више прави за моћне, младе, лепе, здраве, успешне и богате, а нас остале...ко јебе...
...додуше довољно сам ја леп за те своје (лепе) године, ал' то се у тим и таквим годинама и не рачуна... :icon-rolleyes:

Погледао сам мало ове некол'коминутне снимке утакмице, занимљива архитектура овог новог фудбалског стадиона, видим да је на утакмици играо и мој ,,познаник,, из неких прошлих дана (и Телеоптика) ,,мали,, Станојловић, па је чак и пар пута угрозио гол Партизана...обратите пажњу на то како се и још пар пута ,,отворио,, у игри без лопте, био је тада и сам и слободан (ко што му је и име), али му нико није дотурио лопту (носи бр.7 на дресу)...

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd

S pravom uvek sumnjamo u raznorazne domaće medije i pitamo se da li je nešto istina ili laž, ali ako su ovi navodi Telegrafa, Blica, itd, istiniti, očekujemo HITNU reakciju celog FK PARTIZAN!!!
I Grada Beograda i Republike Srbije!


Jeste da sam često na poslu, ali nekad i nisam, uostalom ja od kuće do posla i nazad stalno idem gradskim prevozom, a ponekad i nekim drugim povodom ,,tumaram,, ulicama ove džungle od Beograda - i znate koliko često viđam dečake i devojčice u trenerkama ili sa rančevima koji imaju obeležja kluba u kome treniraju...idu na trening ili sa treninga...

Deca su bre u pitanju!

Zar treba neko da ih napada i bije zbog trenerke, majice ili ranca?!

E pa znaš šta...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top