Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Na konferenciji ni rec o Flori, debaklu, sramoti??

Kolko vidim niko ne sme ni da pita nesto o tome. Satro, niste li zrtvovali tu utakmicu zarad prvenstva.

Sta bre zrtvovali, oducili nas od fudbala, mi ga nismo igrali.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Ja sam ocekivao da ce veliki Grobar na klupi, poslednji borac za odbranu Partizana , malo oplakati na konferenciji , kao sto je onomad plakao pred nerealnim i bezobraznim Grobarima
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Da li je moguce da igraju Sanicanin/Miletic nakon onog debakla protiv Flore?
Ostojic je kudikamo sigurniji, ali je ocigledno u drugom planu.
Neka nam je nebo u pomoci sa ovom postavom i ovim trenerom.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Menig je promašaj. Za 2 godine ga se nećemo ni sjećati.
1638116913346_vozdovac-partizan-92297_(1).jpg


Ok, jebi ga.

P.S. Nemojte da vas navučem, ja smijem komentarisati u toku utakmice.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.422
Reaction score
5.628
Локација
beograd
Bravo Partizane, bravo Stanojevicu, bravo igraci!
Odlicna partija na krovu i pored poraza koji smo doziveli u Estoniji. Očigledno je na sta je ekipa bacila fokus do kraja ovog dela prvenstva i redom meljemo rivale. Sada mali predah, pa se nadam da ce klinci resiti dubocicu u kupu, a onda poslednja prvenstvena utakmica na JNA u ovoj kalendarskoj godini i prava prilika da dodjemo u velikom broju da pozdravimo ekipu i trenera.
U inat svima, napred Partizan!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Stanojevicu koji kurac drzis Rikarda na terenu celu utakmicu kad vodimo od 55 min 3-0 ?????? Imas Stulica na klupi kad ces da ga ubacis ako ne sad. Sad u sredu sa Dubocicom opet ocekujem Rikarda kao startera da se lomata sa treceligaskim mesarima. :pop
Cestitke momcima na pobedi dali smo golove na vreme zadovoljan sam rezultatom i igrom u vecem delu utakmice. Moglo je ovo i te kako da se zakuva kad smo imali nedopustive greske u privom poluvremenu kad je ona ciganska izdrkotina imala stativu. Onda Queensy stupio na scenu i resio ovo sa golom i asistenciom do Rikarda. :clap

Teraj dalje.

Da sam ja u poziciju da odlucujem u sredu za kup protiv treceligasa ne bi smarao Rikarda, Urosevica, Zdjelara ali tesko da ce dobiju odmor.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
10 upropaštenih čistih kontranapada.
Ulazak Smiljanića i Miljkovića za automatsko nazadovanje verzije softvera na TV-u.
Aplauz za Radulovićevu foru kojom nas je "umereno" počastio 15 puta tokom prenosa kako je Pantić dao gol u minutu čiji broj nosi na dresu.
Bravo za 0:3, uvek smo se mučili na krovu. Smanjuje se broj težih gostovanja do kraja.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Odlicna, lagana pobeda, cestitke igracima.

Odlicna i Grobarija na krovu. U tri navrata isla "uzalud trud", i to momacki grmelo. Ubacena i bordo plava boja u par pesama. Sve u svemu ojebaše braća kvalitetno.

Idemo dalje, titula je APSOLUTNI prioritet !
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Menig mora da prodje pripreme sa nama. Fali mu čvrstina i odlučnost. Dečko je bombardovao mreže u dresu Zwollea i odigrao solidnu sezonu u Twenteu.

Lazar Pavlovic je ubrzao vezu. Jako dobar pregled, sazreva u ozbiljnog veznjaka.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Za malo preslikan gol Flore. Napadač izmedju naša dva štopera a sam kao duh. Oba štopera su po pet metara od njega. Pa jebo vas bog da vas jebo. Imate li grama mozga? I opet lopta putujeeeeeeee trideset metara.
Pa ne bi vas stavio u tim posle Flore kad sad opet isto!!!!!
I opet oni čuvaju vazduh
Uh, da su ga dali ko zna kako bi ovo krenulo
Menig danas dobar
Kontre su nam plač majke božije
Ni blizu gola a imali smo ih sedam/ osam minimum
Aj sad ipak je dobro ali mi sami sebi pravimo problem
Trebali smo ovo naduvati sa sedam osam u mreži Voždovca
Za zalaganje svaka čast- oba poluvremena
Ajmo samo jako i dalje
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
368
Reaction score
1.737
Локација
Novi Sad

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.060

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Bravo za Pantića i Pavlovića koji se svojski trude da odmene Natha, bravo za Kvinsija što je dao gol, dobra utakmica. Svaku ovako do kraja zimskog dela odigrati i onda na odmor pa da se konačno makar malo pojačamo, povreda nam bukvalno visi u vazduhu na svaki start
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Jasno je da smo sve što imamo bacili na Ling long, a ne Konferencija ligu. Kako ćemo mi na derbi (u najgorem slučaju +3) sa Sanicaninom, evo ne znam. Ona visina, a svaka visoka lopta, muka živa. To ako bi pokrili i rijesili, ne bih imao brige.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top