Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Sutra ce najveci izazov biti spreciti kradju i namestanje
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
bez euforije
mozda govna prodaju rikija na zimu (nemam nikakav info samo kazem da sa govnima imamo posla)
znaci use i u svoje kljuse
sutra nas ceka metalac
zaboraviti na sve i sve misli i svu snagu usresrediti na tu tekmu
od prvog minuta u meso
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: Dzo

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.627
Reaction score
8.768
Локација
"preko bare"
Niste culi? Derpe picousti uvodi vanredno stanje u zemlji, ponistava se i prekida prvenstvo u fudbalu za ovu sezonu. Sisaj zvezdo.... :picka-ciganska:
Nemoj dvaput reći! Ništa me ne bi iznenadilo.

Nego, da mi smirimo euforiju i nastavimo da igramo svaku sljedeću utakmicu kao da je za titulu. Što, u našem slučaju, i jeste.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.671
Ne volim taj obicaj da kad steknemo neku malo vecu prednost ,odmah euforija.A ima jos dosta da se igra.Ne zaboravimo koja mafija na vlasti radi za njih.Moramo ih dobiti u derbiju u rupi,sledece godine.Tad tek mozemo da slavimo
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bez ikakve euforije ući u svaki sledeći meč. Da ne citiram svoj post od pre neki dan, mi u ligi imamo sledeći meč van Beograda 11.decembra.

kurvetini je danas 1/4 koja imaju u nizu na strani.

Ovo danas je dobro iz više razloga:
  • Veći pritisak na mesni narezak i njegov tim. Od nas u derbijima komplekse imaju i znaju da teško mogu da nas pobede. Sad im je svaka utakmica život ili smrt
  • Kreću saopćenja njihove lipe ćistosrpske uprave (sastav i uprava im ima sve samo ne Srbe)
  • Kreću nameštanja. Danas sam iz čistog sujeverja uleteo njih singl na 1:0 i slavio pad tiketa. Sad će terzinjo da se pobrine za “što ste se rastrčali” kao onomad protiv OFK na 0:2 do 5:2
  • Kreće logistika njihova preko ostatka lige. Vrag odneo šalu moraju da se kupuju tekme. Sklanjalice. Danas je bio dokaz kako izgleda kad im se ne sklanjaju. Ubedjen sam da će da se šetaju kroz KG, Lučane i NS u sledeća tri kola.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.627
Reaction score
8.768
Локација
"preko bare"
Bez ikakve euforije ući u svaki sledeći meč. Da ne citiram svoj post od pre neki dan, mi u ligi imamo sledeći meč van Beograda 11.decembra.

kurvetini je danas 1/4 koja imaju u nizu na strani.

Ovo danas je dobro iz više razloga:
  • Veći pritisak na mesni narezak i njegov tim. Od nas u derbijima komplekse imaju i znaju da teško mogu da nas pobede. Sad im je svaka utakmica život ili smrt
  • Kreću saopćenja njihove lipe ćistosrpske uprave (sastav i uprava im ima sve samo ne Srbe)
  • Kreću nameštanja. Danas sam iz čistog sujeverja uleteo njih singl na 1:0 i slavio pad tiketa. Sad će terzinjo da se pobrine za “što ste se rastrčali” kao onomad protiv OFK na 0:2 do 5:2
  • Kreće logistika njihova preko ostatka lige. Vrag odneo šalu moraju da se kupuju tekme. Sklanjalice. Danas je bio dokaz kako izgleda kad im se ne sklanjaju. Ubedjen sam da će da se šetaju kroz KG, Lučane i NS u sledeća tri kola.
Nije mesni narezak, nego gulaš. Molim da se ne brkaju osnovni pojmovi.

Samo smireno, utakmicu po utakmicu i biće to sve dobro.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Posle jucerasnjeg lepog nam dana a svi znamo zasto doslo je vreme za novu utakmicu naseg tima. Necu reci da je ovo utakmica sezone jer ima jos mnogo da se igra ali... Danas je jako bitno da dobijemo, ako treba i mora neka bude i ruzna igra ali samo da dobijemo i dopisemo nova tri boda - za +8 na tabeli (sa nasom utakmicom vise u odnosu na cergare). Dakle, da se udje jako, borbeno do zadnje kapi znoja i da se pobedi. Siguran sam da ce Stanojevic dobro da ih motivise za ovu utakmicu kao i za skoro sve koje smo odigrali u ligi.

Metalac... trenutno na tabeli je pretposlednji (13 utakmica, 3 pobede, 3 remija i 7 poraza uz gol-razliku 17:21) sto govori da i njima trebaju itekako bodovi... Gledao sam ih protiv cigana i moram priznati da su tada odigrali odlicno prvo poluvreme i nadigrali ove stvorivsi 3-4 sjajne sanse i da nije bilo tada Popovica (golman cigana) mogli su vec na poluvremenu da imaju 2-3 razlike... dakle, nisu toliko naivni koliko govori tabela trenutno. Metalac je u prvenstvu vezao 3 poraza zaredom (cigani tamo 3:1, Mladost kuci 0:2 i Spartak tamo 2:0) a izmedju tih meceva pobedili su Zarkovo u kupu (kuci 3:2) dok su u ligi poslednji put dobili 26.09.2021 (Radnicki KG kuci 4:1). Od opasnijih igraca kod njih izdvajaju se Stuparevic, Cvetkovic, Stojic i Krajisnik.

Kada su u pitanju medjusobni ligaski dueli sa njima... od sezone 2008/9 situacija je sledeca:

Gornji Milanovac: 6 utakmica, 3 pobede Partizana, 2 remija i 1 pobeda Metalca uz gol-razliku 8:3 (+5) za nas

Beograd: 6 utakmica, 6 pobeda Partizana uz gol-razliku 19:1 (+18) za nas

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ukupno: 12 utakmica, 9 pobeda Partizana, 2 remija i 1 pobeda Metalca uz gol-razliku 27:4 (+23) za nas
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Treba dodati i da smo ih dobili sva 3 meca u kupu (2011 - 3:1, 2013 - 2:0 i 2020 - 1:0)

Dakle, sve je jasno... samo pobeda i nista drugo. U Beogradu smo stopostotni sa njima ali opet treba uci veoma ozbiljno u utakmicu i da resimo ovo u nasu korist za povecanje prednosti na tabeli nad cergom... Osim Lazara Markovica za kog ne znam da li se oporavio svi ostali bi trebalo da su spremni za ovaj mec. Ko moze neka ode da podrzi igrace. Ajmo bre, tek sad nema stajanja...


Ajmo crno-beli !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top