Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Ušli smo iznenađujuće odlučno u meč, a uprkos izostanku Natha stvarali smo povoljne situacije, ostvarili ubedljivu pobedu, i, opet iznenađujuće - Stanojević ubacivao klince ,,u vatru,, jednog po jednog...
Jedino što nije iznenađujuće - to je pobeda Partizana, jer mi to uvek očekujemo! :D
Šta drugo reći, osim - svaka čast momci! :clap

Sedeo sam na JNA sa sjajnom ekipom iz Rume, pa sam ( u prvom poluvremenu) ,,bacio foru,, da je Rumljanin Dača Pantić dao gol samo zato što su oni došli da ga gledaju...
A druga ,,fora,, (u drugom poluvremenu) mi je bila da su Riki i Zeka dali golove i radovali se ,,prema Istoku,, samo zato što su videli da sam ja izvadio foto-aparat iz torbe, pa da bih imao šta da ,,slikam,,...

Kako god, i zašto mi je uopšte foto-aparat bio ,,pri ruci,,...možda saznate sutradan, ali...fotografije sa JNA su stvarno tu:




















Ponovo radi bioskop :D
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Joja, devet asistencija...nervirao me je ove godine vise puta ali me je i mnogo puta odusevio. Gol koji je dao protiv Socija cu pamtiti dugo. Ne mogu ni da pomislim kakav bi to igrac bio da je samo malo brzi. Mnogo se prebacuje Stanoju zato sto forsira zekonju ali je po meni zeka opravdao do sada ovo sto je igrao. Ja i dalje mislim da nam treba bar jos jedan igrac sredine terena koji bi igrao u paru sa Zdjelarom a Jojica vidim iza napadaca a ne u srednjoj liniji.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
:buhahaIdi, bre, Ens, zamalo da padem sa stolice! :buhaha

Trebalo bi da je protiv Voždovca... pominjao se neki termin početkom decembra još kada su im odložili utakmicu, navodno kada se završi jesenji deo...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.595
Локација
Novi Sad

„Opravdao je očekivanja. Bio je disciplinovan, igrao jednostavno, radio sve što je bilo potrebno. Nije lako kada se posle dužeg vremena zaigra i to u ovako jakoj utakmici“, ne deli često komplimente Aleksandar Stanojević

„Očekuje Aleksandar Stanojević da ubrzam igru, biram jednostavnija rešenja, igram sa što manje dodira u našoj polovini, dok mi na prostoru od 20, 30 metara od gola rivala daje slobodu da pokažem kvalitet“, govorio je Pavlović letos.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280

Insomniac

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
59
Reaction score
167
Локација
Ražanj
Појавила се вест да се куп утакмица против Дубочица игра на Чаиру, првог децембра од 16:15.

Уколико је то тачно, ваљало би напунити Чаир како доликује! :partizan-fan:
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ovo je Vlada objavio, steta sto nema nikoga iz kluba da povede racuna o ciganskim marifetlucima. Klub je na vetrometini, nije ni cudo sto smo juce fasovali posle Samroka, Tikve i onih siptara, najvecu blamazu u istoriji kluba.


vladacpfc_1637945297093958.jpg
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Pa ko treba da digne glas?! Stanojevic je jedini koji nesto prica protiv cigana u ovoj državi, a nije da ima adekvatnu podrsku za tako nesto. Nadam se da ce se onaj bes od juce pretvoriti u podršku ekipi u domaćim takmicenjima i da cemo u maju slaviti duplu krunu. Prvo korak ka tom cilju je utakmica u nedelju. Stanoje i ekipa da pokazu da ih ovaj poraz nije uzdrmao, a mi da pokažemo koliko zelimo titulu. U inat svima, napred Partizan!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Miletic i Sanicanin kad igraju u tandemu tempirane bombe,vec sa Vujacicem Sanicanin izgleda bolje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top