Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.751
Локација
Žrnov
Baš divno popodne... pravo uživanje... Gol bez veze dadosmo sami sebi, ali onda - dva laka komada.
Zeka izdominirao, bukvalno! Na koji god deo terena da sam pogledala -on je bio tamo :clap

Što se posete tiče, ne treba previše dramiti oko toga. Ko oseća da treba da bude stadionu - tamo je.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.311
Reaction score
3.928
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ponovo na pravom koloseku!
Na kraju je ispalo manje-vise rutinski, a nije da se nismo mucili. Vojvodina, ovakva kakva je, ne predstavlja nikakvu pretnju.
Ceo tim je odigrao dobro, iako smo bili okrnjeni, pogotovu zbog odsustva natka.
Hajlajt dana mi je izjava slavoljuba djordjevica u tunelu. Siroma’ samo sto nije pukao od jeda. Jel’ bese poklonio kleu onu loptu kad je moreira dao gol(jesenji derbi u rupi 1:0 za nas?)
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne mogu lagati pribojavao sam se ishoda, medjutim momci su odigrali super utakmicu i sve sto mogu je da cestitam njima i strucnom stabu na nova tri boda. Uvijek je lepo razguziti ns ciganku.

Takodje bi pozdravio sve koji su bili na stadionu veceras. treba i mi na tribini da se borimo za titulu!

Sad parava u Talin da zavrsimo pricu oko LK pa onda na krov da sprzimo Vozdovac.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.722
Reaction score
29.457
Локација
Beograd
Ušli smo iznenađujuće odlučno u meč, a uprkos izostanku Natha stvarali smo povoljne situacije, ostvarili ubedljivu pobedu, i, opet iznenađujuće - Stanojević ubacivao klince ,,u vatru,, jednog po jednog...
Jedino što nije iznenađujuće - to je pobeda Partizana, jer mi to uvek očekujemo! :D
Šta drugo reći, osim - svaka čast momci! :clap

Sedeo sam na JNA sa sjajnom ekipom iz Rume, pa sam ( u prvom poluvremenu) ,,bacio foru,, da je Rumljanin Dača Pantić dao gol samo zato što su oni došli da ga gledaju...
A druga ,,fora,, (u drugom poluvremenu) mi je bila da su Riki i Zeka dali golove i radovali se ,,prema Istoku,, samo zato što su videli da sam ja izvadio foto-aparat iz torbe, pa da bih imao šta da ,,slikam,,...

Kako god, i zašto mi je uopšte foto-aparat bio ,,pri ruci,,...možda saznate sutradan, ali...fotografije sa JNA su stvarno tu:




















 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Sedeo sam na JNA sa sjajnom ekipom iz Rume, pa sam ( u prvom poluvremenu) ,,bacio foru,, da je Rumljanin Dača Pantić dao gol samo zato što su oni došli da ga gledaju...

Veliki Pozdrav za Gorana, drago mi je što su i moji drugari imali čast da ga upoznaju! :ziveli
Dača je danas bio jako dobar, kao i ostali igrači, onako smo ih baš timski pokidali.
Bljesak Meniga mi je nekako danas u fokusu, golčina!
Videla se želja i odlučnost, razvalili smo ih igrom, kao što ćemo i ostale ciganjske filijale.
Sudija Lazar je cigan!
Teramo dalje, deremo Estonce u četvrtak!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.862
Reaction score
13.585
Добар меч, онако бајерновски - за час смо их отворили затим су се мало понадали да ће да се извуку, а онда смо их прегазили.
Менигу више прија десна страна.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Glavni utisak mi je jucerasnja posjeta. Ako neko zivi u Beogradu i Partizan gleda preko TV-a, to nije navijac, to je simpatizer. Ovo je sramota da Partizan ima 5000 navijaca u Beogradu. Izgleda sa su neki preozbiljno shvatili onu "za druge se navija, Partizan se voli".

Sto se igre tice, klasicna dominacija, neocekivano dobra igra, i jos jedna bitna pobjeda. Svaka cast igracima, citavom strucnom stabu i naravno velikom Aleksandru Stanojevicu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.173
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
Onaj br. 8 iz Vojvodine što je igrao prvo poluvreme kao zadnji vezni baš deluje do jaja. Vidim sad da momak ima 20 godina.

Drago mi je da je Stanojević konačno zamenio Rikarda i Zdjelara i to klincima, 4-1 na našem terenu je i njemu delovalo kao sigurica.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.486
Reaction score
29.170
Локација
Novi Sad
@djomla mali Topic. Znam ga, radio sam kod njegovog tate u firmi pre jedno 7 8 godina, vozio ga na vujadin boskov na trening, dobar je igrac (nisam ga video nekoliko godina tako da ne znam kakav je covek postao, bio je skroz ok onomad). Verujem da ce uspeti u fudbalu, ima to nesto u nogama. Prosle godine, cini mi se, je navodno bila ponuda ManCity od 4m za njega ali odbili.
Mozda bi iz nase uprave mogli da razmisle u tom pravcu, naravno ako Stanoje ima potrebe za njim.

@Željko Ostojić ma idi, dodje mi da je istetoviram jbt, kakav dekstop.... :icon-biggrin: brutalna slika, bas sam se odusevio.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.455
Reaction score
5.779
Локација
beograd
Sampionska igra naseg Partizana! Sve sto gledamo u evropskim ligama, juce smo mogli videti na JNA. Bravo Stanojevicu i svim igracima na reakciji posle nesrecnog kiksa proslo kolo. Idemo jos jace, sad nema nazad!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.486
Reaction score
29.170
Локација
Novi Sad

,,Divan dan za mene i moju porodicu! Juče sam pobedio sa omladincima 2:1, dobili smo tu utakmicu uz dosta borbe. Nakon svega toga, dobio sam poziv od šefa da ću danas biti na klupi sa prvim timom. Neverovatan osećaj! San svakog dečaka iz omladinske škole fudbala je da debituje, generalno da bude sa prvotimcima, meni se to ostvarilo. Ovo je poseban dan za mene! Želeo bih da se zahvalim stručnom štabu na ukazanom poverenju i saigračima na čestitkama”.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
959
Reaction score
4.295
Локација
Nis
Ušli smo iznenađujuće odlučno u meč, a uprkos izostanku Natha stvarali smo povoljne situacije, ostvarili ubedljivu pobedu, i, opet iznenađujuće - Stanojević ubacivao klince ,,u vatru,, jednog po jednog...
Jedino što nije iznenađujuće - to je pobeda Partizana, jer mi to uvek očekujemo! :D
Šta drugo reći, osim - svaka čast momci! :clap

Sedeo sam na JNA sa sjajnom ekipom iz Rume, pa sam ( u prvom poluvremenu) ,,bacio foru,, da je Rumljanin Dača Pantić dao gol samo zato što su oni došli da ga gledaju...
A druga ,,fora,, (u drugom poluvremenu) mi je bila da su Riki i Zeka dali golove i radovali se ,,prema Istoku,, samo zato što su videli da sam ja izvadio foto-aparat iz torbe, pa da bih imao šta da ,,slikam,,...

Kako god, i zašto mi je uopšte foto-aparat bio ,,pri ruci,,...možda saznate sutradan, ali...fotografije sa JNA su stvarno tu:




















PicsArt_11-22-12.09.05.jpg


Inspirisala me tvoja slika da stavim i Dragana kako lebdi nad hramom fudbala. Hvala na lepim slikama Gorane.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top