Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
'Da ne bi izgubio moras da pobijedis'

Prosuli smo poluvrijeme, promasili penal, mnogi igraci nisu dosli na utakmicu ali smo uzeli bod. Nesto mi govori da ce cigani ove godine mnogo cesto da kiksaju nego mi. Kako god dosao je i taj dan ALI prije pocetka prvenstva svi ovdje bi objerucke prihvatili poziciju u kojoj smo sada. Zato - idemo dalje.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.632
Reaction score
22.369
Локација
Beograd
Prvo poluvreme su izašli šetajući, to je ono najgore, kao da su produžili utakmicu iz Genta poslednjih 10 minuta. Toliko petljanja da boli. Sramota večeras za celu ekipu, kao što dobijaju celu sezonu zaslužene pohvale...
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
563
Reaction score
756
Ove bre rasipasmo 4:0 gle sad!? Nikad losija utakmica ove sezone. Pali smo u formi, dal je umor jedini razlog? Ovi su jedan od najslabijih timova u superligi. Toliko smo bili van ove utakmice da je i Rikardo potpuno nekoncentrisan loše izveo penal. Mislim da kod kuće teško pobeđujemo već 3,4 utakmice.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.725
Meni je Skuletic drazi od Rikarda, al najiskrenije.
Prosuo je 3 boda u derbi, a ovde 2. Bice direktan krivac ako ne osvojimo.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
nema razloga nervirati se

rekao sam na pocetku sezone da ovaj tim nema kvalitet da osvoji titulu

pantic u cukarickom nije pravio razliku ali je za nas pojacanje ?! Hoce to hoce...

iskreno ocekivao sam mnogo ranije nas prvi kiks i vrv da nam je na klupi neko drugi a ne stanoje sad bi vec bili na -10
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Steta za bodove ali ih nismo ni zasluzili. Zdjelar daje ritam,Zdjelar je sve. Ne znam sto ne potpisemo Skuletica, sigurno bi bio dobar back up za Rikarda.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Opet cu ponoviti.... Rikardu neka neko objasni da lopta moze i da se doda saigracu, jer nije mu to tata kupio.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
400
Reaction score
984
Локација
Pozarevac
Koliko derbija imamo do kraja,oni su nam najveci problem,slabo igramo jace utakmice.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Samo da pozdravim smrdljive cigansture koji su dosli da nesto procitaju evo vam jedna tvrda grobarska :angry-smiley-002: pa ga duvajte
Odvratna utakmica posebno prvo poluvreme gde smo odigrali jedno veliko nista.
Drugo nesto bolje ali lopta nije htjela da udje.
Rikardu zabraniti da sutira penale, volim ga bori se daje maksimum daje golove ali kad je on uzeo loptu odmah sam imao neki osecaj da nas ocekuje ishod kao kod prvog penala u Krusevcu.

Velika steta sto smo ovako prokockali 2 boda nadam se da nece nas ovaj kiks puno kostati na kraju.
Teraj dalje
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Protiv njih prva provala oblaka u drugom i ostane 0:4 iz prvog. Sad prvo 0:0, drugo magla i opet 0:0.
Pad forme je bio evidentan uz to nekoliko povreda. Normalno je da se desi kiks, nažalost kiks protiv jedne takve nepismene ekipe da je malo tužno. Pre bi ga očekivao na nekom drugom mestu.

Zadržite dostojanstvo i ne pljujte momke a ni trenera. Odmor do 20.11 a onda jako do kraja. Napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top